Son Haberler
Anasayfa » Genel » 39 Nolu Karar (26.02.2018)

39 Nolu Karar (26.02.2018)

39 Nolu Karar (26.02.2018)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 26 Şubat 2018 Karar No: 39

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 26 Şubat 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 21-25 Şubat 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 PAZARCIK 21.02.2018 14:00 1.KÜME B ÇAĞLAYAN CERİTSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR 2-5
2 BATIPARK 21.02.2018 17:00 U15A MARAŞGÜCÜSPOR 1920 MARAŞSPOR 1-2
3 BATIPARK 22.02.2018 17:00 U17A EKBEROĞLUSPOR 1920 MARAŞSPOR 0-6
4 BATIPARK 24.02.2018 10:00 U17A AS VEFA ANADOLU GENÇLİKSPOR 3-1
5 BATIPARK 24.02.2018 14:00 U17A MARAŞSPOR AFŞİN TEK IŞIK SPOR 0-1
6 BATIPARK 24.02.2018 16:00 U17B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR KÜMBETSPOR 0-3
7 BELEDİYE 24.02.2018 10:00 U17A 1920 MARAŞSPOR DSİSPOR 3-0 H
8 BELEDİYE 24.02.2018 12:00 19 1920 MARAŞSPOR AELSPOR 3-2
9 BELEDİYE 24.02.2018 14:00 U17B ULUDAZSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 3-1
10 BELEDİYE 24.02.2018 16:00 U15A 1920 MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR 8-0
11 BELEDİYE 24.02.2018 17:30 U17B ARSAN SÜMERSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR 3-0
12 BATIPARK 25.02.2018 10:00 U15B BÜYÜKSIRSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 0-4
13 BATIPARK 25.02.2018 11:30 1.KÜME A DUMLUPINARSPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR 3-1
14 BATIPARK 25.02.2018 13:30 1.KÜME B BÜYÜKSIRSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR 2-2
15 BATIPARK 25.02.2018 15:30 1.KÜME B ULUDAZSPOR PAZARCIK AKSUSPOR 0-6
16 BELEDİYE 25.02.2018 10:00 U15B ANADOLU GENÇLİKSPOR ULUDAZSPOR 3-1
17 BELEDİYE 25.02.2018 11:30 U15A K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR MARAŞSPOR 1-5
18 BELEDİYE 25.02.2018 13:00 U17B AFŞİN BLD.SPOR MARAŞGÜCÜSPOR 2-2
19 BELEDİYE 25.02.2018 15:00 U17B ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 2-2
20 BELEDİYE 25.02.2018 17:00 U15B KÜMBETSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR 3-4
21 TÜRKOĞLU 25.02.2018 12:00 1.KÜME A TÜRKOĞLU BLD. SPOR KÜMBETSPOR 11-0
22 ANDIRIN 25.02.2018 13:00 1.KÜME A ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR 5-2

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 ARSAN SÜMER 9 1927637 17 MEHMET CAN DAVARCIOĞLU İlk Resmi Müsabaka 26.02.2018
2 KIZILSEKİ GENÇLİK 4 1940309 17 OĞUZHAN ARIKMERT İlk Resmi Müsabaka 26.02.2018
4 KIZILSEKİ GENÇLİK 8 1940306 17 NUH EYSENBOĞA İlk Resmi Müsabaka 26.02.2018
5 ULUDAZ 38 1946134 15 MUHAMMED ACER İlk Resmi Müsabaka 26.02.2018
6 MARAŞ 1 1927417 17 KENAN KARADEMİR İlk Resmi Müsabaka 26.02.2018

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 PAZARCIK KARTALKAYA 53 1929550 17 UMUT İCAL Disiplin 26.02.2018
2 PAZARCIK KARTALKAYA 12 1943161 17 YUSUF DURUR Disiplin 26.02.2018
3 1905 KAHRAMANSARAY 31 1450425 1.KÜME VEYSEL YILDIZ Disiplin 26.02.2018
4 1905 KAHRAMANSARAY 10 1939938 1.KÜME EYÜP BAHŞİ Disiplin 26.02.2018
5 KIZILSEKİ GENÇLİK YÖN 50722 17 EJDER AKPINAR Disiplin 26.02.2018
6 KIZILSEKİ GENÇLİK 16 1940312 17 YUSUF ARIKMERT Disiplin 26.02.2018
7 KÜMBET 5 1940219 17 TAHA YAŞAR YENİPINAR Disiplin 26.02.2018
8 TÜRKOĞLU BLD. 11 1945255 17 CEMİL AVCU Disiplin 26.02.2018

4-24.02.2018 tarihinde oynanması gereken 1920 Maraşspor-DSİspor U17A Ligi müsabakasında DSİspor Kulübü ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği DSİspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, 1920 Maraşspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Ayrıca 2017/2018 Futbol Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar Kitapçığının 2.Bölüm 9.madde /sayfa 21)hükmü gereği DSİspor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 300.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1. Levent Ticari Şubesi Müdürlüğü 186-6297758 no’lu hesaba (İBAN No: TR62 00062000 1860 0006 297758) en geç 10 gün içinde yatırarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına; Hakem ve personel ücretinin yatırılıp banka dekontunun 10 gün içerisinde İl Temsilcisine ibraz etmemesi halinde ilgili Kulübün lisans işlemlerinin yapılmamasına;

5- Maraşspor Kulübünün 26.02.2018 tarihli dilekçesi incelenmiş olup itiraza konu dilekçe ekindeki kanıtlayıcı belgenin, müsabakayla ilgili olmadığı anlaşılmıştır. Ayrıca itirazın Futbol Müsabaka Talimatında belirtilen itiraz şekillerinden herhangi biriyle uyuşmadığından, itirazın reddine;

6- U19 2. Küme Ligi fikstür çekiminin 05.03.2018 tarihinde saat 17:30 da Mehmet Bağrıaçık Toplantı Salonunda yapılmasına;

7- 03-04 Mart 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 03.03.2018 10:00 U15B KURTULUŞ 1920 SPOR KÜMBETSPOR
2 BATIPARK 03.03.2018 12:00 Bayan MARAŞGÜCÜSPOR FOMGET GENÇLİKSPOR
3 BATIPARK 03.03.2018 14:00 U17B TÜRKOĞLU BLD. SPOR MARAŞGÜCÜSPOR
4 BATIPARK 03.03.2018 16:00 U19 EDELERSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
5 MERKEZ 1 03.03.2018 10:00 U17A ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
6 MERKEZ 1 03.03.2018 12:00 U19 ANADOLU GENÇLİKSPOR DUMLUPINARSPOR
7 MERKEZ 1 03.03.2018 14:00 U17B AFŞİN BLD.SPOR KÜMBETSPOR
8 MERKEZ 1 03.03.2018 16:00 U17A AS VEFA EKBEROĞLUSPOR
9 BELEDİYE 03.03.2018 10:00 U19 FERHUŞ KARACASUSPOR 1920 MARAŞSPOR
10 BELEDİYE 03.03.2018 12:00 U17A 1920 MARAŞSPOR AFŞİN TEK IŞIK SPOR
11 BELEDİYE 03.03.2018 14:00 U17B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
12 BELEDİYE 03.03.2018 16:00 U15B ULUDAZSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR
13 BELEDİYE 03.03.2018 17:30 U17B ULUDAZSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
14 BATIPARK 04.03.2018 10:00 1.KÜME B MARAŞGÜCÜSPOR BÜYÜKSIRSPOR
15 BATIPARK 04.03.2018 13:30 BAL ERDAĞ İNŞ. DUMLUPINARSPOR MALATYA YEŞİLYURT BLD.
16 BATIPARK 04.03.2018 15:30 1.KÜME B AS VEFA ELBİSTAN BLD. SPOR
17 MERKEZ 1 04.03.2018 10:00 U15A MARAŞSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
18 MERKEZ 1 04.03.2018 12:00 U19 AELSPOR MARAŞSPOR
19 MERKEZ 1 04.03.2018 14:00 1.KÜME A K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR DUMLUPINARSPOR
20 MERKEZ 1 04.03.2018 16:00 U15B ANADOLU GENÇLİKSPOR BÜYÜKSIRSPOR
21 BELEDİYE 04.03.2018 10:00 U17B ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR ARSAN SÜMERSPOR
22 BELEDİYE 04.03.2018 12:00 U19 GÖKSUN BLD. SPOR ARSAN SÜMERSPOR
23 BELEDİYE 04.03.2018 14:00 1.KÜME A KÜMBETSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR
24 BELEDİYE 04.03.2018 16:00 U15A K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR 1920 MARAŞSPOR
25 AFŞİN 04.03.2018 12.00 İESK AFŞİN İESK BATMAN İESK
26 AFŞİN 04.03.2018 14:30 1.KÜME A AFŞİN BLD.SPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
27 PAZARCIK 04.03.2018 13:00 1.KÜME B PAZARCIK KARTALKAYASPOR ULUDAZSPOR

 

Oybirliğiyle karar verilmiştir.

 

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

2018-2019 Sezon Planlaması

1-2018-2019 Futbol Sezonu 1. Etabı Aşağıdaki Şekilde Planlanmaktadır. A) U13-U15-U17 Ligleri fikstür çekimi 14 Eylül ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir