Son Haberler
Anasayfa » Genel » 68 Nolu Karar (25.06.2018)

68 Nolu Karar (25.06.2018)

68 Nolu Karar (25.06.2018)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 25 Haziran 2018 Karar No: 68

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 25 Haziran 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 19-23 Haziran 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK A 19.06.2018 16:00 U12A BÜYÜKSIRSPOR ARSAN SÜMERSPOR 2-7
2 BATIPARK B 19.06.2018 16:00 U12A ULUDAZSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 5-1
3 BATIPARK A 19.06.2018 17:00 U12A KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 5-2
4 BATIPARK B 19.06.2018 17:00 U12A KURTULUŞ 1920 SPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR 3-1
5 BATIPARK B 19.06.2018 18:00 U12B AS VEFA ALTINOVASPOR 10-0
6 BATIPARK A 19.06.2018 19:00 U12B K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR AYYILDIZ TEAMSPOR 0-1
7 BATIPARK B 19.06.2018 19:00 U12B KAHRAMANŞEHİRSPOR AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR 3-3
8 BATIPARK A 20.06.2018 17:00 U11A MARAŞGÜCÜSPOR ARSAN SÜMERSPOR 8-1
9 BATIPARK B 20.06.2018 17:00 U11A ŞEKEROBASPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR 1-12
10 BATIPARK B 20.06.2018 18:00 U11B ULUDAZSPOR AS VEFA 1-6
11 BATIPARK A 20.06.2018 19:00 U11B MARAŞSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR 3-2
12 BATIPARK B 20.06.2018 19:00 U11B AYYILDIZ TEAMSPOR BÜYÜKSIRSPOR 3-0H
13 BATIPARK A 21.06.2018 16:00 U12A MARAŞGÜCÜSPOR ŞEKEROBASPOR 2-2
14 BATIPARK B 21.06.2018 16:00 U12A TÜRKOĞLU BLD. SPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 1-4
15 BATIPARK A 21.06.2018 17:00 U12B AYYILDIZ TEAMSPOR KAHRAMANŞEHİRSPOR 10-2
16 BATIPARK B 21.06.2018 17:00 U12B AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR MARAŞSPOR 0-25
17 BATIPARK A 21.06.2018 18:00 U12B ALTINOVASPOR K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR 0-5
18 BATIPARK A 21.06.2018 19:00 U12A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR ULUDAZSPOR 2-2
19 BATIPARK B 21.06.2018 19:00 U12A ARSAN SÜMERSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR 1-3
20 BATIPARK A 22.06.2018 17:00 U11A KURTULUŞ 1920 SPOR ŞEKEROBASPOR 6-0
21 BATIPARK B 22.06.2018 17:00 U11A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR ALTINOVASPOR 6-0
22 BATIPARK B 22.06.2018 18:00 U11B K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR MARAŞSPOR 0-4
23 BATIPARK A 22.06.2018 19:00 U11B BÜYÜKSIRSPOR ULUDAZSPOR 0-5
24 BATIPARK B 22.06.2018 19:00 U11B KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR AYYILDIZ TEAMSPOR 2-2
25 BATIPARK 23.06.2018 15:00 U13A KURTULUŞ 1920 SPOR BÜYÜKSIRSPOR 5-0
26 BATIPARK 23.06.2018 16:30 U13B MARAŞSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 7-1
27 BATIPARK 23.06.2018 18:00 U19 2.KÜME B ERKENEZ GENÇLİKSPOR ULUDAZSPOR 1-3
28 MERKEZ1 23.06.2018 14:00 U13B 1905 KAHRAMANSARAYSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 11-0
29 MERKEZ1 23.06.2018 15:30 U13A ELBİSTAN BLD. SPOR AYYILDIZ TEAMSPOR 1-1
30 BELEDİYE 23.06.2018 15:00 U13A ARSAN SÜMERSPOR ŞEKEROBASPOR 8-0
31 BELEDİYE 23.06.2018 16:30 U13B AS VEFA TÜRKOĞLU BLD. SPOR 0-3
32 BELEDİYE 23.06.2018 18:00 U19 2.KÜME A ELMALARSPOR AS VEFA 0-3
33 PAZARCIK 23.06.2018 15:00 U19 2.KÜME B PAZARCIK KARTALKAYASPOR ÇAĞLAYANCERİTSPOR 6-2

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 ELMALAR 3 1945543 19 ÖMER TOPAL İlk Resmi Müsabaka 25.06.2018
2 BÜYÜKSIR 8 1934238 13 MEHMET ÇİRİŞ İlk Resmi Müsabaka 25.06.2018

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 ERKENEZ GENÇLİK 21 1938581 19 AHMET SOLAK Disiplin 25.06.2018

4-20.06.2018 tarihinde oynanması gereken Ayyıldız Teamspor-Büyüksırspor U11B Ligi müsabakasında Büyüksırspor Kulübü ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği Büyüksırspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, Ayyıldız Teamspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Ayrıca 2017/2018 Futbol Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar Kitapçığının 2.Bölüm 9.madde /sayfa 21)hükmü gereği Büyüksırspor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 300.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1. Levent Ticari Şubesi Müdürlüğü 186-6297758 no’lu hesaba (İBAN No: TR62 00062000 1860 0006 297758) en geç 10 gün içinde yatırarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına; Hakem ve personel ücretinin yatırılıp banka dekontunun 10 gün içerisinde İl Temsilcisine ibraz etmemesi halinde ilgili Kulübün lisans işlemlerinin yapılmamasına;

7-26 Haziran-05 Temmuz 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK A 26.06.2018 17:00 U11A ALTINOVASPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
2 BATIPARK B 26.06.2018 17:00 U11B AS VEFA BÜYÜKSIRSPOR
3 BATIPARK A 26.06.2018 18:00 U11B AYYILDIZ TEAMSPOR K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR
4 BATIPARK B 26.06.2018 18:00 U11B ULUDAZSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR
5 BATIPARK B 26.06.2018 19:00 U11A MARAŞGÜCÜSPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR
6 BATIPARK A 27.06.2018 15:00 U12A TÜRKOĞLU BLD. SPOR ŞEKEROBASPOR
7 BATIPARK A 27.06.2018 16:00 U12A ARSAN SÜMERSPOR ULUDAZSPOR
8 BATIPARK B 27.06.2018 16:00 U12B AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR AS VEFA
9 BATIPARK A 27.06.2018 17:00 U12A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
10 BATIPARK B 27.06.2018 17:00 U12A BÜYÜKSIRSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
11 BATIPARK A 27.06.2018 18:00 U12B MARAŞSPOR K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR
12 BATIPARK B 27.06.2018 18:00 U12B ALTINOVASPOR AYYILDIZ TEAMSPOR
13 BATIPARK A 28.06.2018 17:00 U11A ŞEKEROBASPOR ALTINOVASPOR
14 BATIPARK B 28.06.2018 17:00 U11A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR ARSAN SÜMERSPOR
15 BATIPARK A 28.06.2018 18:00 U11A KURTULUŞ 1920 SPOR MARAŞGÜCÜSPOR
16 BATIPARK B 28.06.2018 18:00 U11B MARAŞSPOR AYYILDIZ TEAMSPOR
17 BATIPARK A 28.06.2018 19:00 U11B KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR AS VEFA
18 BATIPARK B 28.06.2018 19:00 U11B K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR ULUDAZSPOR
19 BATIPARK A 29.06.2018 16:00 U12B K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR AS VEFA
20 BATIPARK A 29.06.2018 17:00 U12A MARAŞGÜCÜSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
21 BATIPARK B 29.06.2018 17:00 U12A ŞEKEROBASPOR ARSAN SÜMERSPOR
22 BATIPARK A 29.06.2018 18:00 U12B AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR ALTINOVASPOR
23 BATIPARK B 29.06.2018 18:00 U12A ULUDAZSPOR BÜYÜKSIRSPOR
24 BATIPARK A 29.06.2018 19:00 U12B KAHRAMANŞEHİRSPOR MARAŞSPOR
25 BATIPARK B 29.06.2018 19:00 U12A KURTULUŞ 1920 SPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR
26 BATIPARK A 30.06.2018 17:00 U11B AS VEFA K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR
27 BATIPARK A 30.06.2018 18:00 U11A MARAŞGÜCÜSPOR ŞEKEROBASPOR
28 BATIPARK B 30.06.2018 18:00 U11A ARSAN SÜMERSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
29 BATIPARK A 30.06.2018 19:00 U11B BÜYÜKSIRSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR
30 BATIPARK B 30.06.2018 19:00 U11B ULUDAZSPOR MARAŞSPOR
31 BATIPARK 01.07.2018 15:00 U13B ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
32 BATIPARK 01.07.2018 16:30 U13A BÜYÜKSIRSPOR ARSAN SÜMERSPOR
33 BATIPARK 01.07.2018 18:00 U19 2.KÜME A AS VEFA ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR
34 MERKEZ 1 01.07.2018 15:00 U13A ŞEKEROBASPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR
35 MERKEZ 1 01.07.2018 16:30 U13B TÜRKOĞLU BLD. SPOR MARAŞSPOR
36 MERKEZ 1 01.07.2018 18:00 U13B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR
37 BELEDİYE 01.07.2018 14:30 U13A AYYILDIZ TEAMSPOR ULUDAZSPOR
38 BELEDİYE 01.07.2018 16:00 U19 2.KÜME B ÇAĞLAYANCERİTSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR
39 BELEDİYE 01.07.2018 18:00 U19 2.KÜME B ULUDAZSPOR KÜMBETSPOR
40 BATIPARK A 02.07.2018 16:00 U12B K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR
41 BATIPARK A 02.07.2018 17:00 U12A TÜRKOĞLU BLD. SPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR
42 BATIPARK B 02.07.2018 17:00 U12A BÜYÜKSIRSPOR ŞEKEROBASPOR
43 BATIPARK A 02.07.2018 18:00 U12A ARSAN SÜMERSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
44 BATIPARK B 02.07.2018 18:00 U12B MARAŞSPOR AYYILDIZ TEAMSPOR
45 BATIPARK A 02.07.2018 19:00 U12B AS VEFA KAHRAMANŞEHİRSPOR
46 BATIPARK B 02.07.2018 19:00 U12A KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR ULUDAZSPOR
47 BATIPARK A 03.07.2018 17:00 U11B K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR BÜYÜKSIRSPOR
48 BATIPARK A 03.07.2018 18:00 U11A ŞEKEROBASPOR ARSAN SÜMERSPOR
49 BATIPARK B 03.07.2018 18:00 U11B AYYILDIZ TEAMSPOR ULUDAZSPOR
50 BATIPARK A 03.07.2018 19:00 U11A ALTINOVASPOR MARAŞGÜCÜSPOR
51 BATIPARK B 03.07.2018 19:00 U11B MARAŞSPOR AS VEFA
52 BATIPARK A 04.07.2018 16:00 U12B KAHRAMANŞEHİRSPOR K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR
53 BATIPARK A 04.07.2018 17:00 U12A ŞEKEROBASPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR
54 BATIPARK B 04.07.2018 17:00 U12A MARAŞGÜCÜSPOR BÜYÜKSIRSPOR
55 BATIPARK A 04.07.2018 18:00 U12A ULUDAZSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
56 BATIPARK B 04.07.2018 18:00 U12A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR ARSAN SÜMERSPOR
57 BATIPARK A 04.07.2018 19:00 U12B AYYILDIZ TEAMSPOR AS VEFA
58 BATIPARK B 04.07.2018 19:00 U12B ALTINOVASPOR MARAŞSPOR
59 BATIPARK B 05.07.2018 17:00 U11B KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR
60 BATIPARK A 05.07.2018 18:00 U11A ARSAN SÜMERSPOR ALTINOVASPOR
61 BATIPARK B 05.07.2018 18:00 U11B AS VEFA AYYILDIZ TEAMSPOR
62 BATIPARK A 05.07.2018 19:00 U11B BÜYÜKSIRSPOR MARAŞSPOR
63 BATIPARK B 05.07.2018 19:00 U11A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR

 

Oybirliğiyle karar verilmiştir.

 

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

U14 LİGİ BAŞLAMA TARİHİ

2018/2019 Futbol Sezonu U14 Ligi 12 Ocak 2019 tarihinde başlatılması planlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir