Son Haberler
Anasayfa » Genel » 09 Nolu Karar (08.10.2018)

09 Nolu Karar (08.10.2018)

9 Nolu Karar (08.10.2018)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 08 Ekim 2018 Karar No: 09

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 08 Ekim 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1-06-07 Ekim 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 06.10.2018 12:00 U15B ARSAN SÜMERSPOR KÜMBETSPOR 16-0
2 BATIPARK 06.10.2018 15:00 U17B MARAŞGÜCÜSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 3-2
3 MERKEZ 1 06.10.2018 14:00 U15A BÜYÜKSIRSPOR ŞEKEROBASPOR 4-2
4 MERKEZ 1 06.10.2018 15:30 U17A EKBEROĞLUSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 0-5
5 BELEDİYE 06.10.2018 14:00 U17B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR BERTİZSPOR 13-0
6 BELEDİYE 06.10.2018 16:00 U17B KURTULUŞ 1920 SPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR 3-0H
7 BATIPARK 07.10.2018 11:00 U17A AS VEFA ARSAN SÜMERSPOR 2-1
8 BATIPARK 07.10.2018 13:00 U15A MARAŞGÜCÜSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 0-2
9 BATIPARK 07.10.2018 14:30 U15A MARAŞSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 7-0
10 MERKEZ 1 07.10.2018 12:00 U17A ULUDAZSPOR 1920 MARAŞSPOR 1-6
11 MERKEZ 1 07.10.2018 14:00 U17B AFŞİN BLD.SPOR ELMALARSPOR 10-2
12 MERKEZ 1 07.10.2018 16:00 U17A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 8-1

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK 11 1942310 15 SERKAN ZOR İlk Resmi Müsabaka 08.10.2018

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 MARAŞGÜCÜ 20 1937364 15 MUSTAFA ZENCİR Disiplin 08.10.2018
2 MARAŞGÜCÜ ANT. 25430 15 MEHMET ÇANAK Disiplin 08.10.2018
3 MARAŞGÜCÜ 24 1933220 15 M.FATİH ODUNKIRAN Disiplin 08.10.2018

4-06.10.2018 tarihinde oynanması gereken Kurtuluş 1920 Spor-Erkenez Gençlikspor U17B Ligi müsabakasında Erkenez Gençlikspor Kulübü ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği Erkenez Gençlikspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, Kurtuluş 1920 Spor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Ayrıca 2018/2019 Futbol Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar Kitapçığının 2.Bölüm 9.madde /sayfa 21 hükmü gereği Erkenez Gençlikspor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 300.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 186-6296101 no’lu hesaba en geç 10 gün içinde yatırarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına; Hakem ve personel ücretinin yatırılıp banka dekontunun 10 gün içerisinde İl Temsilcisine ibraz etmemesi halinde ilgili Kulübün lisans işlemlerinin yapılmamasına; Aynı sezon içerisinde 2 defa müsabakaya çıkmayan Erkenez Gençlikspor Kulübünün U17B Liginden ihracına;

5-13-14 Ekim 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 13.10.2018 12:00 U15A ŞEKEROBASPOR MARAŞSPOR
2 BATIPARK 13.10.2018 13:30 U17A FERHUŞ KARACASUSPOR EKBEROĞLUSPOR
3 BATIPARK 13.10.2018 15:30 U15A MARAŞGÜCÜSPOR BÜYÜKSIRSPOR
4 MERKEZ 1 13.10.2018 12:00 U17A TÜRKOĞLU BLD. SPOR AS VEFA
5 MERKEZ 1 13.10.2018 14:00 U13A ALTINOVASPOR AS VEFA
6 MERKEZ 1 13.10.2018 15:30 U15A KURTULUŞ 1920 SPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
7 BELEDİYE 13.10.2018 12:00 U17B BERTİZSPOR AFŞİN BLD.SPOR
8 BELEDİYE 13.10.2018 14:00 U15B KÜMBETSPOR ELBİSTAN BLD.SPOR
9 BELEDİYE 13.10.2018 15:30 U15B EDELERSPOR ARSAN SÜMERSPOR
10 BATIPARK 14.10.2018 12:00 U13A 1920 MARAŞSPOR ULUDAZSPOR
11 BATIPARK 14.10.2018 13:30 U17A 1920 MARAŞSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR
12 BATIPARK 14.10.2018 15:30 U13A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR AYYILDIZ TEAMSPOR
13 MERKEZ 1 14.10.2018 12:00 U17B ANADOLU GENÇLİKSPOR KÜMBETSPOR
14 MERKEZ 1 14.10.2018 14:00 U13B ATC ATLETİC MARAŞSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
15 MERKEZ 1 14.10.2018 15:30 U17B ELMALARSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
16 BELEDİYE 14.10.2018 12:00 U13B KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR MARAŞSPOR
17 BELEDİYE 14.10.2018 13:30 U17A ARSAN SÜMERSPOR MARAŞSPOR
18 BELEDİYE 14.10.2018 15:30 U13B ARSAN SÜMERSPOR AKSUSPOR
19 ELBİSTAN 14.10.2018 14:00 BAL ELBİSTAN BLDSPOR ULULAR BLD. GENÇLİK VE SPOR

Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
ASKF Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

ALİ AYTEMİZ

Kalp ritim bozukluğundan dolayı Necip Fazıl Şehir Hastanesinde yatan Gözlemcilerimizden ALİ AYTEMİZ Hocamıza acil şifalar ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir