Son Haberler
Anasayfa » Genel » 50 Nolu Karar (10.04.2017)

50 Nolu Karar (10.04.2017)

50 Nolu Karar (10.04.2017)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 10 Nisan 2017 Karar No: 50

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Salih FİDAN, Sami ÇOMRUK, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 10 Nisan 2017 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 05-08-09 Nisan 2017 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 PAZARCIK 05.04.2017 14:00 1.Küme Playof PAZARCIK AKSUSPOR TÜRKOĞLU BLD.SPOR 0-1
2 BATIPARK 08.04.2017 11:00 U16A ARSAN SÜMERSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 0-4
3 BATIPARK 08.04.2017 13:00 U16B AFŞİN TEK IŞIK SPOR DSİSPOR 2-1
4 BATIPARK 08.04.2017 15:00 U13A BÜYÜKSIRSPOR AFŞİN TEK IŞIK SPOR 5-1
5 BATIPARK 08.04.2017 16:30 U14 MARAŞGÜCÜSPOR BÜYÜKSIRSPOR 17-0
6 MERKEZ 1 08.04.2017 11:00 U19A FİDANSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 0-2
7 MERKEZ 1 08.04.2017 13:00 U19A PAZARCIK AKSUSPOR MARAŞSPOR 4-4
8 MERKEZ 1 08.04.2017 15:00 U14 ANADOLU GENÇLİKSPOR GENÇLERBİRLİĞİSPOR 6-3
9 MERKEZ 1 08.04.2017 16:30 U14 ULUDAZSPOR MARAŞSPOR 0-3
10 BELEDİYE 08.04.2017 11:00 U16A AS VEFA 1920 MARAŞSPOR 1-8
11 BELEDİYE 08.04.2017 13:00 U13A TURKUAZSPOR 1920 MARAŞSPOR 2-2
12 BELEDİYE 08.04.2017 14:30 U16A AFŞİN BLD.SPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 7-1
13 BELEDİYE 08.04.2017 16:30 U19A DUMLUPINARSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR 7-1
14 GÖKSUN 08.04.2017 13:00 U19A ELMALARSPOR GÖKSUN BLD.SPOR 0-9
15 BATIPARK 09.04.2017 10:00 2.Küme A ONİKİŞUBAT İ.Y.SPOR KARAMANLISPOR 2-3
16 BATIPARK 09.04.2017 12:00 2.Küme B EKBEROĞLUSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 3-1
17 BATIPARK 09.04.2017 17:15 U14 ARSAN SÜMERSPOR FENER GENÇLİKSPOR 3-0 H
18 MERKEZ 1 09.04.2017 10:00 U16A FİDANSPOR MARAŞSPOR 0-5
19 MERKEZ 1 09.04.2017 12:00 2.Küme B MARAŞSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 1-2
20 MERKEZ 1 09.04.2017 14:00 2.Küme B KURTULUŞ 1920 SPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR 6-3
21 MERKEZ 1 09.04.2017 16:00 U13A KURTULUŞ 1920 SPOR K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR 5-2
22 BELEDİYE 09.04.2017 10:00 U16B ANADOLU GENÇLİKSPOR EDELERSPOR 6-1
23 BELEDİYE 09.04.2017 12:00 2.Küme A KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR EDELERSPOR 1-4
24 BELEDİYE 09.04.2017 14:00 2.Küme A FERHUŞ KARACASUSPOR ÇAĞLAYAN CERİTSPOR 1-0
25 BELEDİYE 09.04.2017 16:00 U16B ULUDAZSPOR TURKUAZSPOR 4-1
26 PAZARCIK 09.04.2017 13:00 2.Küme A PAZARCIKSPOR AS VEFA 1-2
27 ELBİSTAN 09.04.2017 13:00 2.Küme B EKİNÖZÜ CELASPOR ELMALARSPOR 3-0

2- 09.04.2017 tarihinde oynanması gereken Arsan Sümerspor-Fener Gençlikspor U14 Ligi müsabakasında Fener Gençlikspor Kulübünün sahaya 9 kişiden az bir kadro ile çıkarak Futbol Müsabaka Talimatının 22/a hükmü gereği Fener Gençlikspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine, Arsan Sümerspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine,

3– Fener Gençlikspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 10.04.2017 tarih ve bila saylı dilekçesinde 2016/2017 Futbol Sezonu U13B Ligine katılamayacaklarını beyan ettiklerinden dolayı Fener Gençlikspor’un U13B Ligi programından çıkartılmasına, Fener Gençlikspor ile U13B Ligi müsabakası olan kulüplerimizin oynamaksızın hükmen 3-0 galip sayılmalarına;

4- Kümbetspor Kulübünün komitemize vermiş olduğu 10.04.2017 tarihli dilekçesinde Arsan Sümerspor U19A müsabakasına gelmeyeceğini beyan ettiğinden dolayı Arsan Sümerspor-Kümbetspor U19A müsabakasının programdan kaldırılmasına;

5– Pazarcık Aksuspor Kulübünün komitemize vermiş olduğu 10.04.2017 tarihli dilekçesinde Göksun Bldspor U19A müsabakasına gelmeyeceğini beyan ettiğinden dolayı Göksun Bldspor -Pazarcık Aksuspor U19A müsabakasının programdan kaldırılmasına;

6– 09.04.2017 tarihinde Pazarcık Stadında oynanan Pazarcıkspor- AS Vefa müsabakasında müsabaka devam ederken sahadışı tribün olaylarından dolayı müsabakanın İl Disiplin Kuruluna sevkine;

7– 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan Halk Oylamasından dolayı 2. Küme ve U13 Liglerine 1 hafta ara verilmesine;

8- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 FERHUŞ KARACASU 99 290230 2.KÜME SERDAR PAKSOY İlk Resmi Müsabaka 10.04.2017

9- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 ÇAĞLAYAN CERİT 7 1941524 2.KÜME UĞUR BULDUK Disiplin 10.04.2017
2 ERKENEZ GENÇLİK 1 1912840 2.KÜME CİHAN TÜFENK Disiplin 10.04.2017
3 PAZARCIK AKSU 92 1900225 1.KÜME MÜSLÜM KABAARDIÇ Disiplin 10.04.2017
4 PAZARCIK AKSU 46 1915512 1.KÜME M.ONUR ZORKUN Disiplin 10.04.2017
5 PAZARCIK AKSU 17 1924430 1.KÜME FATİH İNCE Disiplin 10.04.2017

 10- 15-17 Nisan 2017 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 15.04.2017 10:00 U16B DSİSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
2 BATIPARK 15.04.2017 12:00 U19A ANADOLU GENÇLİKSPOR DUMLUPINARSPOR
3 BATIPARK 15.04.2017 14:00 U14 FENER GENÇLİKSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
4 BATIPARK 15.04.2017 15:30 U16B TURKUAZSPOR AFŞİN TEK IŞIK SPOR
5 MERKEZ 1 15.04.2017 10:00 U16B EDELERSPOR KÜMBETSPOR
6 MERKEZ 1 15.04.2017 12:00 U16A ARSAN SÜMERSPOR FİDANSPOR
7 MERKEZ 1 15.04.2017 14:00 U14 BÜYÜKSIRSPOR ARSAN SÜMERSPOR
8 MERKEZ 1 15.04.2017 15:30 U14 GENÇLERBİRLİĞİSPOR KAHRAMANSARAYSPOR
9 MERKEZ 1 15.04.2017 17:00 U19A PAZARCIKSPOR ELMALARSPOR
10 BELEDİYE 15.04.2017 11:00 U14 MARAŞSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
11 BELEDİYE 15.04.2017 12:30 U16A TÜRKOĞLU BLD. SPOR MARAŞGÜCÜSPOR
12 BELEDİYE 15.04.2017 14:30 U16A MARAŞSPOR AS VEFA
13 BELEDİYE 15.04.2017 16:30 U14 1920 MARAŞSPOR ULUDAZSPOR
14 BATIPARK 17.04.2017 12:00 U16A MARAŞSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
15 BATIPARK 17.04.2017 14:00 U16A 1920 MARAŞSPOR AFŞİN BLD.SPOR
16 BATIPARK 17.04.2017 16:00 U13A ARSAN SÜMERSPOR KAHRAMANSARAYSPOR

 

Oybirliği ile karar verilmiştir.

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
Abdurrahman AKBABA Salih FİDAN Sami ÇOMRUK Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

Müsabaka Esame Listesi Kontrolü

Kulüp Yetkililerimiz müsabaka esame listelerini müsabaka başlama saatinden en az 15 dakika önce Hakem odasında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir