Son Haberler
Anasayfa » Genel » 07 Nolu Karar (01.10.2018)

07 Nolu Karar (01.10.2018)

7 Nolu Karar (01.10.2018)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 01 Ekim 2018 Karar No: 07

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 01 Ekim 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1-29-30 Eylül 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 29.09.2018 12:00 U17B ANADOLU GENÇLİKSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 0-5
2 BATIPARK 29.09.2018 14:00 U15A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR BÜYÜKSIRSPOR 2-1
3 BATIPARK 29.09.2018 15:30 U17B KÜMBETSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 0-8
4 MERKEZ 1 29.09.2018 14:00 U17A FERHUŞ KARACASUSPOR ULUDAZSPOR 0-4
5 BATIPARK 30.09.2018 12:00 U15A KURTULUŞ 1920 SPOR MARAŞSPOR 7-2
6 BATIPARK 30.09.2018 13:30 U17A MARAŞSPOR AS VEFA 3-1
7 BATIPARK 30.09.2018 15:30 U15B AS VEFA ARSAN SÜMERSPOR 0-5
8 MERKEZ 1 30.09.2018 14:00 U17A TÜRKOĞLU BLD. SPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 3-1
9 MERKEZ 1 30.09.2018 16:00 U15A ŞEKEROBASPOR MARAŞGÜCÜSPOR 0-14
10 BELEDİYE 30.09.2018 15:30 U17B ELMALARSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 3-8

2-Erkenez Gençlikspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 01.10.2018 tarihli dilekçelerinde U17B Ligine katılmak istediklerini beyan ettiklerinden dolayı Erkenez Gençlikspor’un U17B Ligi programına tekrar alınmasına;

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 ELMALAR 5 1931058 U17 GAZİ DOKUYUCU İlk Resmi Müsabaka 01.10.2018
2 KÜMBET 9 1945976 17 YUNUS EMRE GÜL İlk Resmi Müsabaka 01.10.2018
3 KÜMBET 7 193121 U17 YUNUS EMRE GÜNDEŞ İlk Resmi Müsabaka 01.10.2018

4-06-07 Ekim 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 06.10.2018 12:00 U15B ARSAN SÜMERSPOR KÜMBETSPOR
2 BATIPARK 06.10.2018 13:30 U15B ELBİSTAN BLD.SPOR AS VEFA
3 BATIPARK 06.10.2018 15:00 U17B MARAŞGÜCÜSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
4 MERKEZ 1 06.10.2018 14:00 U15A BÜYÜKSIRSPOR ŞEKEROBASPOR
5 MERKEZ 1 06.10.2018 15:30 U17A EKBEROĞLUSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
6 BELEDİYE 06.10.2018 14:00 U17B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR BERTİZSPOR
7 BELEDİYE 06.10.2018 16:00 U17B KURTULUŞ 1920 SPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR
8 BATIPARK 07.10.2018 11:00 U17A AS VEFA ARSAN SÜMERSPOR
9 BATIPARK 07.10.2018 13:00 U15A MARAŞGÜCÜSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
10 BATIPARK 07.10.2018 14:30 U15A MARAŞSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
11 MERKEZ 1 07.10.2018 12:00 U17A ULUDAZSPOR 1920 MARAŞSPOR
12 MERKEZ 1 07.10.2018 14:00 U17B AFŞİN BLD.SPOR ELMALARSPOR
13 MERKEZ 1 07.10.2018 16:00 U17A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
14 BELEDİYE 07.10.2018 11:00 BGL 17 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. BATMAN PETROLSPOR A.Ş.
15 BELEDİYE 07.10.2018 13:00 BGL 19 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. BATMAN PETROLSPOR A.Ş.
16 MAHÇİÇEK 07.10.2018 15:00 BAL 1920 MARAŞSPOR KİLİS BLD.SPOR

 

Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
ASKF Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

Müsabaka Esame Listesi Kontrolü

Kulüp Yetkililerimiz müsabaka esame listelerini müsabaka başlama saatinden en az 15 dakika önce Hakem odasında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir