Son Haberler
Anasayfa » Genel » 38 Nolu Karar (19.02.2018)

38 Nolu Karar (19.02.2018)

38 Nolu Karar (19.02.2018)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 19 Şubat 2018 Karar No: 38

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 19 Şubat 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 14-15-16-17-18 Şubat 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 GÖKSUN 14.02.2018 13:00 U19 GÖKSUN BLD. SPOR AELSPOR 6-4
2 BATIPARK 15.02.2018 16:30 U15B KURTULUŞ 1920 SPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 2-1
3 BATIPARK 16.02.2018 16:30 U15B ERKENEZ GENÇLİKSPOR BÜYÜKSIRSPOR 3-2
4 BELEDİYE 16.02.2018 17:00 U15A ARSAN SÜMERSPOR K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR 0-0
5 BATIPARK 17.02.2018 10:00 U19 MARAŞSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 1-1
6 BATIPARK 17.02.2018 12:00 U19 ARSAN SÜMERSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 2-6
7 BATIPARK 17.02.2018 14:00 U17B FERHUŞ KARACASUSPOR ARSAN SÜMERSPOR 0-1
8 BATIPARK 17.02.2018 16:00 U17B KÜMBETSPOR ULUDAZSPOR 1-2
9 BELEDİYE 17.02.2018 11:00 U19 ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR EDELERSPOR 1-2
10 BELEDİYE 17.02.2018 13:00 U17A ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR AS VEFA 0-2
11 BELEDİYE 17.02.2018 15:00 U17B MARAŞGÜCÜSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 10-1
12 BELEDİYE 17.02.2018 17:00 U17B PAZARCIK KARTALKAYASPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 3-2
13 TÜRKOĞLU 17.02.2018 13:00 U19 TÜRKOĞLU BLD. SPOR GÖKSUN BLD. SPOR 5-1
14 BATIPARK 18.02.2018 15:30 1.KÜME B AS VEFA ULUDAZSPOR 3-0 H
15 BATIPARK 18.02.2018 17:30 U17A DSİSPOR MARAŞSPOR 0-5
16 BELEDİYE 18.02.2018 10:00 U15B ULUDAZSPOR KÜMBETSPOR 2-2
17 BELEDİYE 18.02.2018 12:00 1.KÜME A K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 3-2
18 BELEDİYE 18.02.2018 14:00 U17B TÜRKOĞLU BLD. SPOR AFŞİN BLD.SPOR 1-1
19 BELEDİYE 18.02.2018 16:00 1.KÜME A KÜMBETSPOR AFŞİN BLD.SPOR 1-6
20 ELBİSTAN 18.02.2018 14:00 1.KÜME A EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 0-4
21 PAZARCIK 18.02.2018 12:00 1.KÜME B PAZARCIK AKSUSPOR BÜYÜKSIRSPOR 1-0
22 PAZARCIK 18.02.2018 14:30 1.KÜME B PAZARCIK KARTALKAYASPOR MARAŞGÜCÜSPOR 4-2

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK SPOR 4 1943073 15 AHMET YOLDAŞ İlk Resmi Müsabaka 19.02.2018
2 ANADOLU GENÇLİK 5 1932627 15 ABDULKADİR ÇAM İlk Resmi Müsabaka 19.02.2018
4 KÜMBET 5 297400 1.KÜME MURAT TEKE İlk Resmi Müsabaka 19.02.2018
5 ARSAN SÜMER 4 1929946 17 ZAFER KENGER İlk Resmi Müsabaka 19.02.2018

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 KURTULUŞ 1920 17 1933226 15 ALİ AKAR Disiplin 19.02.2018
2 GÖKSUN BLD. 11 1938552 19 AHMET İNCİK Disiplin 19.02.2018
3 GÖKSUN BLD. 4 1921263 19 ÖMER FARUK KARAKUŞ Disiplin 19.02.2018
4 KÜMBET 7 1941494 17 İSMAİL ÇORAKLI Disiplin 19.02.2018
5 KÜMBET 8 297968 1.KÜME MÜCAHİT YAKAR Disiplin 19.02.2018

4- 18.02.2018 tarihinde oynanması gereken AS VEFA-Uludazspor 1. Küme B Ligi müsabakasında sahaya 9 kişiden az bir kadro ile çıkan Uludazspor Kulübünün Futbol Müsabaka Talimatının 22/a hükmü gereği hükmen 3-0 mağlubiyetine, AS VEFA Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine;

5- Çağlayanceritspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu dilekçelerinde Elbistan Bldspor müsabakasına çıkmayacaklarını beyan ettiklerinden dolayı Elbistan Bldspor-Çağlayavceritspor 1. Küme B müsabakasının programdan kaldırılmasına;

6– Merkez 1 Sahasının tadilatta olmasından dolayı U19 Ligine 1 hafta ara verilmesine;

7- 21-25 Şubat 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 PAZARCIK 21.02.2018 14:00 1.KÜME B ÇAĞLAYAN CERİTSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
2 BATIPARK 21.02.2018 17:00 U15A MARAŞGÜCÜSPOR 1920 MARAŞSPOR
3 BATIPARK 22.02.2018 17:00 U17A EKBEROĞLUSPOR 1920 MARAŞSPOR
4 BATIPARK 24.02.2018 10:00 U17A AS VEFA ANADOLU GENÇLİKSPOR
5 BATIPARK 24.02.2018 12:00 Bayan ANADOLU GENÇLİKSPOR HATAY SÜMERSPOR
6 BATIPARK 24.02.2018 14:00 U17A MARAŞSPOR AFŞİN TEK IŞIK SPOR
7 BATIPARK 24.02.2018 16:00 U17B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR KÜMBETSPOR
8 BELEDİYE 24.02.2018 10:00 U17A 1920 MARAŞSPOR DSİSPOR
9 BELEDİYE 24.02.2018 12:00 19 1920 MARAŞSPOR AELSPOR
10 BELEDİYE 24.02.2018 14:00 U17B ULUDAZSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
11 BELEDİYE 24.02.2018 16:00 U15A 1920 MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR
12 BELEDİYE 24.02.2018 17:30 U17B ARSAN SÜMERSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
13 BATIPARK 25.02.2018 10:00 U15B BÜYÜKSIRSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
14 BATIPARK 25.02.2018 11:30 1.KÜME A DUMLUPINARSPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR
15 BATIPARK 25.02.2018 13:30 1.KÜME B BÜYÜKSIRSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
16 BATIPARK 25.02.2018 15:30 1.KÜME B ULUDAZSPOR PAZARCIK AKSUSPOR
17 BELEDİYE 25.02.2018 10:00 U15B ANADOLU GENÇLİKSPOR ULUDAZSPOR
18 BELEDİYE 25.02.2018 11:30 U15A K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR MARAŞSPOR
19 BELEDİYE 25.02.2018 13:00 U17B AFŞİN BLD.SPOR MARAŞGÜCÜSPOR
20 BELEDİYE 25.02.2018 15:00 U17B ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
21 BELEDİYE 25.02.2018 17:00 U15B KÜMBETSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR
22 TÜRKOĞLU 25.02.2018 12:00 1.KÜME A TÜRKOĞLU BLD. SPOR KÜMBETSPOR
23 ANDIRIN 25.02.2018 13:00 1.KÜME A ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR
24 MAHÇİÇEK 25.02.2018 13:30 BAL 1920 MARAŞSPOR ERDAĞ İNŞ. DUMLUPINARSPOR

 

Oybirliğiyle karar verilmiştir.

 

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

2018-2019 Sezon Planlaması

1-2018-2019 Futbol Sezonu 1. Etabı Aşağıdaki Şekilde Planlanmaktadır. A) U13-U15-U17 Ligleri fikstür çekimi 14 Eylül ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir