Son Haberler
Anasayfa » Genel » 67 Nolu Karar (18.06.2018)

67 Nolu Karar (18.06.2018)

67 Nolu Karar (18.06.2018)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 18 Haziran 2018 Karar No: 67

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 18 Haziran 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 17 Haziran 2018 tarihinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 17.06.2018 17:00 2. Küme Playof ARSAN SÜMERSPOR EKBEROĞLUSPOR 2-1

2- 1920 Maraşspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 18.06.2018 tarihli dilekçelerinde U11-U12 Minikler Şenliğine katılmayacaklarını beyan ettiklerinden 1920 Maraşspor Kulübünün U11-U12 Minikler Şenliği programından çıkartılmasına ve aşağıdaki müsabakaların programdan kaldırılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
5 BATIPARK A 19.06.2018 18:00 U12B MARAŞSPOR 1920 MARAŞSPOR
11 BATIPARK A 20.06.2018 18:00 U11A ALTINOVASPOR 1920 MARAŞSPOR
20 BATIPARK B 21.06.2018 18:00 U12B 1920 MARAŞSPOR AS VEFA
25 BATIPARK A 22.06.2018 18:00 U11A 1920 MARAŞSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
39 BATIPARK B 25.06.2018 16:00 U12B K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR 1920 MARAŞSPOR
50 BATIPARK A 26.06.2018 19:00 U11A ARSAN SÜMERSPOR 1920 MARAŞSPOR
53 BATIPARK B 27.06.2018 16:00 U12B 1920 MARAŞSPOR KAHRAMANŞEHİRSPOR

3- 19-28 Haziran 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların güncellenerek aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK A 19.06.2018 16:00 U12A BÜYÜKSIRSPOR ARSAN SÜMERSPOR
2 BATIPARK B 19.06.2018 16:00 U12A ULUDAZSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
3 BATIPARK A 19.06.2018 17:00 U12A KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
4 BATIPARK B 19.06.2018 17:00 U12A KURTULUŞ 1920 SPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR
5 BATIPARK B 19.06.2018 18:00 U12B AS VEFA ALTINOVASPOR
6 BATIPARK A 19.06.2018 19:00 U12B K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR AYYILDIZ TEAMSPOR
7 BATIPARK B 19.06.2018 19:00 U12B KAHRAMANŞEHİRSPOR AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR
8 BATIPARK A 20.06.2018 17:00 U11A MARAŞGÜCÜSPOR ARSAN SÜMERSPOR
9 BATIPARK B 20.06.2018 17:00 U11A ŞEKEROBASPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR
10 BATIPARK B 20.06.2018 18:00 U11B ULUDAZSPOR AS VEFA
11 BATIPARK A 20.06.2018 19:00 U11B MARAŞSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR
12 BATIPARK B 20.06.2018 19:00 U11B AYYILDIZ TEAMSPOR BÜYÜKSIRSPOR
13 BATIPARK A 21.06.2018 16:00 U12A MARAŞGÜCÜSPOR ŞEKEROBASPOR
14 BATIPARK B 21.06.2018 16:00 U12A TÜRKOĞLU BLD. SPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
15 BATIPARK A 21.06.2018 17:00 U12B AYYILDIZ TEAMSPOR KAHRAMANŞEHİRSPOR
16 BATIPARK B 21.06.2018 17:00 U12B AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR MARAŞSPOR
17 BATIPARK A 21.06.2018 18:00 U12B ALTINOVASPOR K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR
18 BATIPARK A 21.06.2018 19:00 U12A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR ULUDAZSPOR
19 BATIPARK B 21.06.2018 19:00 U12A ARSAN SÜMERSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR
20 BATIPARK A 22.06.2018 17:00 U11A KURTULUŞ 1920 SPOR ŞEKEROBASPOR
21 BATIPARK B 22.06.2018 17:00 U11A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR ALTINOVASPOR
22 BATIPARK B 22.06.2018 18:00 U11B K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR MARAŞSPOR
23 BATIPARK A 22.06.2018 19:00 U11B BÜYÜKSIRSPOR ULUDAZSPOR
24 BATIPARK B 22.06.2018 19:00 U11B KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR AYYILDIZ TEAMSPOR
25 BATIPARK 23.06.2018 15:00 U13A KURTULUŞ 1920 SPOR BÜYÜKSIRSPOR
26 BATIPARK 23.06.2018 16:30 U13B MARAŞSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
27 BATIPARK 23.06.2018 18:00 U19 2.KÜME B ERKENEZ GENÇLİKSPOR ULUDAZSPOR
28 MERKEZ1 23.06.2018 14:00 U13B 1905 KAHRAMANSARAYSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR
29 MERKEZ1 23.06.2018 15:30 U13A ELBİSTAN BLD. SPOR AYYILDIZ TEAMSPOR
30 BELEDİYE 23.06.2018 15:00 U13A ARSAN SÜMERSPOR ŞEKEROBASPOR
31 BELEDİYE 23.06.2018 16:30 U13B AS VEFA TÜRKOĞLU BLD. SPOR
32 BELEDİYE 23.06.2018 18:00 U19 2.KÜME A ELMALARSPOR AS VEFA
33 PAZARCIK 23.06.2018 15:00 U19 2.KÜME B PAZARCIK KARTALKAYASPOR ÇAĞLAYANCERİTSPOR
34 BATIPARK A 25.06.2018 16:00 U12B AS VEFA MARAŞSPOR
35 BATIPARK A 25.06.2018 17:00 U12B KAHRAMANŞEHİRSPOR ALTINOVASPOR
36 BATIPARK B 25.06.2018 17:00 U12B AYYILDIZ TEAMSPOR AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR
37 BATIPARK A 25.06.2018 18:00 U12A ULUDAZSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
38 BATIPARK B 25.06.2018 18:00 U12A ŞEKEROBASPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR
39 BATIPARK A 25.06.2018 19:00 U12A KURTULUŞ 1920 SPOR ARSAN SÜMERSPOR
40 BATIPARK B 25.06.2018 19:00 U12A KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR BÜYÜKSIRSPOR
41 BATIPARK A 26.06.2018 17:00 U11A ALTINOVASPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
42 BATIPARK B 26.06.2018 17:00 U11B AS VEFA BÜYÜKSIRSPOR
43 BATIPARK A 26.06.2018 18:00 U11B AYYILDIZ TEAMSPOR K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR
44 BATIPARK B 26.06.2018 18:00 U11B ULUDAZSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR
45 BATIPARK B 26.06.2018 19:00 U11A MARAŞGÜCÜSPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR
46 BATIPARK A 27.06.2018 16:00 U12B ALTINOVASPOR AYYILDIZ TEAMSPOR
47 BATIPARK A 27.06.2018 17:00 U12A TÜRKOĞLU BLD. SPOR ŞEKEROBASPOR
48 BATIPARK B 27.06.2018 17:00 U12B AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR AS VEFA
49 BATIPARK A 27.06.2018 18:00 U12A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
50 BATIPARK B 27.06.2018 18:00 U12A BÜYÜKSIRSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
51 BATIPARK A 27.06.2018 19:00 U12B MARAŞSPOR K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR
52 BATIPARK B 27.06.2018 19:00 U12A ARSAN SÜMERSPOR ULUDAZSPOR
53 BATIPARK A 28.06.2018 17:00 U11A ŞEKEROBASPOR ALTINOVASPOR
54 BATIPARK B 28.06.2018 17:00 U11A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR ARSAN SÜMERSPOR
55 BATIPARK A 28.06.2018 18:00 U11A KURTULUŞ 1920 SPOR MARAŞGÜCÜSPOR
56 BATIPARK B 28.06.2018 18:00 U11B MARAŞSPOR AYYILDIZ TEAMSPOR
57 BATIPARK A 28.06.2018 19:00 U11B KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR AS VEFA
58 BATIPARK B 28.06.2018 19:00 U11B K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR ULUDAZSPOR

 

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

2018-2019 Sezon Planlaması

1-2018-2019 Futbol Sezonu 1. Etabı Aşağıdaki Şekilde Planlanmaktadır. A) U13-U15-U17 Ligleri fikstür çekimi 14 Eylül ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir