Son Haberler
Anasayfa » Genel » 43 Nolu Karar (19.03.2018)

43 Nolu Karar (19.03.2018)

43-Nolu-Karar-19.03.2018

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 19 Mart 2018 Karar No: 43

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 19 Mart 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 15-17-18 Mart 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 15.03.2018 17:00 U15A MARAŞSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 0-1
2 BATIPARK 17.03.2018 10:00 U17A ANADOLU GENÇLİKSPOR EKBEROĞLUSPOR 7-1
3 BATIPARK 17.03.2018 12:00 U15B ANADOLU GENÇLİKSPOR KÜMBETSPOR 4-1
4 BATIPARK 17.03.2018 13:30 U17B MARAŞGÜCÜSPOR KÜMBETSPOR 8-0
5 BATIPARK 17.03.2018 15:30 U17B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR ARSAN SÜMERSPOR 0-5
6 BATIPARK 17.03.2018 17:30 U15A ARSAN SÜMERSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 0-3
7 MERKEZ1 17.03.2018 11:00 U15A 1920 MARAŞSPOR MARAŞSPOR 1-3
8 MERKEZ1 17.03.2018 12:30 U17A AS VEFA AFŞİN TEK IŞIK SPOR 0-4
9 MERKEZ1 17.03.2018 14:30 U17B AFŞİN BLD.SPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR 6-1
10 MERKEZ1 17.03.2018 16:30 U15B KURTULUŞ 1920 SPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR 4-1
11 BELEDİYE 17.03.2018 11:00 U17A ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR DSİSPOR 0-2
12 BELEDİYE 17.03.2018 13:00 U17B TÜRKOĞLU BLD. SPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 6-1
13 BELEDİYE 17.03.2018 15:00 U15B BÜYÜKSIRSPOR ULUDAZSPOR 4-3
14 BELEDİYE 17.03.2018 16:30 U17B ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR ULUDAZSPOR 0-1
15 BATIPARK 18.03.2018 16:00 1.Küme Playof TÜRKOĞLU BLD. SPOR PAZARCIK AKSUSPOR 2-1
16 MERKEZ1 18.03.2018 10:00 2.KÜME A ARSAN SÜMERSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR 6-2
17 MERKEZ1 18.03.2018 12:00 2.KÜME B ELMALARSPOR EKBEROĞLUSPOR 2-7
18 MERKEZ1 18.03.2018 14:00 2.KÜME B ANADOLU GENÇLİKSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 2-1
19 MERKEZ1 18.03.2018 16:00 1.Küme Playof ELBİSTAN BLD. SPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 4-0
20 BELEDİYE 18.03.2018 10:00 2.KÜME B FERHUŞ KARACASUSPOR EDELERSPOR 4-1
21 BELEDİYE 18.03.2018 12:00 2.KÜME B SAĞLIKSPOR KARAMANLISPOR 1-1
22 BELEDİYE 18.03.2018 14:00 2.KÜME A MARAŞSPOR PAZARCIKSPOR 5-0
23 BELEDİYE 18.03.2018 16:00 2.KÜME A KAHRAMANŞEHİRSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 2-1
24 BELEDİYE 18.03.2018 18:00 2.KÜME A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 5-0

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 FERHUŞ KARACASU 6 682659 2.KÜME MUAMMER KOCABAŞ İlk Resmi Müsabaka 19.03.2018
2 1920 MARAŞ 9 1922248 15 VELİ BUĞRA TOSLAK İlk Resmi Müsabaka 19.03.2018
3 EKBEROĞLU 14 1945593 2.KÜME YUNUS EMRE BEYAZ İlk Resmi Müsabaka 19.03.2018
4 FERHUŞ KARACASU 4 1933950 17 BEKİR CAN AKSU İlk Resmi Müsabaka 19.03.2018
5 ULUDAZ 9 1939863 15 MERT CAN ATAGÜL İlk Resmi Müsabaka 19.03.2018

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 TÜRKOĞLU BLD. YÖN. 49927 1.KÜME SÜLEYMAN TOPÇUOĞLU Disiplin 19.03.2018
2 PAZARCIK AKSU YÖN 54189 1.KÜME NEDİM BERKTAŞ Disiplin 19.03.2018
3 EDELER ANT. 27861 2.KÜME ERCAN ÇOMRUK Disiplin 19.03.2018
4 KARAMANLI 11 1907664 2.KÜME RASİM GÖZÜKARA Disiplin 19.03.2018
5 MARAŞ ANT. 20047 15 ETEM TAMBAY Disiplin 19.03.2018
6 1920 MARAŞ 4 1926343 15 YUNUS EMRE YILDIZ Disiplin 19.03.2018
7 ERKENEZ GENÇLİK YÖN. 48457 2.KÜME MEHMET DEMİR Disiplin 19.03.2018
8 KAHRAMANŞEHİR YÖN. 56105 2.KÜME TAHSİN DEMİRCAN Disiplin 19.03.2018
9 PAZARCIK 3 1909206 2.KÜME ALİ BAŞIDİK Disiplin 19.03.2018
10 PAZARCIK YÖN. 45130 2.KÜME METİN AKINCI Disiplin 19.03.2018

4- Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Kararı gereği Çağlayanceritspor-AS Vefa 1. Küme B müsabakasının hükmen 4-0 AS Vefa Kulübü lehine tesciline;

5- U19 Ligi Puan durumunun aşağıdaki şekilde tesciline;

2017/2018 FUTBOL SEZONU U 19 LİGİ PUAN DURUMU
SR. TAKIMLAR 0 G B M A Y AV. P
1 1920 MARAŞSPOR 22 21 0 1 102 19 83 63
2 TÜRKOĞLU BLD. SPOR 22 19 0 3 83 35 48 57
3 MARAŞSPOR 22 15 2 5 78 29 49 47
4 ANADOLU GENÇLİKSPOR 22 14 3 5 112 35 77 45
5 AELSPOR 22 12 1 9 81 58 23 37
6 FERHUŞ KARACASUSPOR 22 11 2 9 66 45 21 35
7 ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR 22 8 2 12 46 42 4 26
8 GÖKSUN BLD. SPOR 22 7 2 13 47 83 -36 23
9 ARSAN SÜMERSPOR 22 6 4 12 49 56 -7 22
10 EDELERSPOR 22 7 0 15 34 99 -65 21
11 DUMLUPINARSPOR 22 4 0 18 27 98 -71 12
12 BERTİZSPOR LİGDEN İHRAÇ

6- U19 Ligi birincisi 1920 Maraşspor Kulübünü ve Lig ikincisi Türkoğlu Bld.spor Kulübünü Türkiye Futbol Federasyonuna bildirilmesine;

7- Yukarıdaki Puan Durumları sonucunda Dumlupınarspor Kulübünün ve Bertizspor Kulübünün U19 Ligi 2. Kümeye düşürülmesine;

8- 22-26 Mart 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BELEDİYE 22.03.2018 15:00 U14 U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
2 BELEDİYE 22.03.2018 17:00 U14 U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
3 BELEDİYE 23.03.2018 15:00 U14 U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
4 BELEDİYE 23.03.2018 17:00 U14 U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
5 BATIPARK 24.03.2018 11:00 U15A 1920 MARAŞSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
6 BATIPARK 24.03.2018 12:30 U17B FERHUŞ KARACASUSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
7 BATIPARK 24.03.2018 14:30 U15B KÜMBETSPOR ULUDAZSPOR
8 BATIPARK 24.03.2018 16:00 U17B KÜMBETSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR
9 MERKEZ 1 24.03.2018 11:00 U15B ANADOLU GENÇLİKSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
10 MERKEZ 1 24.03.2018 12:30 U15A K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR ARSAN SÜMERSPOR
11 MERKEZ 1 24.03.2018 14:00 U17B ARSAN SÜMERSPOR AFŞİN BLD.SPOR
12 MERKEZ 1 24.03.2018 16:00 U17B PAZARCIK KARTALKAYASPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
13 BELEDİYE 24.03.2018 11:00 U17A MARAŞSPOR AS VEFA
14 BELEDİYE 24.03.2018 13:00 U17A AFŞİN TEK IŞIK SPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR
15 BELEDİYE 24.03.2018 15:00 U14 U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
16 BELEDİYE 24.03.2018 17:00 U14 U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
17 BATIPARK 25.03.2018 09:30 U17A DSİSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
18 BATIPARK 25.03.2018 12:00 1.Küme Playof PAZARCIK AKSUSPOR ELBİSTAN BLD. SPOR
19 BATIPARK 25.03.2018 14:00 2.KÜME A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR ARSAN SÜMERSPOR
20 BATIPARK 25.03.2018 16:00 2.KÜME B KARAMANLISPOR ELMALARSPOR
21 MERKEZ 1 25.03.2018 10:00 2.KÜME B EDELERSPOR SAĞLIKSPOR
22 MERKEZ 1 25.03.2018 12:00 1.Küme Playof ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
23 MERKEZ 1 25.03.2018 14:00 2.KÜME A ERKENEZ GENÇLİKSPOR PAZARCIKSPOR
24 MERKEZ 1 25.03.2018 16:00 U15B BÜYÜKSIRSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR
25 BELEDİYE 25.03.2018 10:00 U14 U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNAL U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNAL
26 BELEDİYE 25.03.2018 12:00 2.KÜME A KAHRAMANŞEHİRSPOR MARAŞSPOR
27 BELEDİYE 25.03.2018 14:00 2.KÜME B EKBEROĞLUSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR
28 BELEDİYE 25.03.2018 16:00 U17B ULUDAZSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR
29 MAHÇİÇEK 25.03.2018 15:00 BAL 1920 MARAŞSPOR ARABAN BELEDİYESPOR
30 BATIPARK 26.03.2018 17:00 2.KÜME A HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
31 BELEDİYE 26.03.2018 18:00 2.KÜME B FERHUŞ KARACASUSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR

 

Oybirliğiyle karar verilmiştir.

 

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

005

MALZEME DAĞITIMI HK

KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINCA YAPILACAK OLAN MALZEME DESTEĞİNE İSTİNADEN 2017/2018 FUTBOL SEZONUNDA LİGLERE KATILAN TAKIMLARIMIZ ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir