Son Haberler
Anasayfa » Genel » 13 Nolu Karar (30.10.2017)

13 Nolu Karar (30.10.2017)

13 Nolu Karar (30.10.2017)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 30 Ekim 2017 Karar No: 13

 Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 30 Ekim 2017 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 28-29 Ekim 2017 oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 28.10.2017 10:00 U19 ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR MARAŞSPOR 0-0
2 BATIPARK 28.10.2017 12:00 U16A ULUDAZSPOR MARAŞSPOR 0-7
3 BATIPARK 28.10.2017 14:00 U14A AFŞİN BLD.SPOR K.MARAŞ BŞ.BL. GENÇLİK VE SPOR 4-0
4 BATIPARK 28.10.2017 15:30 U19 DUMLUPINARSPOR ARSAN SÜMERSPOR 0-2
5 MERKEZ 1 28.10.2017 10:30 U19 BERTİZSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 0-17
6 MERKEZ 1 28.10.2017 12:30 U14B 1905 KAHRAMANSARAYSPOR ELMALARSPOR 17-0
7 MERKEZ 1 28.10.2017 14:00 U14B TÜRKOĞLU BLD. SPOR MARAŞGÜCÜSPOR 0-8
8 MERKEZ 1 28.10.2017 15:30 U19 TÜRKOĞLU BLD. SPOR 1920 MARAŞSPOR 2-4
9 BELEDİYE 28.10.2017 10:00 U14B KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. ARSAN SÜMERSPOR 2-7
10 BELEDİYE 28.10.2017 16:00 U14A KURTULUŞ 1920 SPOR BÜYÜKSIRSPOR 4-4
11 BATIPARK 29.10.2017 10:00 1.KÜME A DUMLUPINARSPOR KÜMBETSPOR 0-1
12 BATIPARK 29.10.2017 12:00 1.KÜME B ULUDAZSPOR BÜYÜKSIRSPOR 5-1
13 BATIPARK 29.10.2017 14:00 1.KÜME A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR 1-4
14 BATIPARK 29.10.2017 16:00 1.KÜME B BERTİZSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 2-4
15 MERKEZ 1 29.10.2017 10:00 U16A KURTULUŞ 1920 SPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 1-3
16 MERKEZ 1 29.10.2017 12:00 U19 GÖKSUN BLD. SPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 1-1
17 MERKEZ 1 29.10.2017 14:00 U14A KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR 1-7
18 BELEDİYE 29.10.2017 10:00 U16B MARAŞGÜCÜSPOR 1920 MARAŞSPOR 2-4
19 BELEDİYE 29.10.2017 12:00 U14B 1920 MARAŞSPOR MARAŞSPOR 1-4
20 BELEDİYE 29.10.2017 13:30 U19 EDELERSPOR AELSPOR 3-2
21 BELEDİYE 29.10.2017 15:30 U16B KÜMBETSPOR AS VEFA 1-4
22 ANDIRIN 29.10.2017 14:00 1.KÜME A ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 1-8
23 Ç. ÇERİT 29.10.2017 14:00 1.KÜME B ÇAĞLAYAN CERİTSPOR PAZARCIK AKSUSPOR 1-3
24 ELBİSTAN 29.10.2017 14:00 1.KÜME B ELBİSTAN BLD. SPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR 2-1

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 BÜYÜKSIR 10 279413 1.Küme ÇAĞRI KEPEK İlk Resmi Müsabaka 30.10.2017
2 GÖKSUN BLD 5 1943232 19 CENGİZHAN ÖZDİL İlk Resmi Müsabaka 30.10.2017
3 TÜRKOĞLU BLD 5 1919413 19 OĞUZHAN DEMİRCİ İlk Resmi Müsabaka 30.10.2017
4 TÜRKOĞLU BLD 11 1930104 19 YAKUP KABAAĞAÇ İlk Resmi Müsabaka 30.10.2017
5 TÜRKOĞLU BLD 3 1938503 19 ALİ RIZA ŞARLAK İlk Resmi Müsabaka 30.10.2017
6 1920 MARAŞ 10 1911770 19 MESUT CAN AYYILDIZ İlk Resmi Müsabaka 30.10.2017

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 ÇAĞLAYAN CERİT     1. Küme ESHABİL DİNLER Disiplin 30.10.2017
2 ARSAN SÜMER 2 1921249 19 ŞÜKRÜ EREN ERGÜN Disiplin 30.10.2017
3 DUMLUPINAR 18 1935344 19 İSMAİL KİRİŞÇİ Disiplin 30.10.2017
4 DUMLUPINAR 12 1938723 19 TOLGA ÜNAL Disiplin 30.10.2017
5 BÜYÜKSIR 5 1943906 1.Küme EMRULLAH PALTA Disiplin 30.10.2017
6 BÜYÜKSIR T.SOR 19841 1.Küme İSMAİL AVANOĞLU Disiplin 30.10.2017
7 KAHRAMANMARAŞ 7 1942137 14 ABDULKADİR BULDUK Disiplin 30.10.2017
8 KURTULUŞ 1920 9 2021587 16 ADEM DOĞUKAN KARA Disiplin 30.10.2017

4– 22.10.2017 tarihinde oynanan AS Vefa-Çağlayan Ceritspor müsabakası sonrasında Çağlayan Ceritspor Kulübünden Eshabil DİNLER Yerel bir spor gazetesinin sosyal medya yayını paylaşımında müsabaka hakemi Fatih ESKALEN’e “hakaret, aşağılayıcı ve küçük düşürücü ve sportmenliğe aykırı” paylaşımda bulunması nedeniyle tedbir konularak Eshabil DİNLER’in İl Disiplin Kuruluna sevkine;

5– U16B Grubu müsabakalarına devre arasından dolayı 2 hafta ara verilmesine;

6- 04-05 Kasım 2017 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 04.11.2017 10:00 U19 ANADOLU GENÇLİKSPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR
2 BATIPARK 04.11.2017 12:00 U14B MARAŞGÜCÜSPOR ULUDAZSPOR
3 BATIPARK 04.11.2017 13:30 U19 AELSPOR BERTİZSPOR
4 BATIPARK 04.11.2017 15:30 U16B ARSAN SÜMERSPOR KÜMBETSPOR
5 MERKEZ 1 04.11.2017 10:00 U16A K.MARAŞ BŞ.BL. GENÇLİK VE SPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
6 MERKEZ 1 04.11.2017 12:00 U19 MARAŞSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
7 MERKEZ 1 04.11.2017 14:00 U16A MARAŞSPOR PAZARCIK KARTAL KAYASPOR
8 MERKEZ 1 04.11.2017 16:00 U14A BÜYÜKSIRSPOR PAZARCIK KARTAL KAYASPOR
9 BELEDİYE 04.11.2017 11:00 U19 1920 MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR
10 BELEDİYE 04.11.2017 13:00 U19 GÖKSUN BLD. SPOR DUMLUPINARSPOR
11 BELEDİYE 04.11.2017 15:00 U14A EDELERSPOR AFŞİN BLD.SPOR
12 BATIPARK 05.11.2017 10:30 1.KÜME B BÜYÜKSIRSPOR BERTİZSPOR
13 BATIPARK 05.11.2017 14:00 BAL ERDAĞ İNŞ. DUMLUPINARSPOR 1920 MARAŞSPOR
14 BATIPARK 05.11.2017 16:15 U14B ELMALARSPOR ARSAN SÜMERSPOR
15 MERKEZ 1 05.11.2017 11:00 U14B MARAŞSPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR
16 MERKEZ 1 05.11.2017 13:00 1.KÜME A KÜMBETSPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR
17 MERKEZ 1 05.11.2017 15:00 1.KÜME B MARAŞGÜCÜSPOR ELBİSTAN BLD. SPOR
18 BELEDİYE 05.11.2017 10:00 U16A ANADOLU GENÇLİKSPOR ULUDAZSPOR
19 BELEDİYE 05.11.2017 12:00 U19 FERHUŞ KARACASUSPOR EDELERSPOR
20 BELEDİYE 05.11.2017 14:00 U14B TÜRKOĞLU BLD. SPOR KAHRAMANMARAŞSPOR
21 BELEDİYE 05.11.2017 15:30 U14A K.MARAŞ BŞ.BL. GENÇLİK VE SPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
22 ELBİSTAN 05.11.2017 14:00 1.KÜME A EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR
23 AFŞİN 05.11.2017 14:00 1.KÜME A AFŞİN BLD.SPOR DUMLUPINARSPOR
24 PAZARCIK 05.11.2017 12:00 1.KÜME B PAZARCIK KARTALKAYASPOR ÇAĞLAYAN CERİTSPOR
25 PAZARCIK 05.11.2017 15:00 1.KÜME B PAZARCIK AKSUSPOR AS VEFA

 

Oybirliğiyle karar verilmiştir.

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
 

 

     
       
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

67 Nolu Karar (18.06.2018)

67 Nolu Karar (18.06.2018) TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ Karar Tarihi: 18 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir