Son Haberler
Anasayfa » Genel » 42 Nolu Karar (12.03.2018)

42 Nolu Karar (12.03.2018)

42 Nolu Karar (12.03.2018)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 12 Mart 2018 Karar No: 42

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 12 Mart 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 07-10-11 Mart 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 07.03.2018 18:00 U19 ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR DUMLUPINARSPOR 6-2
2 BATIPARK 10.03.2018 10:00 U17B ARSAN SÜMERSPOR ULUDAZSPOR 0-2
3 BATIPARK 10.03.2018 12:00 U17B FERHUŞ KARACASUSPOR AFŞİN BLD.SPOR 1-3
4 BATIPARK 10.03.2018 14:00 U19 MARAŞSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 5-0
5 BATIPARK 10.03.2018 16:00 U15A MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR 6-0
6 BATIPARK 10.03.2018 17:30 U19 ARSAN SÜMERSPOR EDELERSPOR 3-2
7 MERKEZ 1 10.03.2018 10:00 U17A EKBEROĞLUSPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR 2-4
8 MERKEZ 1 10.03.2018 12:00 U19 ANADOLU GENÇLİKSPOR AELSPOR 2-3
9 MERKEZ 1 10.03.2018 14:00 U15B ERKENEZ GENÇLİKSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 0-7
10 MERKEZ 1 10.03.2018 15:30 U15A MARAŞGÜCÜSPOR K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR 2-2
11 BELEDİYE 10.03.2018 12:00 U19 1920 MARAŞSPOR GÖKSUN BLD. SPOR 5-1
12 BELEDİYE 10.03.2018 14:00 U15B KÜMBETSPOR BÜYÜKSIRSPOR 3-2
13 BELEDİYE 10.03.2018 15:30 U17B KÜMBETSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 0-8
14 BATIPARK 11.03.2018 10:00 2.KÜME B KARAMANLISPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 3-3
15 BATIPARK 11.03.2018 14:00 2.KÜME B EDELERSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 0-1
16 BATIPARK 11.03.2018 16:00 2.KÜME B EKBEROĞLUSPOR SAĞLIKSPOR 3-2
17 MERKEZ 1 11.03.2018 10:00 U17B MARAŞGÜCÜSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 6-4
18 MERKEZ 1 11.03.2018 12:00 2.KÜME A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR KAHRAMANŞEHİRSPOR 4-1
19 MERKEZ 1 11.03.2018 14.00 2.KÜME A ERKENEZ GENÇLİKSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 0-5
20 MERKEZ 1 11.03.2018 16:00 U17A DSİSPOR AS VEFA 2-4
21 BELEDİYE 11.03.2018 10:00 U17A MARAŞSPOR 1920 MARAŞSPOR 1-2
22 BELEDİYE 11.03.2018 12:00 2.KÜME A HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR MARAŞSPOR 1-2
23 BELEDİYE 11.03.2018 14:00 2.KÜME B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR ELMALARSPOR 3-3
24 BELEDİYE 11.03.2018 16:00 U17B PAZARCIK KARTALKAYASPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 1-1
25 BELEDİYE 11.03.2018 18:00 U15B ULUDAZSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 0-7
26 PAZARCIK 11.03.2018 13:00 2.KÜME A PAZARCIKSPOR ARSAN SÜMERSPOR 0-2

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 MARAŞ 14 1917742 2.KÜME EBUBEKİR BERKE TAMBAY İlk Resmi Müsabaka 12.03.2018
2 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK 9 1943135 15 ABDURRAHİM ÇAKIR İlk Resmi Müsabaka 12.03.2018
3 MARAŞGÜCÜ 9 1937551 15 MUSTAFA KARAKÖSE İlk Resmi Müsabaka 12.03.2018
4 EDELER 7 1935706 2.KÜME ALPASLAN ÇEVİK İlk Resmi Müsabaka 12.03.2018
5 DSİ 7 1944542 17 ALİ YİĞİT İlk Resmi Müsabaka 12.03.2018
6 DSİ 8 1926345 17 EMİRHAN DURDU İlk Resmi Müsabaka 12.03.2018
7 SAĞLIK 4 293194 2.KÜME AHMET DEMİRCİ İlk Resmi Müsabaka 12.03.2018
8 EKBEROĞLU 11 1907842 2.KÜME H.ÖKKEŞ ÖZTÜRK İlk Resmi Müsabaka 12.03.2018
9 PAZARCIK KARTALKAYA 19 1928374 17 NİHAT GETCOŞĞUN İlk Resmi Müsabaka 12.03.2018

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 MARAŞ 4 1934282 17 YAŞAR İNGEL Disiplin 12.03.2018
2 BÜYÜKSIR 87 1934238 15 MEHMET ÇİRİŞ Disiplin 12.03.2018
3 ONİKİŞUBAT İDMANYURDU 4 1932228 2.KÜME TEVFİK AKSAK Disiplin 12.03.2018
4 ONİKİŞUBAT İDMANYURDU 20 1925919 2.KÜME ZEKİCAN DELİGÖZ Disiplin 12.03.2018
5 PAZARCIK KARTALKAYA 10 1929060 17 SALMAN B. GANİDAĞLI Disiplin 12.03.2018
6 PAZARCIK KARTALKAYA 20 1943104 17 İ. UTKU BÜYÜKÇAPAR Disiplin 12.03.2018
7 KIZILSEKİ GENÇLİK 14 1940305 17 ALİ ARIKMERT Disiplin 12.03.2018

4- AELspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu dilekçelerinde Erdağ İnş. Dumlupınarspor müsabakasına çıkmayacaklarını beyan ettiklerinden dolayı AELspor-Erdağ İnş. Dumlupınarspor U19 müsabakasının programdan kaldırılmasına;

5- 15-17-18 Mart 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 15.03.2018 17:00 U15A MARAŞSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
2 BATIPARK 17.03.2018 10:00 U17A ANADOLU GENÇLİKSPOR EKBEROĞLUSPOR
3 BATIPARK 17.03.2018 12:00 U15B ANADOLU GENÇLİKSPOR KÜMBETSPOR
4 BATIPARK 17.03.2018 13:30 U17B MARAŞGÜCÜSPOR KÜMBETSPOR
5 BATIPARK 17.03.2018 15:30 U17B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR ARSAN SÜMERSPOR
6 BATIPARK 17.03.2018 17:30 U15A ARSAN SÜMERSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
7 MERKEZ 1 17.03.2018 11:00 U15A 1920 MARAŞSPOR MARAŞSPOR
8 MERKEZ 1 17.03.2018 12:30 U17A AS VEFA AFŞİN TEK IŞIK SPOR
9 MERKEZ 1 17.03.2018 14:30 U17B AFŞİN BLD.SPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
10 MERKEZ 1 17.03.2018 16:30 U15B KURTULUŞ 1920 SPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR
11 BELEDİYE 17.03.2018 11:00 U17A ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR DSİSPOR
12 BELEDİYE 17.03.2018 13:00 U17B TÜRKOĞLU BLD. SPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
13 BELEDİYE 17.03.2018 15:00 U15B BÜYÜKSIRSPOR ULUDAZSPOR
14 BELEDİYE 17.03.2018 16:30 U17B ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR ULUDAZSPOR
15 BATIPARK 18.03.2018 11:00 İESK KAHRAMANMARAŞ SEKSK İSKENDERUN İESK
16 BATIPARK 18.03.2018 13:30 BAL ERDAĞ İNŞ. DUMLUPINARSPOR ADIYAMAN 1954 SPOR
17 BATIPARK 18.03.2018 16:00 1.Küme Playof TÜRKOĞLU BLD. SPOR PAZARCIK AKSUSPOR
18 MERKEZ 1 18.03.2018 10:00 2.KÜME A ARSAN SÜMERSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR
19 MERKEZ 1 18.03.2018 12:00 2.KÜME B ELMALARSPOR EKBEROĞLUSPOR
20 MERKEZ 1 18.03.2018 14:00 2.KÜME B ANADOLU GENÇLİKSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR
21 MERKEZ 1 18.03.2018 16:00 1.Küme Playof ELBİSTAN BLD. SPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR
22 BELEDİYE 18.03.2018 10:00 2.KÜME B FERHUŞ KARACASUSPOR EDELERSPOR
23 BELEDİYE 18.03.2018 12:00 2.KÜME B SAĞLIKSPOR KARAMANLISPOR
24 BELEDİYE 18.03.2018 14:00 2.KÜME A MARAŞSPOR PAZARCIKSPOR
25 BELEDİYE 18.03.2018 16:00 2.KÜME A KAHRAMANŞEHİRSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR
26 BELEDİYE 18.03.2018 18:00 2.KÜME A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

 

Oybirliğiyle karar verilmiştir.

 

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
       
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

67 Nolu Karar (18.06.2018)

67 Nolu Karar (18.06.2018) TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ Karar Tarihi: 18 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir