Son Haberler
Anasayfa » Genel » 51 Nolu Karar (16.04.2018)

51 Nolu Karar (16.04.2018)

51 Nolu Karar (16.04.2018)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 16 Nisan 2018 Karar No: 51

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 16 Nisan 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 10-11-14-15 Nisan 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BELEDİYE 10.04.2018 18:00 2.KÜME A MARAŞSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 0-2
2 BATIPARK 11.04.2018 17:00 U15A MARAŞGÜCÜSPOR MARAŞSPOR 3-3
3 BATIPARK 14.04.2018 10:00 U15A K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR MARAŞGÜCÜSPOR 2-6
4 BATIPARK 14.04.2018 11:30 U15B BÜYÜKSIRSPOR KÜMBETSPOR 2-2
5 BATIPARK 14.04.2018 13:00 U19 2.KÜME B BÜYÜKSIRSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR 3-2
6 BATIPARK 14.04.2018 15:00 U15B ANADOLU GENÇLİKSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR 4-1
7 BATIPARK 14.04.2018 16:30 U17A ANADOLU GENÇLİKSPOR 1920 MARAŞSPOR 0-9
8 MERKEZ 1 14.04.2018 16:00 U17B MARAŞGÜCÜSPOR ULUDAZSPOR 4-1
9 BELEDİYE 14.04.2018 11:00 U15A ARSAN SÜMERSPOR MARAŞSPOR 0-8
10 BELEDİYE 14.04.2018 12:30 U17A EKBEROĞLUSPOR MARAŞSPOR 0-3H
11 BELEDİYE 14.04.2018 14:30 U17B AFŞİN BLD.SPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 3-0
12 BELEDİYE 14.04.2018 16:30 U17B KÜMBETSPOR ARSAN SÜMERSPOR 0-2
13 TÜRKOĞLU 14.04.2018 15:00 U17B TÜRKOĞLU BLD. SPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 7-4
14 BATIPARK 15.04.2018 10:00 2.KÜME B EKBEROĞLUSPOR EDELERSPOR 0-1
15 BATIPARK 15.04.2018 12:00 2.KÜME A ARSAN SÜMERSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 1-4
16 BATIPARK 15.04.2018 14:00 2.KÜME A ERKENEZ GENÇLİKSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 1-2
17 BATIPARK 15.04.2018 16:00 2.KÜME B ELMALARSPOR SAĞLIKSPOR 1-3
18 BATIPARK 15.04.2018 18:00 2.KÜME B KARAMANLISPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 3-2
19 MERKEZ 1 15.04.2018 12:00 U17B FERHUŞ KARACASUSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR 5-1
20 MERKEZ 1 15.04.2018 14:00 U19 2.KÜME B EKBEROĞLUSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR 1-6
21 MERKEZ 1 15.04.2018 16:00 2.KÜME B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 1-7
22 BELEDİYE 15.04.2018 10:00 2.KÜME A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR MARAŞSPOR 0-1
23 BELEDİYE 15.04.2018 12:00 U19 2.KÜME A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR PAZARCIK AKSUSPOR 2-5
24 BELEDİYE 15.04.2018 14:00 U17A DSİSPOR AFŞİN TEK IŞIK SPOR 2-6
25 BELEDİYE 15.04.2018 16:00 U19 2.KÜME B ULUDAZSPOR ÇAĞLAYANCERİTSPOR 3-2
26 BELEDİYE 15.04.2018 18:00 U19 2.KÜME A AS VEFA MARAŞGÜCÜSPOR 2-3
27 PAZARCIK 15.04.2018 14:00 2.KÜME A PAZARCIKSPOR KAHRAMANŞEHİRSPOR 4-2

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 MARAŞ 3 1921289 2.KÜME OĞUZCAN BEKÇİ İlk Resmi Müsabaka 10.04.2018
2 KAHRAMANŞEHİR 10 1932304 2.KÜME MEHMET DEMİRCAN İlk Resmi Müsabaka 16.04.2018
3 PAZARCIK 44 293004 2.KÜME EMRAH BUZ İlk Resmi Müsabaka 16.04.2018
4 SAĞLIK 7 1922575 2.KÜME YUNUS EMRE GÜRBAK İlk Resmi Müsabaka 16.04.2018

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 AFŞİN BLD. 19 1938468 17 YUNUS ÖZDEN Disiplin 16.04.2018
2 ONİKİŞUBAT İDMANYURDU 11 1925919 19 ZEKİCAN DELİGÖZ Disiplin 16.04.2018
3 ONİKİŞUBAT İDMANYURDU YÖN. 49597 19 SERHAT KAPUDERE Disiplin 16.04.2018
4 ONİKİŞUBAT İDMANYURDU 9 1931626 19 UĞUR MERT GÖK Disiplin 16.04.2018
5 ERKENEZ GENÇLİK 10 1939093 19 CENGİZHAN AYDOĞAN Disiplin 16.04.2018
6 BÜYÜKSIR 7 1945234 19 RAMAZAN KISIKKAYA Disiplin 16.04.2018
7 KIZILSEKİ GENÇLİK 17 1940309 17 OĞUZHAN ARIKMERT Disiplin 16.04.2018
8 KIZILSEKİ GENÇLİK 16 1940499 17 AHMET AKPINAR Disiplin 16.04.2018
9 EKBEROĞLU YÖN. 56104 2.KÜME ONUR GÜMÜŞ Disiplin 16.04.2018
10 EDELER 1 292136 2.KÜME İSA BOZOĞLU Disiplin 16.04.2018

4- 14.04.2018 tarihinde oynanması gereken Ekberoğluspor-Maraşspor U17A Ligi müsabakasında sahaya 9 kişiden az bir kadro ile çıkan Ekberoğluspor Kulübünün Futbol Müsabaka Talimatının 22/a hükmü gereği hükmen 3-0 mağlubiyetine, Maraşspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine;

5- Ekberoğluspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 16.04.2018 tarihli dilekçelerinde 1920 Maraşspor müsabakasına çıkmayacağını belirttiğinden 1920 Maraşspor-Ekberoğluspor U17 müsabakasının programdan çıkarılmasına;

6- 2017/2018 Sezonu U13 Ligi Fikstür Çekiminin 23.04.2018 tarihinde saat 15:00’te Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonunda yapılmasına;

7- Son günlerde Komite üyelerimizin gözlemlediği müsabakalarda yedek kulübelerine Kulüplerince yetki belgesi alınmamış Yönetici veya Antrenörlerin yedek kulübesinde bulundukları tespit edilmiş olup konu hakkında gerek Kulüp Başkanlarımızın gerekse müsabaka Hakemlerimizin gerekli özeni göstermesi ve ilgililerin uyarılmasına;

8- 17-21-22 Nisan 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 17.04.2018 17:00 U15B KURTULUŞ 1920 SPOR ULUDAZSPOR
2 BATIPARK 20.04.2018 14:00 U16 U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
3 BATIPARK 20.04.2018 16:00 U16 U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
4 BATIPARK 21.04.2018 10:00 U15A MARAŞGÜCÜSPOR ARSAN SÜMERSPOR
5 BATIPARK 21.04.2018 11:30 U17B ARSAN SÜMERSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
6 BATIPARK 21.04.2018 14:00 U16 U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
7 BATIPARK 21.04.2018 16:00 U16 U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
8 BATIPARK 21.04.2018 18:00 U19 2.KÜME A MARAŞGÜCÜSPOR KARAMANLISPOR
9 MERKEZ 1 21.04.2018 10:00 U15B KÜMBETSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
10 MERKEZ 1 21.04.2018 11:30 U15B ULUDAZSPOR BÜYÜKSIRSPOR
11 MERKEZ 1 21.04.2018 13:00 U19 2.KÜME B KÜMBETSPOR BÜYÜKSIRSPOR
12 MERKEZ 1 21.04.2018 15:00 U17B ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
13 MERKEZ 1 21.04.2018 17:00 U19 2.KÜME B PAZARCIK KARTALKAYASPOR ULUDAZSPOR
14 BELEDİYE 21.04.2018 10:00 U15B ERKENEZ GENÇLİKSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
15 BELEDİYE 21.04.2018 11:30 U19 2.KÜME B ERKENEZ GENÇLİKSPOR EKBEROĞLUSPOR
16 BELEDİYE 21.04.2018 13:30 U19 2.KÜME A PAZARCIK AKSUSPOR AS VEFA
17 BELEDİYE 21.04.2018 15:30 U17A MARAŞSPOR DSİSPOR
18 BELEDİYE 21.04.2018 17:30 U15A MARAŞSPOR 1920 MARAŞSPOR
19 BATIPARK 22.04.2018 10:00 2.KÜME A HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR
20 BATIPARK 22.04.2018 12:00 2.KÜME B ANADOLU GENÇLİKSPOR ELMALARSPOR
21 BATIPARK 22.04.2018 14:00 U16 U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
22 BATIPARK 22.04.2018 16:00 U16 U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI U16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
23 BATIPARK 22.04.2018 18:00 2.KÜME A MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR
24 MERKEZ 1 22.04.2018 10:00 U17A AS VEFA ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR
25 MERKEZ 1 22.04.2018 12:00 2.KÜME B EDELERSPOR KARAMANLISPOR
26 MERKEZ 1 22.04.2018 14:00 2.KÜME B FERHUŞ KARACASUSPOR EKBEROĞLUSPOR
27 MERKEZ 1 22.04.2018 16:00 2.KÜME A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR PAZARCIKSPOR
28 MERKEZ 1 22.04.2018 18:00 U19 2.KÜME A ELMALARSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR
29 BELEDİYE 22.04.2018 10:00 U17B ULUDAZSPOR KÜMBETSPOR
30 BELEDİYE 22.04.2018 12:00 2.KÜME A KAHRAMANŞEHİRSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR
31 BELEDİYE 22.04.2018 14:00 U17B AFŞİN BLD.SPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
32 BELEDİYE 22.04.2018 16:00 2.KÜME B SAĞLIKSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR
33 BELEDİYE 22.04.2018 18:00 U17B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR MARAŞGÜCÜSPOR

 

Oybirliğiyle karar verilmiştir.

 

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

Ali AYTEMİZ

Futbol İl Tertip Komitesi Üyesi ve İl Hakem Kurulu Başkan Vekili Ali AYTEMİZ Hocamızın Anneleri ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir