Son Haberler
Anasayfa » Genel » 34 Nolu Karar (05.02.2018)

34 Nolu Karar (05.02.2018)

34 Nolu Karar (05.02.2018)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 05 Şubat 2018 Karar No: 34

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 05 Şubat 2018 günü saat 16:00’da Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 30 Ocak-04 Şubat 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 30.01.2018 10:00 U19 MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR 2-0
2 BELEDİYE 30.01.2018 12:00 U19 GÖKSUN BLD. SPOR EDELERSPOR 2-3
3 BATIPARK 31.01.2018 10:00 U17A MARAŞSPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR 6-1
4 BATIPARK 31.01.2018 16:00 U17A DSİSPOR EKBEROĞLUSPOR 5-3
5 BELEDİYE 31.01.2018 11:00 U17B ARSAN SÜMERSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 2-1
6 BELEDİYE 31.01.2018 13:00 U17B PAZARCIK KARTALKAYASPOR MARAŞGÜCÜSPOR 2-3
7 BELEDİYE 31.01.2018 15:00 U17A 1920 MARAŞSPOR AS VEFA 7-0
8 BATIPARK 01.02.2018 11:00 U14Playof KURTULUŞ 1920 SPOR MARAŞSPOR 7-1
9 BATIPARK 01.02.2018 12:30 U14Playof AFŞİN BLD.SPOR MARAŞGÜCÜSPOR 1-8
10 BATIPARK 01.02.2018 14:00 U17B ULUDAZSPOR AFŞİN BLD.SPOR 0-7
11 BELEDİYE 01.02.2018 11:00 U17B FERHUŞ KARACASUSPOR KÜMBETSPOR 5-0
12 BELEDİYE 01.02.2018 13:00 U17A AFŞİN TEK IŞIK SPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 5-1
13 BELEDİYE 01.02.2018 15:00 U17B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 0-6
14 BATIPARK 02.02.2018 14:00 U19 ARSAN SÜMERSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 2-2
15 BATIPARK 02.02.2018 16:00 U19 1920 MARAŞSPOR MARAŞSPOR 2-0
16 BELEDİYE 02.02.2018 14:00 U19 ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 1-2
17 BELEDİYE 02.02.2018 16:00 U19 DUMLUPINARSPOR EDELERSPOR 3-2
18 BATIPARK 03.02.2018 10:00 U17B MARAŞGÜCÜSPOR ARSAN SÜMERSPOR 2-1
19 BATIPARK 03.02.2018 12:00 U17A ANADOLU GENÇLİKSPOR MARAŞSPOR 0-7
20 BATIPARK 03.02.2018 14:00 U17A EKBEROĞLUSPOR AFŞİN TEK IŞIK SPOR 1-8
21 BATIPARK 03.02.2018 16:00 U17B KÜMBETSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR 2-6
22 BELEDİYE 03.02.2018 11:00 U17A ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR 1920 MARAŞSPOR 0-3 H
23 BELEDİYE 03.02.2018 13:00 U17B AFŞİN BLD.SPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 7-1
24 BELEDİYE 03.02.2018 15:00 U17B ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 3-2
25 BELEDİYE 03.02.2018 17:00 U17B TÜRKOĞLU BLD. SPOR ULUDAZSPOR 2-2
26 TÜRKOĞLU 03.02.2018 13:00 U19 TÜRKOĞLU BLD. SPOR AELSPOR 4-2
27 BATIPARK 04.02.2018 10:00 1.KÜME B AS VEFA MARAŞGÜCÜSPOR 1-1
28 BATIPARK 04.02.2018 16:00 1.KÜME A DUMLUPINARSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 2-6
29 BELEDİYE 04.02.2018 11:00 U14Playof MARAŞGÜCÜSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 1-1
30 BELEDİYE 04.02.2018 12:30 U14Playof MARAŞSPOR AFŞİN BLD.SPOR 5-0
31 BELEDİYE 04.02.2018 14:00 1.KÜME A K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR AFŞİN BLD.SPOR 3-5
32 BELEDİYE 04.02.2018 16:00 1.KÜME A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 0-7
33 ELBİSTAN 04.02.2018 12:00 1.KÜME A EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR KÜMBETSPOR 3-0
34 ELBİSTAN 04.02.2018 14:30 1.KÜME B ELBİSTAN BLD. SPOR ULUDAZSPOR 5-0
35 PAZARCIK 04.02.2018 12:00 1.KÜME B ÇAĞLAYAN CERİTSPOR BÜYÜKSIRSPOR 2-0
36 PAZARCIK 04.02.2018 14:30 1.KÜME B PAZARCIK AKSUSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR 2-1

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 GÖKSUN BLD. 15 1938552 19 AHMET İNCİK İlk Resmi Müsabaka 30.01.2018
2 KIZILSEKİ GENÇLİK 14 1940305 17 ALİ ARIKMERT İlk Resmi Müsabaka 01.02.2018
3 EKBEROĞLU 1 1944840 17 FAHRİ BÜYÜKSAKALLI İlk Resmi Müsabaka 05.02.2018
4 TÜRKOĞLU BLD. 9 1937246 17 MEHMET CİHAN İlk Resmi Müsabaka 05.02.2018
5 ULUDAZ 87 1920915 17 HÜSEYİN İLBEY AĞYAR İlk Resmi Müsabaka 05.02.2018
6 ANDIRIN YEŞİLDAĞ 9 1918274 1.KÜME BUĞRA GÖKŞEN İlk Resmi Müsabaka 05.02.2018
7 TÜRKOĞLU BLD. 5 293563 1.KÜME ERGÜL YILDIRIM İlk Resmi Müsabaka 05.02.2018
8 FERHUŞ KARACASU 4 1915611 19 BEYTULLAH TEKİN İlk Resmi Müsabaka 02.02.2018
9 FERHUŞ KARACASU 9 1930051 19 BURAK KAYA İlk Resmi Müsabaka 02.02.2018

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 GÖKSUN BLD. 11 1938551 19 OKTAY AGAR Disiplin 30.01.2018
2 TÜRKOĞLU BLD. 2 1936053 17 ABDULKADİR ÇAM Disiplin 31.01.2018
3 TÜRKOĞLU BLD. 4 1927554 17 BATUHAN KURUAĞAÇ Disiplin 31.01.2018
4 KIZILSEKİ GENÇLİK T.SOR. 53557 17 MEHMET AKPINAR Disiplin 01.02.2018
5 TÜRKOĞLU BLD. 3 1938503 19 ALİ RIZA ŞARLAK Disiplin 05.02.2018
6 TÜRKOĞLU BLD. T.SOR 10095 1.KÜME HASAN BALKAN Disiplin 05.02.2018

4- 03.02.2018 tarihinde oynanması gereken Erdağ İnş. Dumlupınarspor-1920 Maraşspor U17A Ligi müsabakasında sahaya 9 kişiden az bir kadro ile çıkan Erdağ İnş. Dumlupınarspor Kulübünün Futbol Müsabaka Talimatının 22/a hükmü gereği hükmen 3-0 mağlubiyetine, 1920 Maraşspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine;

5-Büyükler 2. Küme Statü ve Fikstürünün onaylanmak üzere Türkiye Futbol Federasyonuna gönderilmesine;

6- 07-10-11 Şubat 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 07.02.2018 14:00 U16 Playof MARAŞSPOR 1920 MARAŞSPOR
2 BATIPARK 10.02.2018 10:00 U19 ANADOLU GENÇLİKSPOR 1920 MARAŞSPOR
3 BATIPARK 10.02.2018 12:00 U17A 1920 MARAŞSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
4 BATIPARK 10.02.2018 14:00 U14Playof MARAŞGÜCÜSPOR MARAŞSPOR
5 BATIPARK 10.02.2018 15:30 U19 GÖKSUN BLD. SPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR
6 BATIPARK 10.02.2018 17:30 U17B ULUDAZSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
7 BELEDİYE 10.02.2018 10:00 BGL15 KAHRAMANMARAŞ A.Ş. TARSUS İDMAN YURDU
8 BELEDİYE 10.02.2018 12:00 U19 AELSPOR ARSAN SÜMERSPOR
9 BELEDİYE 10.02.2018 14:00 U14Playof KURTULUŞ 1920 SPOR AFŞİN BLD.SPOR
10 BELEDİYE 10.02.2018 15:30 U17B ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR AFŞİN BLD.SPOR
11 BELEDİYE 10.02.2018 17:30 U17B ARSAN SÜMERSPOR KÜMBETSPOR
12 BATIPARK 11.02.2018 10:00 1.KÜME B BÜYÜKSIRSPOR AS VEFA
13 BATIPARK 11.02.2018 12:00 1.KÜME B ULUDAZSPOR ÇAĞLAYAN CERİTSPOR
14 BATIPARK 11.02.2018 14:00 1.KÜME B MARAŞGÜCÜSPOR PAZARCIK AKSUSPOR
15 BATIPARK 11.02.2018 16:00 U17A MARAŞSPOR EKBEROĞLUSPOR
16 BATIPARK 11.02.2018 18:00 1.KÜME B BERTİZSPOR ELBİSTAN BLD. SPOR
17 BELEDİYE 11.02.2018 10:00 U19 MARAŞSPOR DUMLUPINARSPOR
18 BELEDİYE 11.02.2018 12:00 U17A AFŞİN TEK IŞIK SPOR DSİSPOR
19 BELEDİYE 11.02.2018 14:00 U17B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
20 BELEDİYE 11.02.2018 16:00 U19 FERHUŞ KARACASUSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
21 BELEDİYE 11.02.2018 18:00 U17B PAZARCIK KARTALKAYASPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
22 AFŞİN 11.02.2018 13:00 1.KÜME A AFŞİN BLD.SPOR EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR
23 ANDIRIN 11.02.2018 13:00 1.KÜME A ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR
24 TÜRKOĞLU 11.02.2018 13:00 1.KÜME A TÜRKOĞLU BLD. SPOR K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR
25 MAHÇİÇEK 11.02.2018 14:00 BAL 1920 MARAŞSPOR ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR
26 GÖKSUN 14.02.2018 13:00 U19 GÖKSUN BLD. SPOR AELSPOR

 

Oybirliğiyle karar verilmiştir.

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

67 Nolu Karar (18.06.2018)

67 Nolu Karar (18.06.2018) TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ Karar Tarihi: 18 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir