Son Haberler
Anasayfa » Genel » 70 Nolu Karar (02.07.2018)

70 Nolu Karar (02.07.2018)

70 Nolu Karar (02.07.2018)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 02 Temmuz 2018 Karar No: 70

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 02 Temmuz 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 25 Haziran-01 Temmuz 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK A 25.06.2018 16:00 U12B AS VEFA MARAŞSPOR 0-3
2 BATIPARK A 25.06.2018 17:00 U12B KAHRAMANŞEHİRSPOR ALTINOVASPOR 3-0
3 BATIPARK B 25.06.2018 17:00 U12B AYYILDIZ TEAMSPOR AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR 6-0
4 BATIPARK A 25.06.2018 18:00 U12A ULUDAZSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 5-1
5 BATIPARK B 25.06.2018 18:00 U12A ŞEKEROBASPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR 0-8
6 BATIPARK A 25.06.2018 19:00 U12A KURTULUŞ 1920 SPOR ARSAN SÜMERSPOR 1-1
7 BATIPARK B 25.06.2018 19:00 U12A KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR BÜYÜKSIRSPOR 3-0H
8 BATIPARK A 26.06.2018 17:00 U11A ALTINOVASPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 2-4
9 BATIPARK B 26.06.2018 17:00 U11B AS VEFA BÜYÜKSIRSPOR 3-1
10 BATIPARK A 26.06.2018 18:00 U11B AYYILDIZ TEAMSPOR K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR 1-2
11 BATIPARK B 26.06.2018 18:00 U11B ULUDAZSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR 0-2
12 BATIPARK B 26.06.2018 19:00 U11A MARAŞGÜCÜSPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR 2-2
13 BATIPARK A 27.06.2018 15:00 U12A TÜRKOĞLU BLD. SPOR ŞEKEROBASPOR 1-2
14 BATIPARK A 27.06.2018 16:00 U12A ARSAN SÜMERSPOR ULUDAZSPOR 1-3
15 BATIPARK B 27.06.2018 16:00 U12B AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR AS VEFA 1-3
16 BATIPARK A 27.06.2018 17:00 U12A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 3-2
17 BATIPARK B 27.06.2018 17:00 U12A BÜYÜKSIRSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 0-4
18 BATIPARK A 27.06.2018 18:00 U12B MARAŞSPOR K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR 8-0
19 BATIPARK B 27.06.2018 18:00 U12B ALTINOVASPOR AYYILDIZ TEAMSPOR 1-8
20 BATIPARK A 28.06.2018 17:00 U11A ŞEKEROBASPOR ALTINOVASPOR 3-0
21 BATIPARK B 28.06.2018 17:00 U11A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR ARSAN SÜMERSPOR 6-0
22 BATIPARK A 28.06.2018 18:00 U11A KURTULUŞ 1920 SPOR MARAŞGÜCÜSPOR 1-0
23 BATIPARK B 28.06.2018 18:00 U11B MARAŞSPOR AYYILDIZ TEAMSPOR 4-4
24 BATIPARK A 28.06.2018 19:00 U11B KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR AS VEFA 0-3
25 BATIPARK B 28.06.2018 19:00 U11B K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR ULUDAZSPOR 3-0
26 BATIPARK B 29.06.2018 19:00 U12A KURTULUŞ 1920 SPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR 0-2
27 BATIPARK A 29.06.2018 16:00 U12B K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR AS VEFA 0-1
28 BATIPARK A 29.06.2018 17:00 U12A MARAŞGÜCÜSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 3-2
29 BATIPARK B 29.06.2018 17:00 U12A ŞEKEROBASPOR ARSAN SÜMERSPOR 2-3
30 BATIPARK A 29.06.2018 18:00 U12B AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR ALTINOVASPOR 2-3
31 BATIPARK B 29.06.2018 18:00 U12A ULUDAZSPOR BÜYÜKSIRSPOR 1-3
32 BATIPARK A 29.06.2018 19:00 U12B KAHRAMANŞEHİRSPOR MARAŞSPOR 1-3
33 BATIPARK A 30.06.2018 17:00 U11B AS VEFA K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR 1-4
34 BATIPARK A 30.06.2018 18:00 U11A MARAŞGÜCÜSPOR ŞEKEROBASPOR 7-1
35 BATIPARK B 30.06.2018 18:00 U11A ARSAN SÜMERSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 0-5
36 BATIPARK A 30.06.2018 19:00 U11B BÜYÜKSIRSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR 1-5
37 BATIPARK B 30.06.2018 19:00 U11B ULUDAZSPOR MARAŞSPOR 0-2
38 BATIPARK 01.07.2018 15:00 U13B ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 0-10
39 BATIPARK 01.07.2018 16:30 U13A BÜYÜKSIRSPOR ARSAN SÜMERSPOR 1-5
40 BATIPARK 01.07.2018 18:00 U19 2.KÜME A AS VEFA ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 1-2
41 MERKEZ 1 01.07.2018 15:00 U13A ŞEKEROBASPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR 0-12
42 MERKEZ 1 01.07.2018 16:30 U13B TÜRKOĞLU BLD. SPOR MARAŞSPOR 0-6
43 MERKEZ 1 01.07.2018 18:00 U13B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR 1-3
44 BELEDİYE 01.07.2018 14:30 U13A AYYILDIZ TEAMSPOR ULUDAZSPOR 2-0
45 BELEDİYE 01.07.2018 16:00 U19 2.KÜME B ÇAĞLAYANCERİTSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR 3-0
46 BELEDİYE 01.07.2018 18:00 U19 2.KÜME B ULUDAZSPOR KÜMBETSPOR 1-2

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 TÜRKOĞLU BLD. 2 1943289 12 TOLUNAY BİLGİÇ İlk Resmi Müsabaka 02.07.2018

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 AS VEFA ANT. 27872 U12 OSMAN KÖSE Disiplin 02.07.2018

4-25.06.2018 tarihinde oynanması gereken AS VEFA-Maraşspor U12B Ligi müsabakasında 7 kişiden az bir kadro ile sahaya çıkan AS VEFA Kulübünün Futbol Müsabaka Talimatının 22/a hükmü gereği hükmen 3-0 mağlubiyetine, Maraşspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine;

5-25.06.2018 tarihinde oynanması gereken Kahramanmaraş Gençlikspor-Büyüksırspor U12A Ligi müsabakasında Büyüksırspor Kulübü ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği Büyüksırspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, Kahramanmaraş Gençlikspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Ayrıca 2017/2018 Futbol Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar Kitapçığının 2.Bölüm 9.madde /sayfa 21)hükmü gereği Büyüksırspor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 300.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1. Levent Ticari Şubesi Müdürlüğü 186-6297758 no’lu hesaba (İBAN No: TR62 00062000 1860 0006 297758) en geç 10 gün içinde yatırarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına; Hakem ve personel ücretinin yatırılıp banka dekontunun 10 gün içerisinde İl Temsilcisine ibraz etmemesi halinde ilgili Kulübün lisans işlemlerinin yapılmamasına;

6-28.06.2018 tarihinde oynanması gereken Şekerobaspor-Altınovaspor U11A Ligi müsabakasında 7 kişiden az bir kadro ile sahaya çıkan Altınovaspor Kulübünün Futbol Müsabaka Talimatının 22/a hükmü gereği hükmen 3-0 mağlubiyetine, Şekerobaspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine;

7-28.06.2018 tarihinde oynanması gereken K.Maraş BŞB. Gençlik ve Spor-Uludazspor U11B Ligi müsabakasında 7 kişiden az bir kadro ile sahaya çıkan Uludazspor Kulübünün Futbol Müsabaka Talimatının 22/a hükmü gereği hükmen 3-0 mağlubiyetine, K.Maraş BŞB. Gençlik ve Spor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine;

8- 01.07.2018 tarihinde oynanan Çağlayanceritspor-Erkenez Gençlikspor U19 2. Küme B müsabakasında Erkenez Gençlikspor Kulübünün sakatlık nedeniyle sahada 7 kişinin altına düşmesinden dolayı müsabakanın hükmen Çağlayanceritspor Kulübü lehine 3-0 tesciline;

9- Şekerobaspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu dilekçelerinde 03.07.2018 tarihinde saat:18.00’de Batıpark A Sahasında oynanacak olan Şekerobaspor-Arsan Sümerspor U11A Ligi müsabakasına çıkmayacağını beyan ettiklerinden ilgili müsabakanın programdan çıkartılmasına;

10-03-13 Temmuz 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 03.07.2018 15:30 U13A KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR AYYILDIZ TEAMSPOR
2 BATIPARK A 03.07.2018 17:00 U11B K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR BÜYÜKSIRSPOR
3 BATIPARK B 03.07.2018 18:00 U11B AYYILDIZ TEAMSPOR ULUDAZSPOR
4 BATIPARK A 03.07.2018 19:00 U11A ALTINOVASPOR MARAŞGÜCÜSPOR
5 BATIPARK B 03.07.2018 19:00 U11B MARAŞSPOR AS VEFA
6 BATIPARK A 04.07.2018 17:00 U12A ŞEKEROBASPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR
7 BATIPARK B 04.07.2018 17:00 U12A MARAŞGÜCÜSPOR BÜYÜKSIRSPOR
8 BATIPARK A 04.07.2018 18:00 U12A ULUDAZSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
9 BATIPARK B 04.07.2018 18:00 U12A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR ARSAN SÜMERSPOR
10 BATIPARK A 04.07.2018 19:00 U12B AYYILDIZ TEAMSPOR AS VEFA
11 BATIPARK B 04.07.2018 19:00 U12B ALTINOVASPOR MARAŞSPOR
12 BATIPARK B 05.07.2018 17:00 U11B KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR
13 BATIPARK A 05.07.2018 18:00 U11A ARSAN SÜMERSPOR ALTINOVASPOR
14 BATIPARK B 05.07.2018 18:00 U11B AS VEFA AYYILDIZ TEAMSPOR
15 BATIPARK A 05.07.2018 19:00 U11B BÜYÜKSIRSPOR MARAŞSPOR
16 BATIPARK B 05.07.2018 19:00 U11A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
17 BATIPARK A 06.07.2018 17:00 U12A ARSAN SÜMERSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
18 BATIPARK B 06.07.2018 17:00 U12A KURTULUŞ 1920 SPOR ŞEKEROBASPOR
19 BATIPARK A 06.07.2018 18:00 U12A BÜYÜKSIRSPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR
20 BATIPARK B 06.07.2018 18:00 U12B KAHRAMANŞEHİRSPOR K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR
21 BATIPARK A 06.07.2018 19:00 U12A KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
22 BATIPARK A 07.07.2018 17:30 U12A ŞEKEROBASPOR ULUDAZSPOR
23 BATIPARK B 07.07.2018 17:30 U12A TÜRKOĞLU BLD. SPOR BÜYÜKSIRSPOR
24 BATIPARK A 07.07.2018 18:30 U12A MARAŞGÜCÜSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
25 BATIPARK B 07.07.2018 18:30 U12A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR
26 BATIPARK 08.07.2018 15:00 U13A ULUDAZSPOR ELBİSTAN BLD. SPOR
27 BATIPARK 08.07.2018 16:30 U13A KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR BÜYÜKSIRSPOR
28 BATIPARK 08.07.2018 18:00 U19 2.KÜME B BÜYÜKSIRSPOR ULUDAZSPOR
29 BELEDİYE 08.07.2018 16:00 U19 2.KÜME B KÜMBETSPOR ÇAĞLAYANCERİTSPOR
30 BELEDİYE 08.07.2018 18:00 U13A KURTULUŞ 1920 SPOR AYYILDIZ TEAMSPOR
31 MERKEZ 1 08.07.2018 16:00 U19 2.KÜME A PAZARCIK AKSUSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
32 MERKEZ 1 08.07.2018 18:00 U19 2.KÜME B ERKENEZ GENÇLİKSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
33 BATIPARK A 09.07.2018 18:00 U11 Playof U11 PLAYOFF U11 PLAYOFF
34 BATIPARK B 09.07.2018 18:00 U11 Playof U11 PLAYOFF U11 PLAYOFF
35 BATIPARK A 10.07.2018 18:00 U12 Playof U12 PLAYOFF U12 PLAYOFF
36 BATIPARK B 10.07.2018 18:00 U12 Playof U12 PLAYOFF U12 PLAYOFF
37 BATIPARK 11.07.2018 15:00 U13A ELBİSTAN BLD. SPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
38 BATIPARK 11.07.2018 16:30 U13A BÜYÜKSIRSPOR ŞEKEROBASPOR
39 BATIPARK 11.07.2018 18:00 U13A AYYILDIZ TEAMSPOR ARSAN SÜMERSPOR
40 BATIPARK A 12.07.2018 18:00 U11 Playof U11 PLAYOFF U11 PLAYOFF
41 BATIPARK B 12.07.2018 18:00 U11 Playof U11 PLAYOFF U11 PLAYOFF
42 BATIPARK A 13.07.2018 18:00 U12 Playof U12 PLAYOFF U12 PLAYOFF
43 BATIPARK B 13.07.2018 18:00 U12 Playof U12 PLAYOFF U12 PLAYOFF

 

Oybirliğiyle karar verilmiştir.

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
       
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

U14 LİGİ BAŞLAMA TARİHİ

2018/2019 Futbol Sezonu U14 Ligi 12 Ocak 2019 tarihinde başlatılması planlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir