Son Haberler
Anasayfa » Genel » 57 Nolu Karar (07.05.2018)

57 Nolu Karar (07.05.2018)

57 Nolu Karar (07.05.2018)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 07 Mayıs 2018 Karar No: 57

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 07 Mayıs 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 01-06 Mayıs 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 01.05.2018 15:00 U15 Playoff KURTULUŞ 1920 SPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 2-0
2 BATIPARK 01.05.2018 17:00 U15 Playoff MARAŞSPOR 1920 MARAŞSPOR 3-1
3 BATIPARK 03.05.2018 17:00 U15 Playoff 1920 MARAŞSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 3-0
4 BATIPARK 05.05.2018 14:00 U17 Playoff AFŞİN TEK IŞIKSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 2-2
5 BATIPARK 05.05.2018 16:00 U19 2.KÜME A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR AS VEFA 1-1
6 BELEDİYE 05.05.2018 14:00 U19 2.KÜME B ERKENEZ GENÇLİKSPOR ÇAĞLAYANCERİTSPOR 0-3
7 BELEDİYE 05.05.2018 18:00 U19 2.KÜME B KÜMBETSPOR ULUDAZSPOR 4-2
8 BATIPARK 06.05.2018 10:00 2.KÜME B KARAMANLISPOR SAĞLIKSPOR 2-0
9 BATIPARK 06.05.2018 14:00 2.KÜME A HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR KAHRAMANŞEHİRSPOR 10-2
10 BATIPARK 06.05.2018 16:00 2.KÜME A ERKENEZ GENÇLİKSPOR ARSAN SÜMERSPOR 0-3
11 MERKEZ 1 06.05.2018 13:00 2.KÜME B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 0-6
12 MERKEZ 1 06.05.2018 15:00 U15 Playoff 1920 MARAŞSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 8-0
13 MERKEZ 1 06.05.2018 17:00 2.KÜME B EDELERSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 1-5
14 BELEDİYE 06.05.2018 11:00 U19 2.KÜME B BÜYÜKSIRSPOR EKBEROĞLUSPOR 3-1
15 BELEDİYE 06.05.2018 13:00 2.KÜME B EKBEROĞLUSPOR ELMALARSPOR 3-0
16 BELEDİYE 06.05.2018 15:00 U15 Playoff MARAŞSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 2-1
17 BELEDİYE 06.05.2018 17:00 2.KÜME A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 0-2

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 ERKENEZ GENÇLİK 1 1904838 2.KÜME MEHMET KÜSMÜŞ İlk Resmi Müsabaka 07.05.2018
2 SAĞLIK 10 1404241 2.KÜME TUNCAY YARDIM İlk Resmi Müsabaka 07.05.2018
3 KIZILSEKİ GENÇLİK 6 298241 2.KÜME ŞABAN AKPINAR İlk Resmi Müsabaka 07.05.2018
4 ONİKİŞUBAT İDMAN YURDU 9 1926058 19 ERSOY BAĞLAMCI İlk Resmi Müsabaka 07.05.2018

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 MARAŞ 18 1946640 15 ŞEVVAH ELAZİZİ Disiplin 07.05.2018
2 ERKENEZ GENÇLİK 2 1927463 19 ABDUSSAMED AKSOY Disiplin 07.05.2018
3 ERKENEZ GENÇLİK 20 1939093 19 CENGİZHAN AYDOĞAN Disiplin 07.05.2018
4 ERKENEZ GENÇLİK 6 1938784 19 YALÇIN KAMALAK Disiplin 07.05.2018
5 ÇAĞLAYANCERİT 4 1929186 19 SAMET KISA Disiplin 07.05.2018
6 EKBEROĞLU 3 1935004 19 OĞUZHAN DOĞRUGÖRÜR Disiplin 07.05.2018
7 EKBEROĞLU 11 1935007 19 MEHMET HAMZA ALTIPARMAK Disiplin 07.05.2018
8 ERKENEZ GENÇLİK 9 1405395 2.KÜME MUHARREM KÜSMÜŞ Disiplin 07.05.2018
9 KARAMANLI YÖN. 2.KÜME HACI AHMET CULFA Disiplin 07.05.2018
10 KIZILSEK GENÇLİK 10 1936844 2.KÜME HAKAN UZUN Disiplin 07.05.2018
11 KIZISEKİ GENÇLİK YÖN. 50725 2.KÜME ALİ KARATAŞLI Disiplin 07.05.2018

4- U15 Ligi Puan Durumlarının aşağıdaki şekilde tesciline;

2017/2018 FUTBOL SEZONU U 15 PLAYOFF GRUBU PUAN DURUMU
SR. TAKIMLAR 0 G B M A Y AV. P
1 MARAŞSPOR 3 2 1 0 5 2 3 7
2 1920 MARAŞSPOR 3 2 0 1 12 3 9 6
3 KURTULUŞ 1920 SPOR 3 1 0 2 3 5 -2 3
4 ANADOLU GENÇLİKSPOR 3 0 1 2 0 10 -10 1
2017/2018 FUTBOL SEZONU U 15 A GRUBU PUAN DURUMU
SR. TAKIMLAR 0 G B M A Y AV. P
1 1920 MARAŞSPOR 10 9 0 1 41 8 33 27
2 MARAŞSPOR 10 7 1 2 37 9 28 22
3 MARAŞGÜCÜSPOR 10 6 2 2 30 14 16 20
4 K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR 10 2 3 5 13 33 -20 9
5 ARSAN SÜMERSPOR 10 2 2 6 8 35 -27 8
6 AFŞİN TEK IŞIK SPOR LİGDEN ÇEKİLDİ
2017/2018 FUTBOL SEZONU U 15 B GRUBU PUAN DURUMU
SR. TAKIMLAR 0 G B M A Y AV. P
1 KURTULUŞ 1920 SPOR 10 9 1 0 54 4 50 28
2 ANADOLU GENÇLİKSPOR 10 8 0 2 42 8 34 24
3 BÜYÜKSIRSPOR 10 3 1 6 22 43 -21 10
4 ULUDAZSPOR 10 3 1 6 21 32 -11 10
5 KÜMBETSPOR 10 2 3 5 19 40 -21 9
6 ERKENEZ GENÇLİKSPOR 10 2 0 8 15 41 -26 6

5- U15 Ligi Şampiyonu Maraşspor Kulübünü Türkiye Futbol Federasyonuna bildirilmesine;

6- Ekberoğluspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 07.05.2018 tarihli dilekçelerinde U19 2. Küme B Liginden çekildiklerini beyan ettiklerinden Ekberoğluspor Kulübünün U19 2. Küme B Ligi programından çıkartılmasına;

7- Ayyıldız Teamspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu dilekçelerinde Kulüp Futbolcularının 09-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Bingöl’de düzenlenecek olan Okullararası Küçük Erkekler Türkiye Yarı Final müsabakalarında İlimizi temsilen katılacaklarından Kahramanmaraş Gençlikspor-Ayyıldız Teamspor U13A müsabakasının ileri bir tarihte oynatılmasına;

8- 09-12-13 Mayıs 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 09.05.2018 17:00 U17 Playoff ARSAN SÜMERSPOR 1920 MARAŞSPOR
2 BATIPARK 12.05.2018 10:00 U13B MARAŞGÜCÜSPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR
3 BATIPARK 12.05.2018 11:30 U17 Playoff MARAŞGÜCÜSPOR ARSAN SÜMERSPOR
4 BATIPARK 12.05.2018 13:30 U13A ARSAN SÜMERSPOR ELBİSTAN BLD. SPOR
5 BATIPARK 12.05.2018 15:00 U17 Playoff 1920 MARAŞSPOR AFŞİN TEK IŞIKSPOR
6 MERKEZ 1 12.05.2018 12:00 U13B MARAŞSPOR DUMLUPINARSPOR
7 MERKEZ 1 12.05.2018 13:30 U19 2.KÜME B ÇAĞLAYANCERİTSPOR KÜMBETSPOR
8 MERKEZ 1 12.05.2018 15:30 U13A ŞEKEROBASPOR EKİNÖZÜ CELASPOR
9 BELEDİYE 12.05.2018 12:00 U13A KURTULUŞ 1920 SPOR ULUDAZSPOR
10 BELEDİYE 12.05.2018 13:30 U13B TÜRKOĞLU BLD. SPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
11 BELEDİYE 12.05.2018 15:00 U19 2.KÜME B PAZARCIK KARTALKAYASPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR
12 BATIPARK 13.05.2018 11:00 2.KÜME A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR
13 BATIPARK 13.05.2018 13:00 2.KÜME B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR EKBEROĞLUSPOR
14 BATIPARK 13.05.2018 15:00 2.KÜME B ANADOLU GENÇLİKSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
15 MERKEZ 1 13.05.2018 11:00 U19 2.KÜME B ULUDAZSPOR BÜYÜKSIRSPOR
16 MERKEZ 1 13.05.2018 13:00 2.KÜME B SAĞLIKSPOR EDELERSPOR
17 MERKEZ 1 13.05.2018 15:00 U13B AS VEFA ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR
18 MERKEZ 1 13.05.2018 16:30 U19 2.KÜME A MARAŞGÜCÜSPOR PAZARCIK AKSUSPOR
19 BELEDİYE 13.05.2018 11:00 2.KÜME A ARSAN SÜMERSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR
20 BELEDİYE 13.05.2018 13:00 2.KÜME A MARAŞSPOR KAHRAMANŞEHİRSPOR
21 BELEDİYE 13.05.2018 15:00 2.KÜME B ELMALARSPOR KARAMANLISPOR

 

Oybirliğiyle karar verilmiştir.

 

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

Müsabaka Esame Listesi Kontrolü

Kulüp Yetkililerimiz müsabaka esame listelerini müsabaka başlama saatinden en az 15 dakika önce Hakem odasında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir