Son Haberler
Anasayfa » Genel » 11 Nolu Karar (23.10.2017)

11 Nolu Karar (23.10.2017)

11 Nolu Karar (23.10.2017)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 23 Ekim 2017 Karar No: 11

 Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 23 Ekim 2017 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 21-22 Ekim 2017 oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 21.10.2017 10:30 U16A ANADOLU GENÇLİKSPOR K.MARAŞ BŞ.BL. GENÇLİK VE SPOR 6-4
2 BATIPARK 21.10.2017 12:30 U16B ARSAN SÜMERSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 0-3
3 BATIPARK 21.10.2017 14:30 U14A EDELERSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 3-2
4 BATIPARK 21.10.2017 16:00 U14B ARSAN SÜMERSPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR 2-3
5 MERKEZ 1 21.10.2017 11:00 U14B MARAŞSPOR ULUDAZSPOR 14-0
6 MERKEZ 1 21.10.2017 12:30 U14A BÜYÜKSIRSPOR AFŞİN BLD.SPOR 2-4
7 MERKEZ 1 21.10.2017 14:00 U19 MARAŞSPOR BERTİZSPOR 9-1
8 MERKEZ 1 21.10.2017 16:00 U14A PAZARCIK KARTAL KAYASPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 1-13
9 BELEDİYE 21.10.2017 10:00 U19 1920 MARAŞSPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR 4-0
10 BELEDİYE 21.10.2017 12:00 U14B ELMALARSPOR 1920 MARAŞSPOR 0-14
11 BELEDİYE 21.10.2017 13:30 U16B 1920 MARAŞSPOR KÜMBETSPOR 9-1
12 BELEDİYE 21.10.2017 15:30 U19 FERHUŞ KARACASUSPOR DUMLUPINARSPOR 3-0
13 BATIPARK 22.10.2017 10:00 1.KÜME B MARAŞGÜCÜSPOR ULUDAZSPOR 3-2
14 BATIPARK 22.10.2017 12:00 U16A MARAŞSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 4-2
15 BATIPARK 22.10.2017 17:15 1.KÜME A KÜMBETSPOR SAKARYASPOR 3-0 H
16 MERKEZ 1 22.10.2017 10:00 U19 ANADOLU GENÇLİKSPOR EDELERSPOR 11-1
17 MERKEZ 1 22.10.2017 12:00 1.KÜME A K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR 3-0
18 MERKEZ 1 22.10.2017 14:00 1.KÜME B AS VEFA ÇAĞLAYAN CERİTSPOR 2-2
19 MERKEZ 1 22.10.2017 16:00 U19 ARSAN SÜMERSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 1-2
20 BELEDİYE 22.10.2017 10:00 U14B MARAŞGÜCÜSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş 10-1
21 PAZARCIK 22.10.2017 13:00 1.KÜME B PAZARCIK AKSUSPOR ELBİSTAN BLD. SPOR 6-0
22 PAZARCIK 22.10.2017 16:00 1.KÜME B PAZARCIK KARTALKAYASPOR BERTİZSPOR 5-1
23 AFŞİN 22.10.2017 13:00 1.KÜME A AFŞİN BLD.SPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 1-3
24 ELBİSTAN 22.10.2017 11:30 U19 AELSPOR GÖKSUN BLD. SPOR 6-2
25 ELBİSTAN 22.10.2017 14:00 1.KÜME A EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR DUMLUPINARSPOR 3-1

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 BERTİZ 4 1935104 1.Küme FATİH KAMAN İlk Resmi Müsabaka 23.10.2017
2 GÖKSUN BLD. 5 1938552 19 AHMET İNCİK İlk Resmi Müsabaka 23.10.2017

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 AFŞİN BLD. 18 1931194 1.Küme RECEP TAYYİP BERK Disiplin 23.10.2017

4-22.10.2017 tarihinde oynanması gereken Kümbetspor-Sakaryaspor 1. Küme A Grubu müsabakasında Sakaryaspor Kulübü ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği Sakaryaspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, Kümbetspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Ayrıca 2017/2018 Futbol Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar Kitapçığının 2.Bölüm 9.madde /sayfa 21)hükmü gereği Sakaryaspor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 300.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1. Levent Ticari Şubesi Müdürlüğü 186-6297758 no’lu hesaba (İBAN No: TR62 00062000 1860 0006 297758) en geç 10 gün içinde yatırılarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına;

5- 28-29 Ekim 2017 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 28.10.2017 10:00 U19 ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR MARAŞSPOR
2 BATIPARK 28.10.2017 12:00 U16A ULUDAZSPOR MARAŞSPOR
3 BATIPARK 28.10.2017 14:00 U14A AFŞİN BLD.SPOR K.MARAŞ BŞ.BL. GENÇLİK VE SPOR
4 BATIPARK 28.10.2017 15:30 U19 DUMLUPINARSPOR ARSAN SÜMERSPOR
5 MERKEZ 1 28.10.2017 10:30 U19 BERTİZSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
6 MERKEZ 1 28.10.2017 12:30 U14B 1905 KAHRAMANSARAYSPOR ELMALARSPOR
7 MERKEZ 1 28.10.2017 14:00 U14B TÜRKOĞLU BLD. SPOR MARAŞGÜCÜSPOR
8 MERKEZ 1 28.10.2017 15:30 U19 TÜRKOĞLU BLD. SPOR 1920 MARAŞSPOR
9 BELEDİYE 28.10.2017 10:00 U14B KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. ARSAN SÜMERSPOR
10 BELEDİYE 28.10.2017 12:00 BGL U15 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. ŞANLIURFASPOR
11 BELEDİYE 28.10.2017 14:00 BGL U16 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. ŞANLIURFASPOR
12 BELEDİYE 28.10.2017 16:00 U14A KURTULUŞ 1920 SPOR BÜYÜKSIRSPOR
13 BATIPARK 29.10.2017 10:00 1.KÜME A DUMLUPINARSPOR KÜMBETSPOR
14 BATIPARK 29.10.2017 12:00 1.KÜME B ULUDAZSPOR BÜYÜKSIRSPOR
15 BATIPARK 29.10.2017 14:00 1.KÜME A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR
16 BATIPARK 29.10.2017 16:00 1.KÜME B BERTİZSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
17 MERKEZ 1 29.10.2017 10:00 U16A KURTULUŞ 1920 SPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
18 MERKEZ 1 29.10.2017 12:00 U19 GÖKSUN BLD. SPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
19 MERKEZ 1 29.10.2017 14:00 U14A KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR
20 MERKEZ 1 29.10.2017 15:30 1.KÜME A SAKARYASPOR AFŞİN BLD.SPOR
21 BELEDİYE 29.10.2017 10:00 U16B MARAŞGÜCÜSPOR 1920 MARAŞSPOR
22 BELEDİYE 29.10.2017 12:00 U14B 1920 MARAŞSPOR MARAŞSPOR
23 BELEDİYE 29.10.2017 13:30 U19 EDELERSPOR AELSPOR
24 BELEDİYE 29.10.2017 15:30 U16B KÜMBETSPOR AS VEFA
25 ANDIRIN 29.10.2017 14:00 1.KÜME A ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
26 Ç. ÇERİT 29.10.2017 14:00 1.KÜME B ÇAĞLAYAN CERİTSPOR PAZARCIK AKSUSPOR
27 ELBİSTAN 29.10.2017 14:00 1.KÜME B ELBİSTAN BLD. SPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
28 MAHÇİÇEK 29.10.2017 14:00 BAL 1920 MARAŞSPOR ELAZIĞ YOLSPOR

 

Oybirliğiyle karar verilmiştir.

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
 

 

     
       
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

U14 LİGİ BAŞLAMA TARİHİ

2018/2019 Futbol Sezonu U14 Ligi 12 Ocak 2019 tarihinde başlatılması planlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir