Son Haberler
Anasayfa » Genel » 24 Nolu Karar (01.01.2018)

24 Nolu Karar (01.01.2018)

24 Nolu Karar (01.01.2018)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 01 Ocak 2018 Karar No: 24

 Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 01 Ocak 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 30-31 Aralık 2017 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 30.12.2017 11:00 U19 ARSAN SÜMERSPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR 3-3
2 BATIPARK 30.12.2017 13:00 U19 TÜRKOĞLU BLD. SPOR DUMLUPINARSPOR 4-2
3 BATIPARK 30.12.2017 15:00 U14B MARAŞGÜCÜSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 3-1
4 MERKEZ 1 30.12.2017 12:00 U14A ERKENEZ GENÇLİKSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 4-2
5 MERKEZ 1 30.12.2017 14:00 U19 AELSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 2-1
6 BELEDİYE 30.12.2017 12:00 U14B MARAŞSPOR 1920 MARAŞSPOR 4-2
7 BELEDİYE 30.12.2017 13:30 U14A K.MARAŞ BŞ.BL. GENÇLİK VE SPOR AFŞİN BLD.SPOR 1-4
8 BATIPARK 31.12.2017 11:00 U19 ANADOLU GENÇLİKSPOR GÖKSUN BLD. SPOR 7-0
9 BATIPARK 31.12.2017 13:00 U16A ANADOLU GENÇLİKSPOR PAZARCIK KARTAL KAYASPOR 6-0
10 BATIPARK 31.12.2017 15:00 U14B ARSAN SÜMERSPOR KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR 8-0
11 MERKEZ 1 31.12.2017 12:00 U16A K.MARAŞ BŞ.BL. GENÇLİK VE SPOR ULUDAZSPOR 2-1
12 MERKEZ 1 31.12.2017 14:00 U14A BÜYÜKSIRSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 2-7
13 BELEDİYE 31.12.2017 12:00 U14B ELMALARSPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR 0-15
14 BELEDİYE 31.12.2017 13:30 U19 MARAŞSPOR EDELERSPOR 5-1

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 KİPAŞ KAHRAMANMARAŞ 15 1934638 14 ERAY KOCA İlk Resmi Müsabaka 01.01.2018

3- U16 Ligi Playoff Fikstürünün onaylanmak üzere Türkiye Futbol Federasyonuna gönderilmesine;

 4- 06-07 Ocak 2017 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 06.01.2018 10:00 U16Playof MARAŞGÜCÜSPOR MARAŞSPOR
2 BATIPARK 06.01.2018 12:00 U14B 1905 KAHRAMANSARAYSPOR MARAŞSPOR
3 BATIPARK 06.01.2018 13:30 U14B ULUDAZSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
4 BATIPARK 06.01.2018 15:00 U14A PAZARCIK KARTAL KAYASPOR BÜYÜKSIRSPOR
5 MERKEZ 1 06.01.2018 11:00 U16Playof 1920 MARAŞSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
6 MERKEZ 1 06.01.2018 13:00 U14A AFŞİN BLD.SPOR EDELERSPOR
7 MERKEZ 1 06.01.2018 14:30 U19 EDELERSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
8 BELEDİYE 06.01.2018 12:00 BGL15 KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR HATAYSPOR
9 BELEDİYE 06.01.2018 14:00 BGL16 KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR HATAYSPOR
10 BELEDİYE 06.01.2018 16:00 U19 DUMLUPINARSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
11 GÖKSUN 06.01.2018 13:00 U19 GÖKSUN BLD. SPOR AELSPOR
12 BATIPARK 07.01.2018 11:00 U19 ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR 1920 MARAŞSPOR
13 BATIPARK 07.01.2018 13:00 1.KÜME A DUMLUPINARSPOR EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR
14 BATIPARK 07.01.2018 15:00 1.KÜME B ULUDAZSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
15 MERKEZ 1 07.01.2018 11:00 U14B ARSAN SÜMERSPOR ELMALARSPOR
16 MERKEZ 1 07.01.2018 12:30 U19 TÜRKOĞLU BLD. SPOR ARSAN SÜMERSPOR
17 MERKEZ 1 07.01.2018 14:30 U14B KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
18 BELEDİYE 07.01.2018 11:00 U14A KURTULUŞ 1920 SPOR K.MARAŞ BŞ.BL. GENÇLİK VE SPOR
19 BELEDİYE 07.01.2018 12:30 1.KÜME A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR
20 BELEDİYE 07.01.2018 14:30 1.KÜME B BERTİZSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
21 ANDIRIN 07.01.2018 13:00 1.KÜME A ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR AFŞİN BLD.SPOR
22 Ç.CERİT 07.01.2018 13:00 1.KÜME B ÇAĞLAYAN CERİTSPOR AS VEFA
23 ELBİSTAN 07.01.2018 13:00 1.KÜME B ELBİSTAN BLD. SPOR PAZARCIK AKSUSPOR

 

Oybirliğiyle karar verilmiştir.

 

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
 

 

Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

005

U11-U12 MİNİKLER LİSANS İŞLEMLERİ

U12 Minikler Şenliği ve U11 Miniminikler Şenliğine katılacak Kulüplerimizin Filiz lisans çıkartma son tarihi olan ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir