Son Haberler
Anasayfa » Genel » 48 Nolu Karar (02.04.2018)

48 Nolu Karar (02.04.2018)

48 Nolu Karar (02.04.2018)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 02 Nisan 2018 Karar No: 48

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 02 Nisan 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 28-31 Mart 01 Nisan 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 26.03.2018 17:00 2.KÜME A HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 2-6
2 BELEDİYE 26.03.2018 18:00 2.KÜME B FERHUŞ KARACASUSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 2-2
3 BATIPARK 28.03.2018 17:00 U15B ANADOLU GENÇLİKSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 0-3
4 BATIPARK 31.03.2018 11:00 U15B KURTULUŞ 1920 SPOR BÜYÜKSIRSPOR 9-1
5 BATIPARK 31.03.2018 12:30 U17A EKBEROĞLUSPOR DSİSPOR 0-7
6 BATIPARK 31.03.2018 14:30 U17A ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR MARAŞSPOR 0-8
7 BATIPARK 31.03.2018 16:30 U15A MARAŞSPOR K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR 6-1
8 MERKEZ 1 31.03.2018 11:00 U15B ULUDAZSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 0-4
9 MERKEZ 1 31.03.2018 12:30 U17A ANADOLU GENÇLİKSPOR AFŞİN TEK IŞIK SPOR 0-5
10 MERKEZ 1 31.03.2018 14:30 U17B AFŞİN BLD.SPOR ULUDAZSPOR 0-3
11 MERKEZ 1 31.03.2018 16:30 U17B MARAŞGÜCÜSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR 9-0
12 BELEDİYE 31.03.2018 11.00 U15A ARSAN SÜMERSPOR 1920 MARAŞSPOR 1-4
13 BELEDİYE 31.03.2018 12:30 U17B TÜRKOĞLU BLD. SPOR ARSAN SÜMERSPOR 1-2
14 BELEDİYE 31.03.2018 14:30 U17A AS VEFA 1920 MARAŞSPOR 0-6
15 BELEDİYE 31.03.2018 16:30 U17B KÜMBETSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 5-0
16 BATIPARK 01.04.2018 10:00 2.KÜME A ARSAN SÜMERSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 3-1
17 BATIPARK 01.04.2018 17:00 U15B ERKENEZ GENÇLİKSPOR KÜMBETSPOR 1-7
18 MERKEZ 1 01.04.2018 10:00 2.KÜME B ANADOLU GENÇLİKSPOR EKBEROĞLUSPOR 3-3
19 MERKEZ 1 01.04.2018 16:30 2.KÜME B SAĞLIKSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 2-2
20 BELEDİYE 01.04.2018 10:00 2.KÜME A MARAŞSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR 2-1
21 BELEDİYE 01.04.2018 12:00 2.KÜME B ELMALARSPOR EDELERSPOR 0-3
22 BELEDİYE 01.04.2018 14:00 2.KÜME A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR KAHRAMANŞEHİRSPOR 4-0
23 BELEDİYE 01.04.2018 16:00 U17B ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 6-0
24 BELEDİYE 01.04.2018 18:00 2.KÜME B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR KARAMANLISPOR 0-2
25 PAZARCIK 01.04.2018 13:00 2.KÜME A PAZARCIKSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 1-3
26 12 ŞUBAT 01.04.2018 15:00 1.Küme Playof ELBİSTAN BLD. SPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 2-1

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 ANADOLU GENÇLİK 8 1917861 2.KÜME HALİL İBRAHİM DAĞ İlk Resmi Müsabaka 26.03.2018
2 ELBİSTAN BLD. 6 1878597 1.KÜME TOBBY PETER İlk Resmi Müsabaka 02.04.2018
3 ARSAN SÜMER 8 1941366 17 MÜCAHİT ARDIÇ İlk Resmi Müsabaka 02.04.2018
4 ARSAN SÜMER 7 1917285 1.KÜME M.ENES KAZICI İlk Resmi Müsabaka 02.04.2018
5 EDELER 3 1916463 2.KÜME SAMET DURDİ İlk Resmi Müsabaka 02.04.2018
6 FERHUŞ KARACASU 10 1939334 17 M. UĞUR HARUN İlk Resmi Müsabaka 02.04.2018
7 MARAŞ 16 1905099 2.KÜME SAMET YENİYAPAR İlk Resmi Müsabaka 02.04.2018
8 FERHUŞ KARACASU 6 1915611 2.KÜME BEYTULLAH TEKİN İlk Resmi Müsabaka 02.04.2018
9 KIZILSEKİ GENÇLİK 13 1941213 2.KÜME HANİFİ ARMUT İlk Resmi Müsabaka 02.04.2018

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 TÜRKOĞLU BLD. YÖN. 49927 1.KÜME SÜLEYMAN TOPÇUOĞLU Disiplin 02.04.2018
2 ULUDAZ 5 1939740 17 Y.İBRAHİM YİĞİT Disiplin 02.04.2018
3 AFŞİN BLD. 11 1931970 17 RAMAZAN BAL Disiplin 02.04.2018
4 ANADOLU GENÇLİK 10 1938556 15 AHMET KISACIK Disiplin 02.04.2018
5 PAZARCIK KARTALKAYA 9 1943163 17 ALPEREN UZCÜCE Disiplin 02.04.2018
6 KAHRAMANŞEHİR 2 1940208 2.KÜME ÖMER AVCI Disiplin 02.04.2018
7 KAHRAMANMARAŞ BŞB. GENÇLİK 2 1913180 2.KÜME ÖNDER TÜRKMEN Disiplin 02.04.2018
8 FERHUŞ KARACASU 8 1945250 17 C. ALİ YENİGÜL Disiplin 02.04.2018
9 KIZILSEKİ GENÇLİK YÖN. EJDER AKPINAR Disiplin 02.04.2018
10 KIZILSEKİ GENÇLİK YÖN. MEHMET AKPINAR Disiplin 02.04.2018
11 KIZILSEKİ GENÇLİK 15 1946337 17 HÜSEYİN TATAR Disiplin 02.04.2018
12 KAHRAMANMARAŞ BŞB. GENÇLİK 6 1943067 15 ALİCAN TAŞ Disiplin 02.04.2018
13 EKBEROĞLU 8 275052 2.KÜME AHMET CEREN Disiplin 02.04.2018
14 ANADOLU GENÇLİK 9 1931273 2.KÜME HAMZA BİLGİÇ Disiplin 02.04.2018
15 ANADOLU GENÇLİK ANT. 19839 2.KÜME MURAT POLAT Disiplin 02.04.2018
16 ARSAN SÜMER ANT. 2.KÜME SALİH FİDAN Disiplin 02.04.2018
17 ARSAN SÜMER 2.KÜME KADİR KEPEK Disiplin 02.04.2018

4- 25.03.2018 tarihinde oynanan Onikişubat İdmanyurduspor-Arsan Sümerspor 2. Küme A müsabakasında Arsan Sümerspor Kulübü ceza süresi dolmayan futbolcusu Kadir KEPEK’i oynatması nedeniyle, Futbol Müsabaka Talimatının 22. Maddesi F bendi gereği Arsan Sümerspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine; Onikişubat İdmanyurduspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine; Ayrıca ceza süresi dolmayan Arsan Sümerspor Kulübü futbolcusu Kadir KEPEK’in Tedbirli olarak ve Esame listesinde imzası bulunan Antrenör Salih FİDAN’ın tedbirsiz olarak Disiplin Kuruluna sevkine;

5- 1. Küme Puan durumunun aşağıdaki şekilde tesciline;

2017/2018 FUTBOL SEZONU 1. KÜME PLAYOFF GRUBU PUAN DURUMU
SR. TAKIMLAR 0 G B M A Y AV. P
1 ELBİSTAN BLD. SPOR 3 3 0 0 8 1 7 9
2 TÜRKOĞLU BLD. SPOR 3 2 0 1 9 4 5 6
3 PAZARCIK AKSUSPOR 3 0 0 3 1 7 -6 0
4 ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 3 0 0 3 1 13 -12 0
2017/2018 FUTBOL SEZONU 1. KÜME A GRUBU PUAN DURUMU
SR. TAKIMLAR 0 G B M A Y AV. P
1 TÜRKOĞLU BLD. SPOR 16 15 1 0 90 7 83 46
2 ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 16 11 1 4 49 30 19 34
3 AFŞİN BLD.SPOR 16 8 2 6 44 36 8 26
4 EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR 16 9 1 6 29 29 0 28
5 K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR 16 8 1 7 32 37 -5 25
6 KÜMBETSPOR 16 6 2 8 19 41 -22 20
7 1905 KAHRAMANSARAYSPOR 16 5 3 8 21 35 -14 18
8 DUMLUPINARSPOR 16 3 3 10 23 44 -21 12
9 SAKARYASPOR LİGDEN ÇEKİLDİ
2017/2018 FUTBOL SEZONU 1. KÜME B GRUBU PUAN DURUMU
SR. TAKIMLAR 0 G B M A Y AV. P
1 PAZARCIK AKSUSPOR 16 16 0 0 56 5 51 48
2 ELBİSTAN BLD. SPOR 16 13 1 2 58 19 39 40
3 PAZARCIK KARTALKAYASPOR 16 8 3 5 42 21 21 27
4 AS VEFA 16 8 3 5 36 22 14 27
5 MARAŞGÜCÜSPOR 16 6 3 7 35 37 -2 21
6 ÇAĞLAYAN CERİTSPOR 16 5 5 6 28 31 -3 20
7 ULUDAZSPOR 16 5 2 9 25 46 -21 17
8 BÜYÜKSIRSPOR 16 2 1 13 21 54 -33 7
9 BERTİZSPOR LİGDEN ÇEKİLDİ

6- 1. Küme Playoff Şampiyonu Elbistan Belediyespor Kulübünü Türkiye Futbol Federasyonuna bildirilmesine;

7- Yukarıdaki Puan Durumları sonucunda Sakaryaspor Kulübünün, Dumlupınarspor Kulübünün ve Bertizspor Kulübünün Statü gereği 2. Kümeye düşürülmesine;

 8- 07-11 Nisan 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 07.04.2018 11:00 U15B BÜYÜKSIRSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
2 BATIPARK 07.04.2018 12:30 U17A AFŞİN TEK IŞIK SPOR EKBEROĞLUSPOR
3 BATIPARK 07.04.2018 14:30 U19 2.KÜME B ÇAĞLAYANCERİTSPOR EKBEROĞLUSPOR
4 BATIPARK 07.04.2018 16.30 U19 2.KÜME A MARAŞGÜCÜSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR
5 MERKEZ 1 07.04.2018 11:00 U15A 1920 MARAŞSPOR K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR
6 MERKEZ 1 07.04.2018 12:30 U17A 1920 MARAŞSPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR
7 MERKEZ 1 07.04.2018 14:30 U19 2.KÜME A PAZARCIK AKSUSPOR ELMALARSPOR
8 MERKEZ 1 07.04.2018 16:30 U19 2.KÜME A SAĞLIKSPOR AS VEFA
9 BELEDİYE 07.04.2018 11:00 U15B KÜMBETSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
10 BELEDİYE 07.04.2018 12:30 U17B ULUDAZSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
11 BELEDİYE 07.04.2018 14:30 U15B ERKENEZ GENÇLİKSPOR ULUDAZSPOR
12 BELEDİYE 07.04.2018 16:00 U19 2.KÜME B ERKENEZ GENÇLİKSPOR KÜMBETSPOR
13 BATIPARK 08.04.2018 10:00 2.KÜME B ANADOLU GENÇLİKSPOR SAĞLIKSPOR
14 BATIPARK 08.04.2018 12:00 İESK KAHRAMANMARAŞ SEKSK TARSUS İESK
15 BATIPARK 08.04.2018 14:00 2.KÜME B KARAMANLISPOR EKBEROĞLUSPOR
16 BATIPARK 08.04.2018 16:00 2.KÜME A KAHRAMANŞEHİRSPOR ARSAN SÜMERSPOR
17 BATIPARK 08.04.2018 18:00 U17B ARSAN SÜMERSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
18 MERKEZ 1 08.04.2018 11:00 2.KÜME B EDELERSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR
19 MERKEZ 1 08.04.2018 13:00 U17B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR AFŞİN BLD.SPOR
20 MERKEZ 1 08.04.2018 15:00 U19 2.KÜME B PAZARCIK KARTALKAYASPOR BÜYÜKSIRSPOR
21 MERKEZ 1 08.04.2018 17:00 U17B PAZARCIK KARTALKAYASPOR KÜMBETSPOR
22 BELEDİYE 08.04.2018 11:00 2.KÜME B FERHUŞ KARACASUSPOR ELMALARSPOR
23 BELEDİYE 08.04.2018 13:00 U17B FERHUŞ KARACASUSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR
24 BELEDİYE 08.04.2018 15:00 2.KÜME A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR
25 BELEDİYE 08.04.2018 17:00 2.KÜME A HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR PAZARCIKSPOR
26 AFŞİN 08.04.2018 12:00 İESK AFŞİN İESK MERSİN SAĞIRLAR İESK
27 BATIPARK 09.04.2018 17:00 U17A MARAŞSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
28 BELEDİYE 10.04.2018 18:00 2.KÜME A MARAŞSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
29 BATIPARK 11.04.2018 17:00 U15A MARAŞGÜCÜSPOR MARAŞSPOR

 

Oybirliğiyle karar verilmiştir.

 

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

 

Hakkında admin

Check Also

76 Nolu Karar (16.07.2018)

76 Nolu Karar (16.07.2018) TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ Karar Tarihi: 16 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir