Son Haberler
Anasayfa » Genel » 40 Nolu Karar (20.02.2017)

40 Nolu Karar (20.02.2017)

40 Nolu Karar (20.02.2017)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 20 Şubat 2017 Karar No: 40

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Salih FİDAN, Sami ÇOMRUK, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 20 Şubat 2017 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1-15-18-19 Şubat 2017 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 15.02.2017 14:00 1.Küme B KÜMBETSPOR ELBİSTAN BLD.SPOR 1-4
2 BATIPARK 15.02.2017 16:00 1.Küme A GENÇLERBİRLİĞİSPOR KAHRAMANSARAYSPOR 1-1
3 SAİM ÇOTUR 15.02.2017 16:00 1.Küme A ULUDAZSPOR PAZARCIK KARTAL KAYASPOR 2-4
4 BELEDİYE 15.02.2017 16:00 1.Küme B BERTİZSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 3-2
5 BELEDİYE 15.02.2017 18:00 1.Küme B ARSAN SÜMERSPOR BÜYÜKSIRSPOR 7-0
6 TÜRKOĞLU 15.02.2017 14:00 1.Küme B TÜRKOĞLU BLD.SPOR PAZARCIK AKSUSPOR 1-1
7 BATIPARK 18.02.2017 09:30 U16A FİDANSPOR ARSAN SÜMERSPOR 3-2
8 BATIPARK 18.02.2017 11:30 U19A PAZARCIK AKSUSPOR FİDANSPOR 0-5
9 BATIPARK 18.02.2017 13:30 U19A GÖKSUN BLD.SPOR ARSAN SÜMERSPOR 1-1
10 BATIPARK 18.02.2017 15:30 U19A ELMALARSPOR DUMLUPINARSPOR 1-6
11 BATIPARK 18.02.2017 17:30 U19B BERTİZSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 2-4
12 SAİM ÇOTUR 18.02.2017 10:00 U14 MARAŞGÜCÜSPOR ULUDAZSPOR 7-3
13 SAİM ÇOTUR 18.02.2017 11:30 U16A MARAŞGÜCÜSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 9-1
14 SAİM ÇOTUR 18.02.2017 13:30 U19B TÜRKOĞLU BLDSPOR AELSPOR 1-4
15 SAİM ÇOTUR 18.02.2017 15:30 U19B EDELERSPOR ULUDAZSPOR 3-3
16 SAİM ÇOTUR 18.02.2017 17:30 U19A MARAŞSPOR KÜMBETSPOR 5-0
17 BELEDİYE 18.02.2017 10:00 U14 GENÇLERBİRLİĞİSPOR 1920 MARAŞSPOR 0-14
18 BELEDİYE 18.02.2017 12:00 U16A AFŞİN BLD.SPOR 1920 MARAŞSPOR 0-4
19 BELEDİYE 18.02.2017 14:00 U16B AFŞİN TEK IŞIK SPOR TURKUAZSPOR 7-0
20 BELEDİYE 18.02.2017 16:00 U14 KAHRAMANSARAYSPOR PAZARCIK KARTAL KAYASPOR 1-2
21 BELEDİYE 18.02.2017 17:30 U19A PAZARCIK KARTALKAYASPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 1-2
22 BATIPARK 19.02.2017 10:30 1.Küme B ARSAN SÜMERSPOR BERTİZSPOR 0-0
23 BATIPARK 19.02.2017 16:15 1.Küme B MARAŞGÜCÜSPOR KÜMBETSPOR 0-1
24 SAİM ÇOTUR 19.02.2017 10:00 U16B KÜMBETSPOR EDELERSPOR 3-5
25 SAİM ÇOTUR 19.02.2017 12:00 1.Küme B BÜYÜKSIRSPOR PAZARCIK AKSUSPOR 1-15
26 SAİM ÇOTUR 19.02.2017 14:00 1.Küme A KAHRAMANSARAYSPOR DUMLUPINARSPOR 2-3
27 SAİM ÇOTUR 19.02.2017 16:00 U16B ANADOLU GENÇLİKSPOR DSİSPOR 4-1
28 BELEDİYE 19.02.2017 10:00 U16A AS VEFA MARAŞSPOR 0-3
29 BELEDİYE 19.02.2017 12:00 U14 FENER GENÇLİKSPOR MARAŞSPOR 1-20
30 BELEDİYE 19.02.2017 13:30 U19B 1920 MARAŞSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR 4-0
31 BELEDİYE 19.02.2017 15:30 U14 ARSAN SÜMERSPOR TURKUAZSPOR 8-1
32 BELEDİYE 19.02.2017 17:00 U19B FERHUŞ KARACASUSPOR ONİKİŞUBAT İ.Y.SPOR 6-1
33 PAZARCIK 19.02.2017 13:00 1.Küme A PAZARCIK KARTAL KAYASPOR GENÇLERBİRLİĞİSPOR 2-2
34 AFŞİN 19.02.2017 13:00 1.Küme A AFŞİN BLD.SPOR ULUDAZSPOR 7-0
35 ELBİSTAN 19.02.2017 13:00 1.Küme B ELBİSTAN BLD.SPOR TÜRKOĞLU BLD.SPOR 0-2

2- Bertizspor Kulübünün 15.02.2017 tarih ve bila sayılı itiraz dilekçesine istinaden 12.02.2017 tarihinde oynanan Türkoğlu Bld.spor-Büyüksırspor müsabakasının dosya ve ekleriyle birlikte Kahramanmaraş ASKF aracılığıyla Amatör Disiplin Kuruluna gönderilmesine;

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 TÜRKOĞLU BLD. 6 1442797 1.KÜME MİKAİL KELEŞ İlk Resmi Müsabaka 16.02.2017
2 ELBİSTAN BLD. 14 270053 1.KÜME N. MERNUŞ KÜÇÜK İlk Resmi Müsabaka 16.02.2017
3 KÜMBET 6 1913185 1.KÜME SİNAN SU İlk Resmi Müsabaka 16.02.2017
4 KÜMBET 4 1901301 1.KÜME CİHANGİR SÖZER İlk Resmi Müsabaka 16.02.2017
5 HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞAN 1 1937955 19 AHMET KAYA İlk Resmi Müsabaka 20.02.2017
6 ERKENEZ GENÇLİK 13 1938785 19 YAKUP ODUN İlk Resmi Müsabaka 20.02.2017
7 ERKENEZ GENÇLİK 3 1938570 19 M.RAŞİT FEDEKAR İlk Resmi Müsabaka 20.02.2017

4- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 BERTİZ 16 1919827 1.KÜME M. YAŞAR BAĞCIOĞLU Disiplin 16.02.2017
2 GENÇLERBİRLİĞİ 2 1907388 1.KÜME FATİH ÇINGIL Disiplin 16.02.2017
3 ELBİSTAN BLD. 3 299172 1.KÜME HÜSEYİN GÜZEL Disiplin 16.02.2017
4 KÜMBET 10 1919528 1.KÜME OĞUZHAN KARA Disiplin 16.02.2017
5 KÜMBET 16 299158 1.KÜME MUSTAFA KÖSE Disiplin 16.02.2017
6 HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞAN 8 1938653 19 EMRE BAYRAK Disiplin 20.02.2017
7 BERTİZ 17 1902329 19 YUSUF CAN KAZICI Disiplin 20.02.2017
8 TÜRKOĞLU BLD. 9 1923891 19 NADİR YİĞİT Disiplin 20.02.2017
9 TÜRKOĞLU BLD. 8 1938503 19 ALİ RIZA ŞARLAK Disiplin 20.02.2017

5- 25-26 Şubat 2017 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 25.02.2017 10:00 U14 MARAŞSPOR BÜYÜKSIRSPOR
2 BATIPARK 25.02.2017 11:30 U19A FİDANSPOR MARAŞSPOR
3 BATIPARK 25.02.2017 13:30 U16A MARAŞSPOR AFŞİN BLD.SPOR
4 BATIPARK 25.02.2017 15:30 U19A ARSAN SÜMERSPOR PAZARCIKSPOR
5 BATIPARK 25.02.2017 17:30 U16A ARSAN SÜMERSPOR AS VEFA
6 SAİM ÇOTUR 25.02.2017 10:00 U16B TURKUAZSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
7 SAİM ÇOTUR 25.02.2017 12:00 U14 TURKUAZSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
8 SAİM ÇOTUR 25.02.2017 13:30 U19A KÜMBETSPOR GÖKSUN BLD.SPOR
9 SAİM ÇOTUR 25.02.2017 15:30 U14 PAZARCIK KARTAL KAYASPOR GENÇLERBİRLİĞİSPOR
10 SAİM ÇOTUR 25.02.2017 17:00 U19B ERKENEZ GENÇLİKSPOR EDELERSPOR
11 BELEDİYE 25.02.2017 10:00 U14 1920 MARAŞSPOR FENER GENÇLİKSPOR
12 BELEDİYE 25.02.2017 11:30 U16A 1920 MARAŞSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
13 BELEDİYE 25.02.2017 13:30 U19B HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR TÜRKOĞLU BLDSPOR
14 BELEDİYE 25.02.2017 15:30 U19A DUMLUPINARSPOR PAZARCIK AKSUSPOR
15 BELEDİYE 25.02.2017 17:30 U19B ULUDAZSPOR BERTİZSPOR
16 BATIPARK 26.02.2017 10:30 Bayan MARAŞGÜCÜSPOR GAZİKENTSPOR
17 BATIPARK 26.02.2017 14:00 BAL FİDANSPOR ELAZIĞ YOLSPOR
18 BATIPARK 26.02.2017 16:15 1.Küme A DUMLUPINARSPOR PAZARCIK KARTAL KAYASPOR
19 SAİM ÇOTUR 26.02.2017 10:00 U16A FİDANSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
20 SAİM ÇOTUR 26.02.2017 12:00 1.Küme B BERTİZSPOR BÜYÜKSIRSPOR
21 SAİM ÇOTUR 26.02.2017 14:00 1.Küme A GENÇLERBİRLİĞİSPOR AFŞİN BLD.SPOR
22 SAİM ÇOTUR 26.02.2017 16:00 U16B DSİSPOR EDELERSPOR
23 BELEDİYE 26.02.2017 10:00 U14 ULUDAZSPOR ARSAN SÜMERSPOR
24 BELEDİYE 26.02.2017 12:00 1.Küme B KÜMBETSPOR ARSAN SÜMERSPOR
25 BELEDİYE 26.02.2017 14:00 U19B AELSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
26 BELEDİYE 26.02.2017 16:00 U16B ULUDAZSPOR KÜMBETSPOR
27 TÜRKOĞLU 26.02.2017 13:00 1.Küme B TÜRKOĞLU BLD.SPOR MARAŞGÜCÜSPOR
28 PAZARCIK 26.02.2017 13:00 1.Küme B PAZARCIK AKSUSPOR ELBİSTAN BLD.SPOR
29 MAHÇİÇEK 26.02.2017 14:00 BAL 1920 MARAŞSPOR SAKARYASPOR
30 AFŞİN 26.02.2017 12:00 İŞ.ENG. AFŞİN İESK ADIYAMAN BLD. İESK

Oybirliği ile karar verilmiştir.

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
Abdurrahman AKBABA Salih FİDAN Sami ÇOMRUK Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

U14 LİGİ BAŞLAMA TARİHİ

2018/2019 Futbol Sezonu U14 Ligi 12 Ocak 2019 tarihinde başlatılması planlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir