Son Haberler
Anasayfa » Genel » 26 Nolu Karar (02.01.2017)

26 Nolu Karar (02.01.2017)

26-nolu-karar-02-01-2017

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 02 Ocak 2017 Karar No: 26

 Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Salih FİDAN, Sami ÇOMRUK, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 02 Ocak 2017 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 31 Aralık 2016-01 Ocak 2017 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 31.12.2016 11:00 U19A DUMLUPINARSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 1-4
2 BATIPARK 31.12.2016 13:00 U15A 1920 MARAŞSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 5-0
3 BATIPARK 31.12.2016 14:30 U15B ULUDAZSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 0-3
4 SAİM ÇOTUR 31.12.2016 11:00 U19A KÜMBETSPOR ARSAN SÜMERSPOR 2-5
5 SAİM ÇOTUR 31.12.2016 13:00 U15A BÜYÜK SIRSPOR AFŞİN BLD.SPOR 0-5
6 SAİM ÇOTUR 31.12.2016 14:30 U17A BERTİZSPOR DUMLUPINARSPOR 2-6
7 BELEDİYE 31.12.2016 11:00 U15B MARAŞSPOR FİDANSPOR 3-1
8 BELEDİYE 31.12.2016 12:30 U19A PAZARCIK AKSUSPOR GÖKSUN BLD.SPOR 0-3
9 BELEDİYE 31.12.2016 14:30 U19A ELMALARSPOR PAZARCIKSPOR 11-2
10 BATIPARK 01.01.2017 10:00 1. Küme B BÜYÜKSIRSPOR ARSAN SÜMERSPOR 2-1
11 BATIPARK 01.01.2017 12:00 1. Küme A KAHRAMANSARAYSPOR GENÇLERBİRLİĞİSPOR 0-2
12 BATIPARK 01.01.2017 14:00 1. Küme B MARAŞGÜCÜSPOR BERTİZSPOR 3-2
13 SAİM ÇOTUR 01.01.2017 12:00 U17B MARAŞGÜCÜSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 3-0 Hükmen
14 SAİM ÇOTUR 01.01.2017 14:00 U17B AS VEFA ANADOLU GENÇLİKSPOR 0-7
15 BELEDİYE 01.01.2017 12:00 U17A 1920 MARAŞSPOR MARAŞSPOR 1-1
16 BELEDİYE 01.01.2017 14:00 U19B ONİKİŞUBAT İ.Y.SPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 1-4
17 PAZARCIK 01.01.2017 11:30 1. Küme A PAZARCIK KARTAL KAYASPOR ULUDAZSPOR 2-0
18 PAZARCIK 01.01.2017 14:00 1. Küme B PAZARCIK AKSUSPOR TÜRKOĞLU BLD.SPOR 1-1
19 ELBİSTAN 01.01.2017 13:00 1. Küme B ELBİSTAN BLD.SPOR KÜMBETSPOR 4-2

2- 03.11.2016 tarihinde oynanan Maraşgücüspor-Fidanspor U15 B müsabakasının İl Disiplin Kurulunun 2016/11 Nolu kararı gereği Maraşgücüspor Kulübü lehine hükmen 3-0 tesciline; Ayrıca itiraz bedelinin ilgili kulübe iadesine;

3- 01.01.2017 tarihinde oynanması gereken Maraşgücüspor – Andırın Yeşildağspor U17 B Ligi müsabakasında Andırın Yeşildağspor Kulübünün sahaya 9 kişiden az bir kadro ile çıkarak Futbol Müsabaka Talimatının 22/a hükmü gereği Andırın Yeşildağspor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine, Maraşgücüspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Ayrıca 2016/2017 Futbol Sezonu Uygulanacak Esaslar Kitapçığının 2.Bölüm 9.madde /sayfa 21)hükmü gereği Andırın Yeşildağspor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 300.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 1. Levent Ticari Şubesi Müdürlüğü 186-6297758 no’lu hesaba (İBAN No: TR62 00062000 1860 0006 297758) en geç 10 gün içinde yatırılarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına;

4- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 PAZARCIK AKSU 13 1940024 19 CABİR ESİM İlk Resmi Müsabaka 26.12.2016
2 ULUDAZ 7 1936697 15 ERTUĞRUL KÖKOĞLU İlk Resmi Müsabaka 26.12.2016

5- 07-08 Ocak 2017 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 07.01.2017 10:00 U19A FİDANSPOR ARSAN SÜMERSPOR
2 BATIPARK 07.01.2017 12:00 U17A MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR
3 BATIPARK 07.01.2017 14:00 U19B ULUDAZSPOR AELSPOR
4 BATIPARK 07.01.2017 16:00 U15B AS VEFA ULUDAZSPOR
5 SAİM ÇOTUR 07.01.2017 10:00 U15A ANADOLU GENÇLİKSPOR BÜYÜK SIRSPOR
6 SAİM ÇOTUR 07.01.2017 11:30 U17A DUMLUPINARSPOR 1920 MARAŞSPOR
7 SAİM ÇOTUR 07.01.2017 13:30 U17B ANADOLU GENÇLİKSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
8 SAİM ÇOTUR 07.01.2017 15:30 U19B MARAŞGÜCÜSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
9 BELEDİYE 07.01.2017 12:00 U19B EDELERSPOR BERTİZSPOR
10 BELEDİYE 07.01.2017 14:00 U19B 1920 MARAŞSPOR TÜRKOĞLU BLDSPOR
11 BELEDİYE 07.01.2017 16:00 U19A ELMALARSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
12 PAZARCIK 07.01.2017 13:00 U19A PAZARCIK AKSUSPOR PAZARCIKSPOR
13 BATIPARK 08.01.2017 10:00 1. Küme B KÜMBETSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
14 BATIPARK 08.01.2017 12:00 Bayan ANADOLU GENÇLİKSPOR ADIYAMAN B.E.Ö.SPOR
15 BATIPARK 08.01.2017 14:00 1. Küme A DUMLUPINARSPOR KAHRAMANSARAYSPOR
16 SAİM ÇOTUR 08.01.2017 11:00 U19B ERKENEZ GENÇLİKSPOR ONİKİŞUBAT İ.Y.SPOR
17 SAİM ÇOTUR 08.01.2017 13:00 U17B ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
18 SAİM ÇOTUR 08.01.2017 15:00 U19A MARAŞSPOR GÖKSUN BLD.SPOR
19 BELEDİYE 08.01.2017 11:00 1. Küme B BERTİZSPOR ARSAN SÜMERSPOR
20 BELEDİYE 08.01.2017 13:00 1. Küme A ULUDAZSPOR AFŞİN BLD.SPOR
21 BELEDİYE 08.01.2017 15:00 1. Küme A GENÇLERBİRLİĞİSPOR PAZARCIK KARTAL KAYASPOR
22 PAZARCIK 08.01.2017 11:30 1. Küme B PAZARCIK AKSUSPOR BÜYÜKSIRSPOR
23 TÜRKOĞLU 08.01.2017 13:30 1. Küme B TÜRKOĞLU BLD.SPOR ELBİSTAN BLD.SPOR
24 AFŞİN 08.01.2017 12:00 İŞT. ENG AFŞİN İESK BATMAN İESK

Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
Abdurrahman AKBABA Salih FİDAN Sami ÇOMRUK Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

Müsabaka Esame Listesi Kontrolü

Kulüp Yetkililerimiz müsabaka esame listelerini müsabaka başlama saatinden en az 15 dakika önce Hakem odasında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir