Son Haberler
Anasayfa » Genel » 36 Nolu Karar (30.01.2017)

36 Nolu Karar (30.01.2017)

36 Nolu Karar (30.01.2017)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 30 Ocak 2017 Karar No: 36

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Salih FİDAN, Sami ÇOMRUK, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 30 Ocak 2017 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1-25-28-29 Ocak 2017 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 25.01.2017 12:00 U17 Playoff ANADOLU GENÇLİKSPOR 1920 MARAŞSPOR 0-1
2 BATIPARK 25.01.2017 14:00 U15 Playoff 1920 MARAŞSPOR MARAŞSPOR 0-2
3 BATIPARK 28.01.2017 10:00 U14 ANADOLU GENÇLİKSPOR BÜYÜKSIRSPOR 1-2
4 BATIPARK 28.01.2017 11:30 U19A ANADOLU GENÇLİKSPOR MARAŞSPOR 1-2
5 BATIPARK 28.01.2017 13:30 U19B AELSPOR 1920 MARAŞSPOR 2-3
6 BATIPARK 28.01.2017 15:30 U14 MARAŞGÜCÜSPOR 1920 MARAŞSPOR 1-5
7 BATIPARK 28.01.2017 17:00 U14 ARSAN SÜMERSPOR MARAŞSPOR 0-4
8 SAİM ÇOTUR 28.01.2017 10:00 U19B FERHUŞ KARACASUSPOR BERTİZSPOR 5-4
9 SAİM ÇOTUR 28.01.2017 12:00 U14 TURKUAZSPOR SAKARYASPOR 3-0
10 SAİM ÇOTUR 28.01.2017 13:30 U16A FİDANSPOR AFŞİN BLD.SPOR 2-7
11 SAİM ÇOTUR 28.01.2017 15:30 U19A FİDANSPOR DUMLUPINARSPOR 3-0
12 SAİM ÇOTUR 28.01.2017 17:30 U16B BÜYÜKSIRSPOR EDELERSPOR 0-3
13 BELEDİYE 28.01.2017 11:00 U19A ARSAN SÜMERSPOR ELMALARSPOR 9-1
14 BELEDİYE 28.01.2017 13:00 U16A ARSAN SÜMERSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 2-1
15 BELEDİYE 28.01.2017 15:00 U14 ULUDAZSPOR PAZARCIK KARTAL KAYASPOR 1-1
16 BELEDİYE 28.01.2017 16:30 U19B ULUDAZSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR 1-3
17 BATIPARK 29.01.2017 10:30 1. Küme B KÜMBETSPOR BÜYÜKSIRSPOR 1-2
18 BATIPARK 29.01.2017 16:15 1. Küme A GENÇLERBİRLİĞİSPOR ULUDAZSPOR 8-4
19 SAİM ÇOTUR 29.01.2017 10:00 U16A MARAŞSPOR 1920 MARAŞSPOR 1-2
20 SAİM ÇOTUR 29.01.2017 12:00 U16B ULUDAZSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 1-4
21 SAİM ÇOTUR 29.01.2017 14:00 U19A PAZARCIK KARTALKAYASPOR GÖKSUN BLD.SPOR 2-10
22 SAİM ÇOTUR 29.01.2017 16:00 U16B TURKUAZSPOR DSİSPOR 0-2
23 BELEDİYE 29.01.2017 10:00 U14 KAHRAMANSARAYSPOR FENER GENÇLİKSPOR 12-2
24 BELEDİYE 29.01.2017 11:30 U16A AS VEFA MARAŞGÜCÜSPOR 0-3
25 BELEDİYE 29.01.2017 13:30 1. Küme A KAHRAMANSARAYSPOR AFŞİN BLD.SPOR 0-0
26 BELEDİYE 29.01.2017 15:30 U19B ONİKİŞUBAT İ.Y.SPOR EDELERSPOR 1-8
27 PAZARCIK 29.01.2017 13:30 1. Küme B PAZARCIK AKSUSPOR ARSAN SÜMERSPOR 8-1
28 TÜRKOĞLU 29.01.2017 12:00 1. Küme B TÜRKOĞLU BLD.SPOR BERTİZSPOR 9-0

2-22.01.2017 tarihinde oynanan Büyüksırspor-Elbistan Bld.spor 1. Küme B müsabakasının İl Disiplin Kurulunun 2017/14 Nolu kararı gereği Büyüksırspor Kulübü lehine hükmen 3-0 tesciline;

3-28.01.2017 tarihinde oynanması gereken Büyüksırspor-Edelerspor U16B Ligi müsabakasında Büyüksırspor Kulübünün ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği Büyüksırspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, Edelerspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Ayrıca 2016/2017 Futbol Sezonu Uygulanacak Esaslar Kitapçığının 2.Bölüm 9.madde /sayfa 21)hükmü gereği Büyüksırspor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 300.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1. Levent Ticari Şubesi Müdürlüğü 186-6297758 no’lu hesaba (İBAN No: TR62 00062000 1860 0006 297758) en geç 10 gün içinde yatırılarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına;

4-28.01.2017 tarihinde oynanması gereken Turkuazspor-Sakaryaspor U14 Ligi müsabakasında Sakaryaspor Kulübünün ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği Sakaryaspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, Turkuazspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Ayrıca 2016/2017 Futbol Sezonu Uygulanacak Esaslar Kitapçığının 2.Bölüm 9.madde /sayfa 21)hükmü gereği Sakaryaspor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 300.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1. Levent Ticari Şubesi Müdürlüğü 186-6297758 no’lu hesaba (İBAN No: TR62 00062000 1860 0006 297758) en geç 10 gün içinde yatırılarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına;

52. Küme Büyükler fikstür çekimi 06 Şubat 2017 günü saat: 16.00’da Mehmet Bağrıaçık Toplantı Salonunda yapılmasına;

6– Afşin Tek Işıkspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 27.01.2017 tarihli dilekçesine istinaden U16 B Grubu programına alınmasına;

 7-U17 ve U15 Ligleri puan durumlarının aşağıdaki şekilde tesciline; Ayrıca U17 Ligi şampiyonu 1920 Maraşspor Kulübünü ve U15 Ligi şampiyonu Maraşspor Kulübünü Türkiye Futbol Federasyonuna bildirilmesine;

2016/2017 FUTBOL SEZONU U 17 A GRUBU PUAN DURUMU
SR. TAKIMLAR 0 G B M A Y AV. P
1 1920 MARAŞSPOR 12 11 1 0 87 4 83 34
2 MARAŞSPOR 12 8 2 2 51 8 43 26
3 DUMLUPINARSPOR 12 7 2 3 50 12 38 23
4 ARSAN SÜMERSPOR 12 7 1 4 39 20 19 22
5 KÜMBETSPOR 12 3 0 9 20 84 -64 9
6 BERTİZSPOR 12 3 0 9 19 100 -81 9
7 1905 KAHRAMANSARAYSPOR LİGDEN ÇEKİLDİ
2016/2017 FUTBOL SEZONU U 17 B GRUBU PUAN DURUMU
SR. TAKIMLAR 0 G B M A Y AV. P
1 ANADOLU GENÇLİKSPOR 10 9 1 0 53 8 45 28
2 MARAŞGÜCÜSPOR 10 7 2 1 32 12 20 23
3 FERHUŞ KARACASUSPOR 10 6 0 4 27 29 -2 18
4 ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 10 4 1 5 21 24 -3 13
5 AS VEFA 10 2 0 8 11 41 -30 6
6 ELBİSTAN BLD.SPOR LİGDEN ÇEKİLDİ
2016/2017 FUTBOL SEZONU U 15 A GRUBU PUAN DURUMU
SR. TAKIMLAR 0 G B M A Y AV. P
1 1920 MARAŞSPOR 12 12 0 0 51 2 49 36
2 ANADOLU GENÇLİKSPOR 12 7 1 4 26 23 3 22
3 AFŞİN BLD.SPOR 12 6 2 4 24 16 8 20
4 ARSAN SÜMERSPOR 12 6 1 5 23 20 3 19
5 TURKUAZSPOR LİGDEN ÇEKİLDİ
6 FENER GENÇLİKSPOR LİGDEN ÇEKİLDİ
7 BÜYÜK SIRSPOR LİGDEN İHRAÇ
2016/2017 FUTBOL SEZONU U 15 B GRUBU PUAN DURUMU
SR. TAKIMLAR 0 G B M A Y AV. P
1 MARAŞSPOR 12 11 0 1 54 4 50 33
2 MARAŞGÜCÜSPOR 12 11 0 1 40 8 32 33
3 AS VEFA 12 6 1 5 28 20 8 19
4 ULUDAZSPOR 12 6 0 6 22 32 -10 18
5 FİDANSPOR 12 5 1 6 27 23 4 16
6 KÜMBETSPOR LİGDEN ÇEKİLDİ
7 FERHUŞSPOR LİGDEN ÇEKİLDİ

8 Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 AEL 2 1916971 19 MEHMET CAN DÜZDEMİR İlk Resmi Müsabaka 30.01.2017
2 AEL 13 1923759 19 NURULLAH ALTAY İlk Resmi Müsabaka 30.01.2017
3 1920 MARAŞ 8 1917845 19 MEHMET ALİ KEPEK İlk Resmi Müsabaka 30.01.2017
4 ULUDAZ 8 1930432 1.Küme MEHMET ŞİŞMAN İlk Resmi Müsabaka 30.01.2017
5 GENÇLERBİRLİĞİ 1 1911325 1.Küme F.MUSTAFA AYTEMİZ İlk Resmi Müsabaka 30.01.2017

9- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 1920 MARAŞ 5 1916885 19 METİN HÜSEYİN KARAKIZ Disiplin 30.01.2017
2 1920 MARAŞ 6 1922234 16 FATİH MEHMET SÖNMEZ Disiplin 30.01.2017

 10- 01-02-03-04-05 Şubat 2017 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 01.02.2017 12:00 U14 SAKARYASPOR ULUDAZSPOR
2 BATIPARK 01.02.2017 13:30 U14 1920 MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR
3 BATIPARK 01.02.2017 15:00 U14 PAZARCIK KARTAL KAYASPOR MARAŞGÜCÜSPOR
4 SAİM ÇOTUR 01.02.2017 12:00 U14 BÜYÜKSIRSPOR KAHRAMANSARAYSPOR
5 SAİM ÇOTUR 01.02.2017 13:30 U14 MARAŞSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
6 SAİM ÇOTUR 01.02.2017 15:00 U14 FENER GENÇLİKSPOR GENÇLERBİRLİĞİSPOR
7 BATIPARK 02.02.2016 11:00 U16B DSİSPOR BÜYÜKSIRSPOR
8 BATIPARK 02.02.2016 13:00 U16A TÜRKOĞLU BLD. SPOR FİDANSPOR
9 BATIPARK 02.02.2016 15:00 U16A AFŞİN BLD.SPOR AS VEFA
10 BATIPARK 02.02.2016 17:00 U16B KÜMBETSPOR TURKUAZSPOR
11 SAİM ÇOTUR 02.02.2016 11:00 U16B EDELERSPOR ULUDAZSPOR
12 SAİM ÇOTUR 02.02.2016 13:00 U16A 1920 MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR
13 SAİM ÇOTUR 02.02.2016 15:00 U16A MARAŞGÜCÜSPOR MARAŞSPOR
14 BATIPARK 03.02.2017 14:00 U19A PAZARCIK AKSUSPOR ARSAN SÜMERSPOR
15 BATIPARK 03.02.2017 16:00 U16B ANADOLU GENÇLİKSPOR AFŞİN TEK IŞIK SPOR
16 BATIPARK 04.02.2017 10:00 U14 ANADOLU GENÇLİKSPOR 1920 MARAŞSPOR
17 BATIPARK 04.02.2017 12:00 U19A GÖKSUN BLD.SPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
18 BATIPARK 04.02.2017 14:00 U19B EDELERSPOR AELSPOR
19 BATIPARK 04.02.2017 16:00 U14 ARSAN SÜMERSPOR PAZARCIK KARTAL KAYASPOR
20 BATIPARK 04.02.2017 17:30 U19B 1920 MARAŞSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR
21 SAİM ÇOTUR 04.02.2017 10:00 U14 GENÇLERBİRLİĞİSPOR BÜYÜKSIRSPOR
22 SAİM ÇOTUR 04.02.2017 11:30 U16A FİDANSPOR 1920 MARAŞSPOR
23 SAİM ÇOTUR 04.02.2017 13:30 U16A AFŞİN BLD.SPOR MARAŞGÜCÜSPOR
24 SAİM ÇOTUR 04.02.2017 15:30 U19B BERTİZSPOR ONİKİŞUBAT İ.Y.SPOR
25 SAİM ÇOTUR 04.02.2017 17:30 U19A ELMALARSPOR KÜMBETSPOR
26 BELEDİYE 04.02.2017 10:00 U16B ULUDAZSPOR DSİSPOR
27 BELEDİYE 04.02.2017 12:00 U14 ULUDAZSPOR TURKUAZSPOR
28 BELEDİYE 04.02.2017 13:30 U19B TÜRKOĞLU BLDSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
29 BELEDİYE 04.02.2017 15:30 U16A AS VEFA TÜRKOĞLU BLD. SPOR
30 BELEDİYE 04.02.2017 17:30 U14 KAHRAMANSARAYSPOR MARAŞSPOR
31 PAZARCIK 04.02.2017 11:00 U19A PAZARCIKSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
32 BATIPARK 05.02.2017 10:30 Bayan ANADOLU GENÇLİKSPOR ERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ
33 BATIPARK 05.02.2017 14:00 BAL SAKARYASPOR ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR
34 BATIPARK 05.02.2017 16:15 1. Küme A ULUDAZSPOR DUMLUPINARSPOR
35 SAİM ÇOTUR 05.02.2017 10:00 U16A ARSAN SÜMERSPOR MARAŞSPOR
36 SAİM ÇOTUR 05.02.2017 12:00 Bayan MARAŞGÜCÜSPOR VAN BÜYÜKŞEHİR BLD.
37 SAİM ÇOTUR 05.02.2017 14:00 1. Küme B ARSAN SÜMERSPOR ELBİSTAN BLD.SPOR
38 SAİM ÇOTUR 05.02.2017 16:00 1. Küme B BÜYÜKSIRSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
39 SAİM ÇOTUR 05.02.2017 18:00 U14 MARAŞGÜCÜSPOR SAKARYASPOR
40 BELEDİYE 05.02.2017 10:00 U16B BÜYÜKSIRSPOR TURKUAZSPOR
41 BELEDİYE 05.02.2017 12:00 1. Küme B BERTİZSPOR PAZARCIK AKSUSPOR
42 BELEDİYE 05.02.2017 14:00 U16B AFŞİN TEK IŞIK SPOR EDELERSPOR
43 BELEDİYE 05.02.2017 16:00 U16B ANADOLU GENÇLİKSPOR KÜMBETSPOR
44 BELEDİYE 05.02.2017 18:00 1. Küme B KÜMBETSPOR TÜRKOĞLU BLD.SPOR
45 AFŞİN 05.02.2017 13:00 1. Küme A AFŞİN BLD.SPOR PAZARCIK KARTAL KAYASPOR

 

Oybirliği ile karar verilmiştir.

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
       
Abdurrahman AKBABA Salih FİDAN Sami ÇOMRUK Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

Futbol İl Temsilcisi ve Futbol İl Tertip Komiteleri Seçimi

 ……………………………….SPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞINA KAHRAMANMARAŞ Türkiye Futbol Federasyonu Futbol İl Temsilcisi ve İl Tertip Komiteleri Talimatının ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir