Son Haberler
Anasayfa » Genel » 24 Nolu Karar (19.12.2016)

24 Nolu Karar (19.12.2016)

24-nolu-karar-19-12-2016

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 19 Aralık 2016 Karar No: 24

 

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Salih FİDAN, Sami ÇOMRUK, Ali AYTEMİZ

 

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 19 Aralık 2016 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 17-18 Aralık 2016 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 17.12.2016 11:00 U17A DUMLUPINARSPOR KÜMBETSPOR 12-0
2 BATIPARK 17.12.2016 13:00 U19A PAZARCIK KARTALKAYASPOR DUMLUPINARSPOR 1-3
3 BATIPARK 17.12.2016 15:00 U15A ARSAN SÜMERSPOR BÜYÜK SIRSPOR 3-1
4 SAİM ÇOTUR 17.12.2016 10:00 U19A ANADOLU GENÇLİKSPOR FİDANSPOR 3-3
5 SAİM ÇOTUR 17.12.2016 13:00 U19A MARAŞSPOR PAZARCIK AKSUSPOR 11-0
6 SAİM ÇOTUR 17.12.2016 15:00 U15B AS VEFA MARAŞSPOR 0-4
7 BELEDİYE 17.12.2016 11:00 U17A ARSAN SÜMERSPOR 1920 MARAŞSPOR 0-4
8 BELEDİYE 17.12.2016 13:00 U19A GÖKSUN BLD.SPOR ELMALARSPOR 1-1
9 BELEDİYE 17.12.2016 15:00 U17B MARAŞGÜCÜSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 7-1
10 AFŞİN 17.12.2016 13:00 U15A AFŞİN BLD.SPOR 1920 MARAŞSPOR 0-4
11 BATIPARK 18.12.2016 16:15 1. Küme B ARSAN SÜMERSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 1-2
12 SAİM ÇOTUR 18.12.2016 10:00 1. Küme A GENÇLERBİRLİĞİSPOR DUMLUPINARSPOR 1-3
13 SAİM ÇOTUR 18.12.2016 14:00 1. Küme B KÜMBETSPOR PAZARCIK AKSUSPOR 0-3
14 SAİM ÇOTUR 18.12.2016 16:00 1. Küme A ULUDAZSPOR KAHRAMANSARAYSPOR 2-5
15 BELEDİYE 18.12.2016 10:00 U17A MARAŞSPOR BERTİZSPOR 12-0
16 BELEDİYE 18.12.2016 12:00 U17B ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR AS VEFA 3-0
17 BELEDİYE 18.12.2016 14:00 1. Küme B BERTİZSPOR ELBİSTAN BLD.SPOR 0-6
18 BELEDİYE 18.12.2016 16:00 1. Küme B BÜYÜKSIRSPOR TÜRKOĞLU BLD.SPOR 0-7

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 MARAŞGÜCÜ 9 262280 1.Küme KEMAL DOKUMACI İlk Resmi Müsabaka 19.12.2016

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 PAZARCIK KARTALKAYA 4 1929651 19 ASLAN GENÇ Disiplin 19.12.2016
2 ULUDAZ 66 1908020 1.Küme YUSUF DİNLER Disiplin 19.12.2016
3 KÜMBET 10 292304 1.Küme MUHAMMET CERİT Disiplin 19.12.2016

4- 24-25 Aralık 2016 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 24.12.2016 10:00 U19A DUMLUPINARSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
2 BATIPARK 24.12.2016 12:00 U15A 1920 MARAŞSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
3 BATIPARK 24.12.2016 13:30 U15B ULUDAZSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
4 SAİM ÇOTUR 24.12.2016 11:00 U19A KÜMBETSPOR ARSAN SÜMERSPOR
5 SAİM ÇOTUR 24.12.2016 13:00 U15A BÜYÜK SIRSPOR AFŞİN BLD.SPOR
6 SAİM ÇOTUR 24.12.2016 14:30 U17A BERTİZSPOR DUMLUPINARSPOR
7 BELEDİYE 24.12.2016 11:00 U15B MARAŞSPOR FİDANSPOR
8 BELEDİYE 24.12.2016 12:30 U19A PAZARCIK AKSUSPOR GÖKSUN BLD.SPOR
9 BELEDİYE 24.12.2016 14:30 U19A ELMALARSPOR PAZARCIKSPOR
10 BATIPARK 25.12.2016 10:00 1. Küme B BÜYÜKSIRSPOR ARSAN SÜMERSPOR
11 BATIPARK 25.12.2016 12:00 1. Küme A KAHRAMANSARAYSPOR GENÇLERBİRLİĞİSPOR
12 BATIPARK 25.12.2016 14:00 1. Küme B MARAŞGÜCÜSPOR BERTİZSPOR
13 SAİM ÇOTUR 25.12.2016 12:00 U17B MARAŞGÜCÜSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR
14 SAİM ÇOTUR 25.12.2016 14:00 U17B AS VEFA ANADOLU GENÇLİKSPOR
15 BELEDİYE 25.12.2016 12:00 U17A 1920 MARAŞSPOR MARAŞSPOR
16 BELEDİYE 25.12.2016 14:00 U19B ONİKİŞUBAT İ.Y.SPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR
17 PAZARCIK 25.12.2016 12:00 1. Küme A PAZARCIK KARTAL KAYASPOR ULUDAZSPOR
18 PAZARCIK 25.12.2016 14:00 1. Küme B PAZARCIK AKSUSPOR TÜRKOĞLU BLD.SPOR
19 ELBİSTAN 25.12.2016 13:00 1. Küme B ELBİSTAN BLD.SPOR KÜMBETSPOR

Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
       
Abdurrahman AKBABA Salih FİDAN Sami ÇOMRUK Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

U14 LİGİ BAŞLAMA TARİHİ

2018/2019 Futbol Sezonu U14 Ligi 12 Ocak 2019 tarihinde başlatılması planlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir