Son Haberler
Anasayfa » Genel » 72 Nolu Karar (03.07.2017)

72 Nolu Karar (03.07.2017)

72 Nolu Karar (03.07.2017)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 03 Temmuz 2017 Karar No: 72

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Salih FİDAN, Sami ÇOMRUK, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 03 Temmuz 2017 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 20-24 Haziran 2017 tarihleri arasında oynanan Hüseyin BELLİ U11 Miniminikler ve U12 Minikler Şenliği müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 1 28.06.2017 17:00 U11 AS VEFA ÇAĞLAYAN CERİTSPOR 2-9
2 BATIPARK 2 28.06.2017 17:00 U11 PAZARCIKGÜCÜSPOR ARSAN SÜMERSPOR 2-6
3 BATIPARK 1 28.06.2017 18:00 U11 MARAŞSPOR ULUDAZSPOR 3-0 H
4 BATIPARK 2 28.06.2017 18:00 U11 MARAŞGÜCÜSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR 3-4
5 BATIPARK 1 30.06.2017 16:00 U12A TURKUAZSPOR PAZARCIK KARTAL KAYASPOR 2-4
6 BATIPARK 2 30.06.2017 16:00 U12B PAZARCIKGÜCÜSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 2-0
7 BATIPARK 1 30.06.2017 17:00 U12B GÖKSUN BLD. SPOR KAHRAMANMARAŞSPOR 0-4
8 BATIPARK 2 30.06.2017 17:00 U12B BÜYÜKSIRSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 3-0 H
9 BATIPARK 1 30.06.2017 18:00 U12A KAHRAMANSARAYSPOR ULUDAZSPOR 8-0
10 BATIPARK 1 30.06.2017 19:00 U12A AKÇAKOYUNLU İ. Y.SPOR 1920 MARAŞSPOR 0-3 H
11 BATIPARK 2 30.06.2017 19:00 U12B MARAŞGÜCÜSPOR AS VEFA 11-0
12 BATIPARK 2 02.07.2017 17:00 U11 KAHRAMANMARAŞSPOR PAZARCIKGÜCÜSPOR 3-0
13 BATIPARK 1 02.07.2017 17:00 U11 ULUDAZSPOR AS VEFA 0-3 H
14 BATIPARK 2 02.07.2017 18:00 U11 ARSAN SÜMERSPOR MARAŞSPOR 5-3
15 BATIPARK 1 02.07.2017 18:00 U11 KURTULUŞ 1920 SPOR MARAŞGÜCÜSPOR 6-1

2- 28.06.2017 tarihinde oynanması gereken Maraşspor-Uludazspor ve 02.07.2017 tarihinde oynanması gereken Uludazspor-AS Vefa U11 Ligi müsabakalarında Uludazspor Kulübü sahaya 7 kişiden az bir kadro ile çıkarak Futbol Müsabaka Talimatının 22/a hükmü gereği Uludazspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine, Mraraşspor ve AS Vefa Kulüplerinin hükmen 3-0 galibiyetine,

3– 30.06.2017 tarihinde oynanması gereken Akçakoyunlu İ.Y.spor-1920 Maraşspor U12A Grubu müsabakasında Akçakoyunlu İ.Y.spor Kulübünün ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği Akçakoyunlu İ.Y.spor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, 1920 Maraşspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Ayrıca 2016/2017 Futbol Sezonu Uygulanacak Esaslar Kitapçığının 2.Bölüm 9.madde /sayfa 21)hükmü gereği Akçakoyunlu İ.Y.spor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 300.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1. Levent Ticari Şubesi Müdürlüğü 186-6297758 no’lu hesaba (İBAN No: TR62 00062000 1860 0006 297758) en geç 10 gün içinde yatırılarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına;

4– 30.06.2017 tarihinde oynanması gereken Büyüksırspor-Kızılseki Gençlikspor U12B Grubu müsabakasında Kızılseki Gençlikspor Kulübünün ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği Kızılseki Gençlikspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, Büyüksırspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Ayrıca 2016/2017 Futbol Sezonu Uygulanacak Esaslar Kitapçığının 2.Bölüm 9.madde /sayfa 21)hükmü gereği Kızılseki Gençlikspor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 300.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1. Levent Ticari Şubesi Müdürlüğü 186-6297758 no’lu hesaba (İBAN No: TR62 00062000 1860 0006 297758) en geç 10 gün içinde yatırılarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına;

5- Çağlayan Ceritspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 30.06.2017 tarihli dilekçelerinde U11 Liginden çekildiklerini beyan ettiklerinden dolayı Çağlayan Ceritspor Kulübünün U11 Ligi programından çıkartılmasına;

6- Turkuazspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 30.06.2017 tarihli dilekçelerinde U12A Liginden çekildiklerini beyan ettiklerinden dolayı Turkuazspor Kulübünün U12A Ligi programından çıkartılmasına;

7- 04-14 Temmuz 2017 tarihleri arasında oynanacak olan Hüseyin BELLİ U11 Miniminikler ve U12 Minikler Şenliği müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 1 04.07.2017 17:00 U12B TÜRKOĞLU BLD. SPOR PAZARCIKGÜCÜSPOR
2 BATIPARK 2 04.07.2017 17:00 U12B GÖKSUN BLD. SPOR MARAŞGÜCÜSPOR
3 BATIPARK 1 04.07.2017 18:00 U12B KAHRAMANMARAŞSPOR BÜYÜKSIRSPOR
4 BATIPARK 2 04.07.2017 18:00 U12A MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR
5 BATIPARK 1 04.07.2017 19:00 U12A ULUDAZSPOR AKÇAKOYUNLU İ. Y.SPOR
6 BATIPARK 2 04.07.2017 19:00 U12B KURTULUŞ 1920 SPOR AS VEFA
7 BATIPARK 1 05.07.2017 17:00 U11 EKİNÖZÜ CELA BLDSPOR ULUDAZSPOR
8 BATIPARK 2 05.07.2017 17:00 U11 PAZARCIKGÜCÜSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
9 BATIPARK 1 05.07.2017 18:00 U11 MARAŞSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR
10 BATIPARK 2 05.07.2017 18:00 U11 AS VEFA ARSAN SÜMERSPOR
11 BATIPARK 1 06.07.2017 17:00 U12B PAZARCIKGÜCÜSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR
12 BATIPARK 2 06.07.2017 17:00 U12A ARSAN SÜMERSPOR PAZARCIK KARTAL KAYASPOR
13 BATIPARK 1 06.07.2017 18:00 U12B BÜYÜKSIRSPOR GÖKSUN BLD. SPOR
14 BATIPARK 2 06.07.2017 18:00 U12B AS VEFA TÜRKOĞLU BLD. SPOR
15 BATIPARK 1 06.07.2017 19:00 U12A AKÇAKOYUNLU İ. Y.SPOR KAHRAMANSARAYSPOR
16 BATIPARK 2 06.07.2017 19:00 U12B MARAŞGÜCÜSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
17 BATIPARK 1 07.07.2017 17:00 U11 ARSAN SÜMERSPOR EKİNÖZÜ CELA BLDSPOR
18 BATIPARK 2 07.07.2017 18:00 U11 KAHRAMANMARAŞSPOR AS VEFA
19 BATIPARK 1 07.07.2017 18:00 U11 KURTULUŞ 1920 SPOR MARAŞSPOR
20 BATIPARK 1 08.07.2017 17:00 U12B KAHRAMANMARAŞSPOR PAZARCIKGÜCÜSPOR
21 BATIPARK 2 08.07.2017 17:00 U12A PAZARCIK KARTAL KAYASPOR MARAŞSPOR
22 BATIPARK 1 08.07.2017 18:00 U12B TÜRKOĞLU BLD. SPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
23 BATIPARK 2 08.07.2017 18:00 U12B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR AS VEFA
24 BATIPARK 1 08.07.2017 19:00 U12B MARAŞGÜCÜSPOR BÜYÜKSIRSPOR
25 BATIPARK 2 08.07.2017 19:00 U12A 1920 MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR
26 BATIPARK 1 09.07.2017 17:00 U11 EKİNÖZÜ CELA BLDSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR
27 BATIPARK 2 09.07.2017 18:00 U11 PAZARCIKGÜCÜSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
28 BATIPARK 1 09.07.2017 18:00 U11 AS VEFA KURTULUŞ 1920 SPOR
29 BATIPARK 1 10.07.2017 17:00 U12B PAZARCIKGÜCÜSPOR GÖKSUN BLD. SPOR
30 BATIPARK 2 10.07.2017 17:00 U12B KURTULUŞ 1920 SPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR
31 BATIPARK 1 10.07.2017 18:00 U12B TÜRKOĞLU BLD. SPOR MARAŞGÜCÜSPOR
32 BATIPARK 2 10.07.2017 18.00 U12B AS VEFA KAHRAMANMARAŞSPOR
33 BATIPARK 1 10.07.2017 19:00 U12A MARAŞSPOR 1920 MARAŞSPOR
34 BATIPARK 2 10.07.2017 19:00 U12A ARSAN SÜMERSPOR ULUDAZSPOR
35 BATIPARK 1 11.07.2017 17:00 U11 KURTULUŞ 1920 SPOR EKİNÖZÜ CELA BLDSPOR
36 BATIPARK 2 11.07.2017 18:00 U11 ARSAN SÜMERSPOR ULUDAZSPOR
37 BATIPARK 1 11.07.2017 18:00 U11 MARAŞGÜCÜSPOR MARAŞSPOR
38 BATIPARK 1 12.07.2017 16:00 U12B GÖKSUN BLD. SPOR AS VEFA
39 BATIPARK 2 12.07.2017 17:00 U12B BÜYÜKSIRSPOR PAZARCIKGÜCÜSPOR
40 BATIPARK 1 12.07.2017 17:00 U12A 1920 MARAŞSPOR PAZARCIK KARTAL KAYASPOR
41 BATIPARK 2 12.07.2017 18:00 U12B KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
42 BATIPARK 1 12.07.2017 18:00 U12A ULUDAZSPOR MARAŞSPOR
43 BATIPARK 2 12.07.2017 19:00 U12A KAHRAMANSARAYSPOR ARSAN SÜMERSPOR
44 BATIPARK 1 12.07.2017 19:00 U12B KAHRAMANMARAŞSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
45 BATIPARK 1 13.07.2017 17:00 U11 MARAŞSPOR PAZARCIKGÜCÜSPOR
46 BATIPARK 2 13.07.2017 18:00 U11 AS VEFA MARAŞGÜCÜSPOR
47 BATIPARK 1 13.07.2017 18:00 U11 ULUDAZSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR
48 BATIPARK 1 14.07.2017 17:00 U11 MARAŞGÜCÜSPOR EKİNÖZÜ CELA BLDSPOR
49 BATIPARK 2 14.07.2017 17:00 U11 PAZARCIKGÜCÜSPOR AS VEFA
50 BATIPARK 1 14.07.2017 18:00 U11 KAHRAMANMARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR
51 BATIPARK 2 14.07.2017 18:00 U11 KURTULUŞ 1920 SPOR ULUDAZSPOR
52 BATIPARK 1 14.07.2017 19:00 U12 Playoff A GRUBU BİRİNCİSİ B GRUBU BİRİNCİSİ

Oybirliği ile karar verilmiştir.

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
       
Abdurrahman AKBABA Salih FİDAN Sami ÇOMRUK Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

U14 LİGİ BAŞLAMA TARİHİ

2018/2019 Futbol Sezonu U14 Ligi 12 Ocak 2019 tarihinde başlatılması planlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir