Son Haberler
Anasayfa » Genel » 33 Nolu Karar (23.01.2017)

33 Nolu Karar (23.01.2017)

33 Nolu Karar (23.01.2017)

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 23 Ocak 2017 Karar No: 33

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Salih FİDAN, Sami ÇOMRUK, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 23 Ocak 2017 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1-21-22 Ocak 2017 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 21.01.2017 10:00 U17A KÜMBETSPOR 1920 MARAŞSPOR 0-21
2 BATIPARK 21.01.2017 14:00 U19A PAZARCIK AKSUSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 3-5
3 BATIPARK 21.01.2017 16:00 U19A DUMLUPINARSPOR KÜMBETSPOR 6-2
4 SAİM ÇOTUR 21.01.2017 10:00 U15B MARAŞSPOR ULUDAZSPOR 9-0
5 SAİM ÇOTUR 21.01.2017 11:30 U15B AS VEFA MARAŞGÜCÜSPOR 2-4
6 SAİM ÇOTUR 21.01.2017 13:00 U19B MARAŞGÜCÜSPOR AELSPOR 1-6
7 SAİM ÇOTUR 21.01.2017 15:00 U19A MARAŞSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR 7-0
8 BELEDİYE 21.01.2017 11:00 U19B BERTİZSPOR TÜRKOĞLU BLDSPOR 0-4
9 BELEDİYE 21.01.2017 14:30 U19A GÖKSUN BLD.SPOR PAZARCIKSPOR 9-0
10 BELEDİYE 21.01.2017 16:30 U19B EDELERSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 0-1
11 BATIPARK 22.01.2017 16:15 1. Küme B ARSAN SÜMERSPOR TÜRKOĞLU BLD.SPOR 0-6
12 SAİM ÇOTUR 22.01.2017 11:00 1. Küme B BERTİZSPOR KÜMBETSPOR 1-1
13 SAİM ÇOTUR 22.01.2017 13:00 1. Küme B MARAŞGÜCÜSPOR PAZARCIK AKSUSPOR 0-3
14 SAİM ÇOTUR 22.01.2017 15:00 U19B 1920 MARAŞSPOR ONİKİŞUBAT İ.Y.SPOR 16-0
15 BELEDİYE 22.01.2017 11:00 U19B ERKENEZ GENÇLİKSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 2-3
16 BELEDİYE 22.01.2017 13:00 1. Küme B BÜYÜKSIRSPOR ELBİSTAN BLD.SPOR Disiplin
17 BELEDİYE 22.01.2017 15:00 U17A DUMLUPINARSPOR MARAŞSPOR 1-2
18 PAZARCIK 22.01.2017 13:00 1. Küme A PAZARCIK KARTAL KAYASPOR KAHRAMANSARAYSPOR 1-1
19 ELBİSTAN 22.01.2017 13:00 1. Küme A AFŞİN BLD.SPOR DUMLUPINARSPOR 1-1

2-07.01.2017 tarihinde oynanan AS Vefa-Uludazspor U15 B müsabakasının İl Disiplin Kurulunun 2017/13 Nolu kararı gereği AS Vefa Kulübü lehine hükmen 3-0 tesciline; Ayrıca itiraz bedelinin ilgili kulübe iadesine;

3-07.01.2017 tarihinde oynanan Elmalarspor-Pazarcık Kartalkayaspor U19 A müsabakasının İl Disiplin Kurulunun 2017/13 Nolu kararı gereği Elmalarspor Kulübü lehine hükmen 3-0 tesciline;

4– Maraşgücüspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 23.01.2017 tarih ve bila saylı dilekçesinde 2016/2017 Futbol Sezonu U19 B Ligine katılamayacaklarını beyan ettiklerinden dolayı Maraşgücüspor Kulübünün U19 B Ligi programından çıkartılmasına, Maraşgücüspor ile U19 B Ligi müsabakası olan kulüplerimizin oynamaksızın hükmen 3-0 galip sayılmalarına;

5- 22.01.2017 tarihinde oynanan Büyüksırspor-Elbistan Bld.spor 1. Küme B Grubu müsabakasının Hakem ve Gözlemci raporlarının tetkikinde müsabaka devam ederken müsabakanın orta hakemine fiili saldırı ve müsabaka sonrasında yine müsabakanın orta hakemine takım halinde sözlü saldırı ve hakaretten dolayı dosyanın Futbol İl Disiplin Kuruluna sevkine;

6- Sosyal Medya üzerinden Futbol İl Disiplin Kuruluna hakaret ve küfür eden 1936717 lisans nolu Uludazspor futbolcusu Şamil YILMAZ’ın tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkine;

6- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 AS VEFA 11 1939372 15 MEHMET ALİ KAYNAR İlk Resmi Müsabaka 23.01.2017
2 EDELER 6 1912048 19 SEYİT HAMZA TÜRK İlk Resmi Müsabaka 23.01.2017
3 TÜRKOĞLU BLD 3 1938503 19 ALİ RIZA ŞARLAK İlk Resmi Müsabaka 23.01.2017
4 MARAŞGÜCÜ 2 1924505 19 MUHAMMET KAHRAMAN İlk Resmi Müsabaka 23.01.2017
5 MARAŞGÜCÜ 3 1921488 19 ABDULLAH ARDA GÖKÇE İlk Resmi Müsabaka 23.01.2017
6 DUMLUPINAR 2 1936562 19 FERHAT YAŞA İlk Resmi Müsabaka 23.01.2017
7 KÜMBET 10 1937069 17 ÇAĞATAY CAMUS İlk Resmi Müsabaka 23.01.2017

7- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 ELBİSTAN BLD. 8 298508 1.Küme FERHAT CEYHAN Disiplin 23.01.2017
2 BERTİZ 4 1902319 1.Küme BAYRAM KARABÖRK Disiplin 23.01.2017
3 PAZARCIK KARTALKAYA 5 1900987 1.Küme SALMAN AYKUT BOZANLAR Disiplin 23.01.2017
4 PAZARCIK KARTALKAYA 61 1908843 1.Küme ÖNDER ELİK Disiplin 23.01.2017
5 KÜMBET 4 1925340 19 HALİL İBRAHİM BAYKUŞ Disiplin 23.01.2017
6 ULUDAZ   1936717 15 H. ŞAMİL YILMAZ Disiplin 23.01.2017

8- 25-28-29 Ocak 2017 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 25.01.2017 12:00 U17 Playoff ANADOLU GENÇLİKSPOR 1920 MARAŞSPOR
2 BATIPARK 25.01.2017 14:00 U15 Playoff 1920 MARAŞSPOR MARAŞSPOR
3 BATIPARK 28.01.2017 10:00 U14 ANADOLU GENÇLİKSPOR BÜYÜKSIRSPOR
4 BATIPARK 28.01.2017 11:30 U19A ANADOLU GENÇLİKSPOR MARAŞSPOR
5 BATIPARK 28.01.2017 13:30 U19B AELSPOR 1920 MARAŞSPOR
6 BATIPARK 28.01.2017 15:30 U14 MARAŞGÜCÜSPOR 1920 MARAŞSPOR
7 BATIPARK 28.01.2017 17:00 U14 ARSAN SÜMERSPOR MARAŞSPOR
8 SAİM ÇOTUR 28.01.2017 10:00 U19B FERHUŞ KARACASUSPOR BERTİZSPOR
9 SAİM ÇOTUR 28.01.2017 12:00 U14 TURKUAZSPOR SAKARYASPOR
10 SAİM ÇOTUR 28.01.2017 13:30 U16A FİDANSPOR AFŞİN BLD.SPOR
11 SAİM ÇOTUR 28.01.2017 15:30 U19A FİDANSPOR DUMLUPINARSPOR
12 SAİM ÇOTUR 28.01.2017 17:30 U16B BÜYÜKSIRSPOR EDELERSPOR
13 BELEDİYE 28.01.2017 10:00 U19A ARSAN SÜMERSPOR ELMALARSPOR
14 BELEDİYE 28.01.2017 12:00 U16A ARSAN SÜMERSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
15 BELEDİYE 28.01.2017 14:00 U16B AFŞİN TEK IŞIK SPOR KÜMBETSPOR
16 BELEDİYE 28.01.2017 16:00 U14 ULUDAZSPOR PAZARCIK KARTAL KAYASPOR
17 BELEDİYE 28.01.2017 17:30 U19B ULUDAZSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR
18 BATIPARK 29.01.2017 10:30 1. Küme B KÜMBETSPOR BÜYÜKSIRSPOR
19 BATIPARK 29.01.2017 14:00 BAL FİDANSPOR Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.
20 BATIPARK 29.01.2017 16:15 1. Küme A GENÇLERBİRLİĞİSPOR ULUDAZSPOR
21 SAİM ÇOTUR 29.01.2017 10:00 U16A MARAŞSPOR 1920 MARAŞSPOR
22 SAİM ÇOTUR 29.01.2017 12:00 U16B ULUDAZSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
23 SAİM ÇOTUR 29.01.2017 14:00 U19A PAZARCIK KARTALKAYASPOR GÖKSUN BLD.SPOR
24 SAİM ÇOTUR 29.01.2017 16:00 U16B TURKUAZSPOR DSİSPOR
25 BELEDİYE 29.01.2017 10:00 U14 KAHRAMANSARAYSPOR FENER GENÇLİKSPOR
26 BELEDİYE 29.01.2017 11:30 U16A AS VEFA MARAŞGÜCÜSPOR
27 BELEDİYE 29.01.2017 13:30 1. Küme A KAHRAMANSARAYSPOR AFŞİN BLD.SPOR
28 BELEDİYE 29.01.2017 15:30 U19B ONİKİŞUBAT İ.Y.SPOR EDELERSPOR
29 PAZARCIK 29.01.2017 13:30 1. Küme B PAZARCIK AKSUSPOR ARSAN SÜMERSPOR
30 TÜRKOĞLU 29.01.2017 12:00 1. Küme B TÜRKOĞLU BLD.SPOR BERTİZSPOR
31 ELBİSTAN 29.01.2017 13:00 1. Küme B ELBİSTAN BLD.SPOR MARAŞGÜCÜSPOR
32 MAHÇİÇEK 29.01.2017 14:00 BAL 1920 MARAŞSPOR ADIYAMAN 1954

Oybirliği ile karar verilmiştir.

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
       
Abdurrahman AKBABA Salih FİDAN Sami ÇOMRUK Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

U14 LİGİ BAŞLAMA TARİHİ

2018/2019 Futbol Sezonu U14 Ligi 12 Ocak 2019 tarihinde başlatılması planlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir