Son Haberler
Anasayfa » Genel » 53 Nolu Karar (23.04.2018)

53 Nolu Karar (23.04.2018)

53 Nolu Karar (23.04.2018)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 23 Nisan 2018 Karar No: 53

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 23 Nisan 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 17-21-22 Nisan 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 17.04.2018 17:00 U15B KURTULUŞ 1920 SPOR ULUDAZSPOR 4-0
2 BATIPARK 21.04.2018 10:00 U15A MARAŞGÜCÜSPOR ARSAN SÜMERSPOR 5-0
3 BATIPARK 21.04.2018 11:30 U17B ARSAN SÜMERSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 3-0
4 BATIPARK 21.04.2018 18:00 U19 2.KÜME A MARAŞGÜCÜSPOR KARAMANLISPOR 3-0H
5 MERKEZ 1 21.04.2018 10:00 U15B KÜMBETSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 0-4
6 MERKEZ 1 21.04.2018 11:30 U15B ULUDAZSPOR BÜYÜKSIRSPOR 3-9
7 MERKEZ 1 21.04.2018 13:00 U19 2.KÜME B KÜMBETSPOR BÜYÜKSIRSPOR 1-1
8 MERKEZ 1 21.04.2018 15:00 U17B ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR 10-1
9 MERKEZ 1 21.04.2018 17:00 U19 2.KÜME B PAZARCIK KARTALKAYASPOR ULUDAZSPOR 1-1
10 BELEDİYE 21.04.2018 11:30 U19 2.KÜME B ERKENEZ GENÇLİKSPOR EKBEROĞLUSPOR 5-2
11 BELEDİYE 21.04.2018 13:30 U19 2.KÜME A PAZARCIK AKSUSPOR AS VEFA 3-2
12 BELEDİYE 21.04.2018 15:30 U17A MARAŞSPOR DSİSPOR 5-0
13 BELEDİYE 21.04.2018 17:30 U15A MARAŞSPOR 1920 MARAŞSPOR 0-2
14 BATIPARK 22.04.2018 10:00 2.KÜME A HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 1-5
15 BATIPARK 22.04.2018 12:00 2.KÜME B ANADOLU GENÇLİKSPOR ELMALARSPOR 13-1
16 BATIPARK 22.04.2018 18:00 2.KÜME A MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR 1-2
17 MERKEZ 1 22.04.2018 12:00 2.KÜME B EDELERSPOR KARAMANLISPOR 2-3
18 MERKEZ 1 22.04.2018 14:00 2.KÜME B FERHUŞ KARACASUSPOR EKBEROĞLUSPOR 2-0
19 MERKEZ 1 22.04.2018 16:00 2.KÜME A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR PAZARCIKSPOR 10-2
20 MERKEZ 1 22.04.2018 18:00 U19 2.KÜME A ELMALARSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 2-3
21 BELEDİYE 22.04.2018 10:00 U17B ULUDAZSPOR KÜMBETSPOR 0-0
22 BELEDİYE 22.04.2018 12:00 2.KÜME A KAHRAMANŞEHİRSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR 0-3
23 BELEDİYE 22.04.2018 14:00 U17B AFŞİN BLD.SPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 2-1
24 BELEDİYE 22.04.2018 16:00 2.KÜME B SAĞLIKSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 2-2
25 BELEDİYE 22.04.2018 18:00 U17B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 0-5

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 FERHUŞ KARACASU 2 1943309 2.KÜME MUHAMMED DURMAZ İlk Resmi Müsabaka 23.04.2018
2 MARAŞ 20 1910613 2.KÜME ADEM KABAAĞAÇ İlk Resmi Müsabaka 23.04.2018
3 TÜRKOĞLU 5 1943117 17 SALİH DEMİR İlk Resmi Müsabaka 23.04.2018

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 KARAMANLI 8 262280 2.KÜME KEMAL DOKUMACI Disiplin 23.04.2018
2 EDELER 7 1935706 2.KÜME ALPARSLAN ÇEVİK Disiplin 23.04.2018
3 EKBEROĞLU YÖN. 42055 2.KÜME MEHMET DOĞRUGÖRÜR Disiplin 23.04.2018
4 KARAMANLI HACI AHMET CULFA Disiplin 23.04.2018
5 KAMİL ÖZSOY Disiplin 23.04.2018
6 FERHUŞ KARACASU 25 1933955 17 YUSUF ÖZSOY Disiplin 23.04.2018
7 PAZARCIK AKSU YÖN. 29196 19 MEHMET EROL Disiplin 23.04.2018
8 KÜMBET 11 1931367 19 CUMA KUŞPINAR Disiplin 23.04.2018
9 ARSAN SÜMER 46 1916143 2.KÜME AHMET KÖSE Disiplin 23.04.2018

4-21.04.2018 tarihinde oynanması gereken Maraşgücüspor-Karamanlıspor U19 2.KÜME A Ligi müsabakasında Karamanlıspor Kulübü ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği Karamanlıspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, Maraşgücüspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Ayrıca 2017/2018 Futbol Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar Kitapçığının 2.Bölüm 9.madde /sayfa 21)hükmü gereği Karamanlıspor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 300.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1. Levent Ticari Şubesi Müdürlüğü 186-6297758 no’lu hesaba (İBAN No: TR62 00062000 1860 0006 297758) en geç 10 gün içinde yatırarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına; Hakem ve personel ücretinin yatırılıp banka dekontunun 10 gün içerisinde İl Temsilcisine ibraz etmemesi halinde ilgili Kulübün lisans işlemlerinin yapılmamasına;

5- Pazarcık Kartalkayspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 23.04.2018 tarihli dilekçelerinde Arsan Sümerspor müsabakasına çıkmayacağını belirttiğinden Pazarcık Kartalkayaspor-Arsan Sümerspor U17 müsabakasının programdan çıkarılmasına;

6- Erkenez Gençlikspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 23.04.2018 tarihli dilekçeleri incelenmiş olup itirazın kabulüne. İkinci Amatör liglerde 2003 ve daha küçük doğumlu futbolcular oynayamaz. Futbolcular oynama hakkı olduğu kategoriler dışında, oynama hakkı olmadığı daha büyük veya daha küçük yaş kategorilerindeki takımlarda oynatıldığı takdirde bu takıma hükmen mağlubiyet kararı verilir. Hükmü gereği 22.04.2018 tarihinde Belediye Stadında saat 12:00’da oynanan Kahramanşehirspor-Erkenez Gençlikspor 2. Küme A müsabakasında Kahramanşehirspor Kulübünün Esame Listesine 2003 Doğumlu Futbolcu yazması nedeniyle Kahramanşehirspor Kulübünün Hükmen 3-0 mağlubiyetine; Erkenez Gençlikspor Kulübünün Hükmen 3-0 galibiyetine;

7- 21.04.2018 tarihinde oynanan Maraşgücüspor-Arsan Sümerspor U15A müsabakasında Arsan Sümerspor Kulübünün sakatlık nedeniyle sahada 7 kişinin altına düşmesinden dolayı müsabakanın hükmen Maraşgücüspor Kulübü lehine 5-0 tesciline;

8- 2017/2018 Sezonu U13 Ligi Statü ve Fikstürünün onaylanmak üzere Türkiye Futbol Federasyonuna gönderilmesine;

9- 2017/2018 Sezonu U15 Ligi Playof Fikstürünün onaylanmak üzere Türkiye Futbol Federasyonuna gönderilmesine;

10- İlimizi U19 Türkiye Şampiyonası müsabakalarında temsil edecek olan 1920 Maraşspor Kulübünü Mersin grubu ve Türkoğlu Belediyespor Kulübünü Gaziantep grubu olarak Türkiye Futbol Federasyonuna bildirilmesine;

11- 28-29 Nisan-01 Mayıs 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 28.04.2018 11:00 U15 Playoff ANADOLU GENÇLİKSPOR MARAŞSPOR
2 BATIPARK 28.04.2018 13:00 U17A ANADOLU GENÇLİKSPOR AS VEFA
3 BATIPARK 28.04.2018 15:00 U17A AFŞİN TEK IŞIK SPOR MARAŞSPOR
4 MERKEZ 1 28.04.2018 11:00 U15 Playoff 1920 MARAŞSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
5 MERKEZ 1 28.04.2018 13:00 U17A DSİSPOR 1920 MARAŞSPOR
6 MERKEZ 1 28.04.2018 15:00 U19 2.KÜME A KARAMANLISPOR PAZARCIK AKSUSPOR
7 BELEDİYE 28.04.2018 11:00 U17B KÜMBETSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR
8 BELEDİYE 28.04.2018 13:00 U17B MARAŞGÜCÜSPOR AFŞİN BLD.SPOR
9 BELEDİYE 28.04.2018 15:00 U19 2.KÜME B ULUDAZSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR
10 BATIPARK 29.04.2018 10:00 2.KÜME A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR
11 BATIPARK 29.04.2018 12:00 2.KÜME B ANADOLU GENÇLİKSPOR EDELERSPOR
12 BATIPARK 29.04.2018 14:00 2.KÜME A ARSAN SÜMERSPOR PAZARCIKSPOR
13 BATIPARK 29.04.2018 16:00 2.KÜME A MARAŞSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR
14 MERKEZ 1 29.04.2018 10:00 2.KÜME B SAĞLIKSPOR EKBEROĞLUSPOR
15 MERKEZ 1 29.04.2018 12:00 U19 2.KÜME B EKBEROĞLUSPOR KÜMBETSPOR
16 MERKEZ 1 29.04.2018 14:00 2.KÜME B ELMALARSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR
17 MERKEZ 1 29.04.2018 16:00 U19 2.KÜME A AS VEFA ELMALARSPOR
18 BELEDİYE 29.04.2018 11:00 U17B TÜRKOĞLU BLD. SPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR
19 BELEDİYE 29.04.2018 13:00 2.KÜME A KAHRAMANŞEHİRSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR
20 BELEDİYE 29.04.2018 15:00 U17B FERHUŞ KARACASUSPOR ULUDAZSPOR
21 BELEDİYE 29.04.2018 17:00 2.KÜME B FERHUŞ KARACASUSPOR KARAMANLISPOR
22 Ç.CERİT 29.04.2018 14:00 U19 2.KÜME B ÇAĞLAYANCERİTSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
23 BATIPARK 01.05.2018 15:00 U15 Playoff KURTULUŞ 1920 SPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
24 BATIPARK 01.05.2018 17:00 U15 Playoff MARAŞSPOR 1920 MARAŞSPOR

 

Oybirliğiyle karar verilmiştir.

 

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

005

U11-U12 MİNİKLER LİSANS İŞLEMLERİ

U12 Minikler Şenliği ve U11 Miniminikler Şenliğine katılacak Kulüplerimizin Filiz lisans çıkartma son tarihi olan ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir