Son Haberler
Anasayfa » Genel » 59 Nolu Karar (14.05.2018)

59 Nolu Karar (14.05.2018)

59 Nolu Karar (14.05.2018)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 14 Mayıs 2018 Karar No: 59

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 14 Mayıs 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 09-12-13 Mayıs 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 09.05.2018 17:00 U17 Playoff ARSAN SÜMERSPOR 1920 MARAŞSPOR 1-4
2 BATIPARK 12.05.2018 10:00 U13B MARAŞGÜCÜSPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR 1-3
3 BATIPARK 12.05.2018 11:30 U17 Playoff MARAŞGÜCÜSPOR ARSAN SÜMERSPOR 0-3
4 BATIPARK 12.05.2018 13:30 U13A ARSAN SÜMERSPOR ELBİSTAN BLD. SPOR 1-2
5 BATIPARK 12.05.2018 15:00 U17 Playoff 1920 MARAŞSPOR AFŞİN TEK IŞIKSPOR 3-2
6 MERKEZ 1 12.05.2018 12:00 U13B MARAŞSPOR DUMLUPINARSPOR 3-0 H
7 MERKEZ 1 12.05.2018 13:30 U19 2.KÜME B ÇAĞLAYANCERİTSPOR KÜMBETSPOR 1-2
8 MERKEZ 1 12.05.2018 15:30 U13A ŞEKEROBASPOR EKİNÖZÜ CELASPOR 3-0 H
9 BELEDİYE 12.05.2018 12:00 U13A KURTULUŞ 1920 SPOR ULUDAZSPOR 2-1
10 BELEDİYE 12.05.2018 13:30 U13B TÜRKOĞLU BLD. SPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 4-0
11 BELEDİYE 12.05.2018 15:00 U19 2.KÜME B PAZARCIK KARTALKAYASPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR 3-2
12 BATIPARK 13.05.2018 11:00 2.KÜME A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 6-1
13 BATIPARK 13.05.2018 13:00 2.KÜME B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR EKBEROĞLUSPOR 1-6
14 BATIPARK 13.05.2018 15:00 2.KÜME B ANADOLU GENÇLİKSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 2-2
15 MERKEZ 1 13.05.2018 11:00 U19 2.KÜME B ULUDAZSPOR BÜYÜKSIRSPOR 2-0
16 MERKEZ 1 13.05.2018 13:00 2.KÜME B SAĞLIKSPOR EDELERSPOR 0-2
17 MERKEZ 1 13.05.2018 16:30 U19 2.KÜME A MARAŞGÜCÜSPOR PAZARCIK AKSUSPOR 1-2
18 BELEDİYE 13.05.2018 11:00 2.KÜME A ARSAN SÜMERSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 1-1
19 BELEDİYE 13.05.2018 13:00 2.KÜME A MARAŞSPOR KAHRAMANŞEHİRSPOR 2-5
20 BELEDİYE 13.05.2018 15:00 2.KÜME B ELMALARSPOR KARAMANLISPOR 2-3

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 ERKENEZ GENÇLİK 53 1937873 19 HASAN UYDURAN İlk Resmi Müsabaka 14.05.2018

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 KÜMBET 5 1925468 19 MUHAMMED ENES ARMUT Disiplin 14.05.2018

4-12.05.2018 tarihinde oynanması gereken Maraşspor-Dumlupınarspor U13B Ligi müsabakasında Dumlupınarspor Kulübü ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği Dumlupınarspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, Maraşspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Ayrıca 2017/2018 Futbol Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar Kitapçığının 2.Bölüm 9.madde /sayfa 21)hükmü gereği Dumlupınar Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 300.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1. Levent Ticari Şubesi Müdürlüğü 186-6297758 no’lu hesaba (İBAN No: TR62 00062000 1860 0006 297758) en geç 10 gün içinde yatırarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına; Hakem ve personel ücretinin yatırılıp banka dekontunun 10 gün içerisinde İl Temsilcisine ibraz etmemesi halinde ilgili Kulübün lisans işlemlerinin yapılmamasına;

5-12.05.2018 tarihinde oynanması gereken Şekerobaspor-Ekinözü Cela Bldspor U13A Ligi müsabakasında Ekinözü Cela Bldspor Kulübü ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği Ekinözü Cela Bldspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, Şekerobaspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Ayrıca 2017/2018 Futbol Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar Kitapçığının 2.Bölüm 9.madde /sayfa 21)hükmü gereği Ekinözü Cela Bldspor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 300.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1. Levent Ticari Şubesi Müdürlüğü 186-6297758 no’lu hesaba (İBAN No: TR62 00062000 1860 0006 297758) en geç 10 gün içinde yatırarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına; Hakem ve personel ücretinin yatırılıp banka dekontunun 10 gün içerisinde İl Temsilcisine ibraz etmemesi halinde ilgili Kulübün lisans işlemlerinin yapılmamasına;

6- Dumlupınarspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 13.05.2018 tarihli dilekçelerinde U13B Liginden çekildiklerini beyan ettiklerinden Dumlupınarspor Kulübünün U13B Ligi programından çıkartılmasına;

7- U12 Minikler Şenliği ve U11 Miniminikler Şenliğine katılacak Kulüplerimizin Filiz lisans çıkartma son tarihi olan 08 Haziran 2018’den önce bu yaş kategorisindeki futbolcuların lisanslarının çıkartılması gerekmektedir. Kimlik kartlarında fotoğraf olması zorunludur.

8- 12.05.2018 tarihinde oynanan Maraşgücüspor-Arsan Sümerspor U17 Playoff müsabakasında Maraşgücüspor Kulübünün sakatlık nedeniyle sahada 7 kişinin altına düşmesinden dolayı müsabakanın hükmen Arsan Sümerspor Kulübü lehine 3-0 tesciline;

9- 19-20 Mayıs 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 19.05.2018 13:00 U19 2.KÜME B BÜYÜKSIRSPOR ÇAĞLAYANCERİTSPOR
2 BATIPARK 19.05.2018 15:00 U13B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR MARAŞGÜCÜSPOR
3 BATIPARK 19.05.2018 16:30 U17 Playoff MARAŞGÜCÜSPOR 1920 MARAŞSPOR
4 MERKEZ 1 19.05.2018 12:00 U13B 1905 KAHRAMANSARAYSPOR AS VEFA
5 MERKEZ 1 19.05.2018 13:30 U17 Playoff ARSAN SÜMERSPOR AFŞİN TEK IŞIKSPOR
6 MERKEZ 1 19.05.2018 15:30 U13A ULUDAZSPOR ARSAN SÜMERSPOR
7 BELEDİYE 19.05.2018 12:00 U13A AYYILDIZ TEAMSPOR ŞEKEROBASPOR
8 BELEDİYE 19.05.2018 13:30 U13B ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR MARAŞSPOR
9 BELEDİYE 19.05.2018 15:00 U13A ELBİSTAN BLD. SPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR
10 BATIPARK 20.05.2018 12:00 2.KÜME B EKBEROĞLUSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
11 BATIPARK 20.05.2018 14:00 2.KÜME A KAHRAMANŞEHİRSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
12 BATIPARK 20.05.2018 16:00 2.KÜME A ERKENEZ GENÇLİKSPOR MARAŞSPOR
13 MERKEZ 1 20.05.2018 11:00 2.KÜME B FERHUŞ KARACASUSPOR SAĞLIKSPOR
14 MERKEZ 1 20.05.2018 13:00 U13A EKİNÖZÜ CELASPOR BÜYÜKSIRSPOR
15 MERKEZ 1 20.05.2018 14:30 2.KÜME B KARAMANLISPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR
16 MERKEZ 1 20.05.2018 16:30 U19 2.KÜME B KÜMBETSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
17 BELEDİYE 20.05.2018 12:00 U19 2.KÜME A ELMALARSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
18 BELEDİYE 20.05.2018 14:00 2.KÜME B EDELERSPOR ELMALARSPOR
19 BELEDİYE 20.05.2018 16:00 2.KÜME A HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR ARSAN SÜMERSPOR

 

Oybirliğiyle karar verilmiştir.

 

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
       
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

Futbol İl Temsilcisi ve Futbol İl Tertip Komiteleri Seçimi

 ……………………………….SPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞINA KAHRAMANMARAŞ Türkiye Futbol Federasyonu Futbol İl Temsilcisi ve İl Tertip Komiteleri Talimatının ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir