Son Haberler
Anasayfa » Genel » 36 Nolu Karar (12.02.2018)

36 Nolu Karar (12.02.2018)

36 Nolu Karar (12.02.2018)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 12 Şubat 2018 Karar No: 36

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 12 Şubat 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 10-11-12 Şubat 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 10.02.2018 10:00 U19 ANADOLU GENÇLİKSPOR 1920 MARAŞSPOR 1-2
2 BATIPARK 10.02.2018 12:00 U17A 1920 MARAŞSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 11-0
3 BATIPARK 10.02.2018 14:00 U14Playof MARAŞGÜCÜSPOR MARAŞSPOR 2-2
4 BATIPARK 10.02.2018 15:30 U19 GÖKSUN BLD. SPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR 0-5
5 BATIPARK 10.02.2018 17:30 U17B ULUDAZSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 1-2
6 BELEDİYE 10.02.2018 12:00 U19 AELSPOR ARSAN SÜMERSPOR 4-2
7 BELEDİYE 10.02.2018 14:00 U14Playof KURTULUŞ 1920 SPOR AFŞİN BLD.SPOR 7-0
8 BELEDİYE 10.02.2018 15:30 U17B ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR AFŞİN BLD.SPOR 2-1
9 BELEDİYE 10.02.2018 17:30 U17B ARSAN SÜMERSPOR KÜMBETSPOR 2-1
10 BATIPARK 11.02.2018 10:00 1.KÜME B BÜYÜKSIRSPOR AS VEFA 0-5
11 BATIPARK 11.02.2018 12:00 1.KÜME B ULUDAZSPOR ÇAĞLAYAN CERİTSPOR 2-5
12 BATIPARK 11.02.2018 14:00 1.KÜME B MARAŞGÜCÜSPOR PAZARCIK AKSUSPOR 2-5
13 BATIPARK 11.02.2018 16:00 U17A MARAŞSPOR EKBEROĞLUSPOR 13-1
14 BELEDİYE 11.02.2018 10:00 U19 MARAŞSPOR DUMLUPINARSPOR 6-0
15 BELEDİYE 11.02.2018 12:00 U17A AFŞİN TEK IŞIK SPOR DSİSPOR 4-0
16 BELEDİYE 11.02.2018 14:00 U17B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 2-5
17 BELEDİYE 11.02.2018 16:00 U19 FERHUŞ KARACASUSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 1-4
18 BELEDİYE 11.02.2018 18:00 U17B PAZARCIK KARTALKAYASPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 4-3
19 AFŞİN 11.02.2018 13:00 1.KÜME A AFŞİN BLD.SPOR EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR 1-1
20 ANDIRIN 11.02.2018 13:00 1.KÜME A ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR 5-1
21 TÜRKOĞLU 11.02.2018 13:00 1.KÜME A TÜRKOĞLU BLD. SPOR K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR 8-0
22 BATIPARK 12.02.2018 15:30 U16Playof MARAŞSPOR 1920 MARAŞSPOR 2-1

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 MARAŞGÜCÜ 4 1921488 17 A.ARDA GÖKÇE İlk Resmi Müsabaka 12.02.2018
2 AFŞİN BLD. 15 298903 1.KÜME FEVZİ ŞİMŞEK İlk Resmi Müsabaka 12.02.2018
3 EKİNÖZÜ CELA BLD. 13 1922407 1.KÜME HÜSEYİN ÜSTÜ İlk Resmi Müsabaka 12.02.2018
4 1920 MARAŞ 5 1922237 16 HÜSEYİN MEVLÜTOĞLU İlk Resmi Müsabaka 12.02.2018

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 KÜMBET 10 1943825 17 TOGAHAN ÇOĞALAN Disiplin 12.02.2018
2 ARSAN SÜMER 5 1924242 17 YUSUF ZABUN Disiplin 12.02.2018
3 KÜMBET 1 1939325 17 MUSTAFA OMUŞ Disiplin 12.02.2018
4 AFŞİN BLD. 1 272300 1.KÜME SERDAR KALENDER Disiplin 12.02.2018
5 AFŞİN BLD. 5 1930099 1.KÜME HAKAN GÜLER Disiplin 12.02.2018
6 AFŞİN BLD. 18 1931964 1.KÜME CUMA ÇETİNKAYA Disiplin 12.02.2018
7 EKİNÖZÜ CELA BLD. 6 1916971 1.KÜME MEHMETCAN DÜZDEMİR Disiplin 12.02.2018
8 EKİNÖZÜ CELA BLD. 5 1904885 1.KÜME EMRE SARIOĞLU Disiplin 12.02.2018
9 MARAŞGÜCÜ 5 1916760 1.KÜME MÜCAHİT KUŞ Disiplin 12.02.2018
10 1920 MARAŞ TEK.S. 25342 16 MAHMUT EFLATUN Disiplin 12.02.2018

4- 1920 Maraşspor- AELspor U19 müsabakasının ileri bir tarihte oynatılmasına;

5- U16 Ligi Şampiyonu Maraşspor Kulübünü ve U14 Ligi Şampiyonu Kurtuluş 1920 Spor Kulübünü Türkiye Futbol Federasyonuna bildirilmesine;

 6- 14-15-16-17-18 Şubat 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 GÖKSUN 14.02.2018 13:00 U19 GÖKSUN BLD. SPOR AELSPOR
2 BATIPARK 15.02.2018 16:30 U15B KURTULUŞ 1920 SPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
3 BATIPARK 16.02.2018 16:30 U15B ERKENEZ GENÇLİKSPOR BÜYÜKSIRSPOR
4 BELEDİYE 16.02.2018 17:00 U15A ARSAN SÜMERSPOR K.MARAŞ BŞB. GENÇLİK VE SPOR
5 BATIPARK 17.02.2018 10:00 U19 MARAŞSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
6 BATIPARK 17.02.2018 12:00 U17B MARAŞGÜCÜSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR
7 BATIPARK 17.02.2018 14:00 U19 ARSAN SÜMERSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
8 BATIPARK 17.02.2018 16:00 U17B FERHUŞ KARACASUSPOR ARSAN SÜMERSPOR
9 BATIPARK 17.02.2018 18:00 U17B KÜMBETSPOR ULUDAZSPOR
10 BELEDİYE 17.02.2018 10:00 U19 ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR EDELERSPOR
11 BELEDİYE 17.02.2018 12:00 U17A ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR AS VEFA
12 BELEDİYE 17.02.2018 14:00 U15A MARAŞSPOR AFŞİN TEK IŞIK SPOR
13 BELEDİYE 17.02.2018 15:30 U17A EKBEROĞLUSPOR 1920 MARAŞSPOR
14 BELEDİYE 17.02.2018 17:30 U17B PAZARCIK KARTALKAYASPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR
15 TÜRKOĞLU 17.02.2018 13:00 U19 TÜRKOĞLU BLD. SPOR GÖKSUN BLD. SPOR
16 BATIPARK 18.02.2018 10:00 Bayan MARAŞGÜCÜSPOR AKDENİZ NURÇELİKSPOR
17 BATIPARK 18.02.2018 13:30 BAL ERDAĞ İNŞ. DUMLUPINARSPOR GMH HANKENDİSPOR
18 BATIPARK 18.02.2018 15:30 1.KÜME B AS VEFA ULUDAZSPOR
19 BATIPARK 18.02.2018 17:30 U17A DSİSPOR MARAŞSPOR
20 BELEDİYE 18.02.2018 10:00 U15B ULUDAZSPOR KÜMBETSPOR
21 BELEDİYE 18.02.2018 12:00 1.KÜME A K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR
22 BELEDİYE 18.02.2018 14:00 U17B TÜRKOĞLU BLD. SPOR AFŞİN BLD.SPOR
23 BELEDİYE 18.02.2018 16:00 1.KÜME A KÜMBETSPOR AFŞİN BLD.SPOR
24 BELEDİYE 18.02.2018 18:00 U15A MARAŞGÜCÜSPOR 1920 MARAŞSPOR
25 ELBİSTAN 18.02.2018 14:00 1.KÜME A EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
26 PAZARCIK 18.02.2018 12:00 1.KÜME B PAZARCIK AKSUSPOR BÜYÜKSIRSPOR
27 PAZARCIK 18.02.2018 14:30 1.KÜME B PAZARCIK KARTALKAYASPOR MARAŞGÜCÜSPOR

 

Oybirliğiyle karar verilmiştir.

 

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

67 Nolu Karar (18.06.2018)

67 Nolu Karar (18.06.2018) TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ Karar Tarihi: 18 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir