Son Haberler
Anasayfa » Genel » 20 Nolu Karar (28.11.2016)

20 Nolu Karar (28.11.2016)

20-nolu-karar-28-11-2016

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 28 Kasım 2016 Karar No: 20

 Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Salih FİDAN, Sami ÇOMRUK, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 28 Kasım 2016 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 19-20 Kasım 2016 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 26.11.2016 10:00 U17A 1920 MARAŞSPOR KÜMBETSPOR 15-0
2 BATIPARK 26.11.2016 12:00 U15A ARSAN SÜMERSPOR AFŞİN BLD.SPOR 1-1
3 BATIPARK 26.11.2016 13:30 U19A ARSAN SÜMERSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR 2-1
4 BATIPARK 26.11.2016 15:30 U19A KÜMBETSPOR PAZARCIKSPOR 4-3
5 SAİM ÇOTUR 26.11.2016 11:00 U19B ULUDAZSPOR TÜRKOĞLU BLDSPOR 0-6
6 SAİM ÇOTUR 26.11.2016 13:00 U19B MARAŞGÜCÜSPOR EDELERSPOR 2-5
7 SAİM ÇOTUR 26.11.2016 15:00 U19A FİDANSPOR GÖKSUN BLD.SPOR 0-3
8 SAİM ÇOTUR 26.11.2016 17:00 U15B MARAŞGÜCÜSPOR AS VEFA 3-1
9 BELEDİYE 26.11.2016 15:00 U19A DUMLUPINARSPOR MARAŞSPOR 1-3
10 BELEDİYE 26.11.2016 17:00 U19B ERKENEZ GENÇLİKSPOR BERTİZSPOR 1-8
11 BATIPARK 27.11.2016 16:30 1. Küme A DUMLUPINARSPOR AFŞİN BLD.SPOR 4-4
12 SAİM ÇOTUR 27.11.2016 11:00 U17A MARAŞSPOR DUMLUPINARSPOR 1-1
13 SAİM ÇOTUR 27.11.2016 13:00 U19B AELSPOR ONİKİŞUBAT İ.Y.SPOR 22-1
14 SAİM ÇOTUR 27.11.2016 15:00 U15B ULUDAZSPOR MARAŞSPOR 0-4
15 BELEDİYE 27.11.2016 13:00 U19B HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR Disiplin
16 BELEDİYE 27.11.2016 15:00 1. Küme B KÜMBETSPOR BERTİZSPOR 4-0
17 BELEDİYE 27.11.2016 17:00 1. Küme A KAHRAMANSARAYSPOR PAZARCIK KARTAL KAYASPOR 1-0
18 TÜRKOĞLU 27.11.2016 14:00 1. Küme B TÜRKOĞLU BLD.SPOR ARSAN SÜMERSPOR 6-0
29 PAZARCIK 27.11.2016 14:30 1. Küme B PAZARCIK AKSUSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 3-0
20 ELBİSTAN 27.11.2016 14:00 1. Küme B ELBİSTAN BLD.SPOR BÜYÜKSIRSPOR 6-1

2- 27.11.2016 tarihinde oynanan Hartlap Köyü Ali Doğanspor-Ferhuş Karacasuspor U19B müsabakasının Hartlap Köyü Ali Doğanspor Kulübünün sahadan çekilmesinden dolayı İl Disiplin Kuruluna sevkine;

3- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞAN 8 1936713 19 SERDAR AKPINAR 1 Maç 28.11.2016
2 DUMLUPINAR 77 291273 1. Küme MUSTAFA ERDOĞAN 1 Maç 28.11.2016
3 ULUDAZ 14 1939617 15 ABDULSAMET KARA 1 Maç 28.11.2016
4 ONİKİŞUBAT İDMAN YURDU 9 1937862 19 HÜSEYİN ŞENOĞLU 1 Maç 28.11.2016
5 PAZARCIK KARTALKAYA 18 1936232 19 ENES MADENKUYU 1 Maç 28.11.2016
6 MARAŞ 5 1918256 19 MUSTAFA BİNİCİ 1 Maç 28.11.2016
7 TÜRKOĞLU 14 1434433 1. Küme Seyfettin ASLAN 1 Maç 28.11.2016

4- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞAN 10 1937084 19 AHMET YAĞLI Disiplin 28.11.2016
2 HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞAN Yönetici 48356 19 YUNUS BAKIR Disiplin 28.11.2016
3 DUMLUPINAR 2 293532 1.Küme MUSTAFA DOĞRUGÖRÜR Disiplin 28.11.2016
4 DUMLUPINAR Ant. 17 MUSTAFA BALTA Disiplin 28.11.2016

5- 03-04 Aralık 2016 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 03.12.2016 10:00 U19B BERTİZSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
2 BATIPARK 03.12.2016 12:00 U19A PAZARCIKSPOR FİDANSPOR
3 BATIPARK 03.12.2016 14:00 U19A ANADOLU GENÇLİKSPOR ARSAN SÜMERSPOR
4 BATIPARK 03.12.2016 16:00 U15B MARAŞGÜCÜSPOR FİDANSPOR
5 BATIPARK 03.12.2016 17:30 U17A 1920 MARAŞSPOR BERTİZSPOR
6 SAİM ÇOTUR 03.12.2016 14:00 U19A GÖKSUN BLD.SPOR DUMLUPINARSPOR
7 SAİM ÇOTUR 03.12.2016 16:00 U17B FERHUŞ KARACASUSPOR AS VEFA
8 SAİM ÇOTUR 03.12.2016 18:00 U19B FERHUŞ KARACASUSPOR ULUDAZSPOR
9 BELEDİYE 03.12.2016 10:00 U17A ARSAN SÜMERSPOR KÜMBETSPOR
10 BELEDİYE 03.12.2016 12:00 U19A PAZARCIK AKSUSPOR ELMALARSPOR
11 BELEDİYE 03.12.2016 14:00 U19A PAZARCIK KARTALKAYASPOR KÜMBETSPOR
12 BELEDİYE 03.12.2016 16:00 U19B TÜRKOĞLU BLDSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR
13 BATIPARK 04.12.2016 09:00 U15A ARSAN SÜMERSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
14 BATIPARK 04.12.2016 10:30 Bayan ANADOLU GENÇLİKSPOR KILIÇASLAN YILDIZSPOR
15 BATIPARK 04.12.2016 14:00 BAL SAKARYASPOR ARABAN BLDSPOR
16 BATIPARK 04.12.2016 16:15 1. Küme B BÜYÜKSIRSPOR KÜMBETSPOR
17 SAİM ÇOTUR 04.12.2016 10:00 1. Küme A ULUDAZSPOR GENÇLERBİRLİĞİSPOR
18 SAİM ÇOTUR 04.12.2016 12:00 U17B ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
19 SAİM ÇOTUR 04.12.2016 14:00 1. Küme B ARSAN SÜMERSPOR PAZARCIK AKSUSPOR
20 SAİM ÇOTUR 04.12.2016 16:00 1. Küme B BERTİZSPOR TÜRKOĞLU BLD.SPOR
21 BELEDİYE 04.12.2016 11:00 AKADEMİ LİGİ AKADEMİ LİGİ
22 BELEDİYE 04.12.2016 13:00 AKADEMİ LİGİ AKADEMİ LİGİ
23 BELEDİYE 04.12.2016 15:00 1. Küme B MARAŞGÜCÜSPOR ELBİSTAN BLD.SPOR
24 BELEDİYE 04.12.2016 17:00 U19B ONİKİŞUBAT İ.Y.SPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR
25 BELEDİYE 04.12.2016 19:00 U19B EDELERSPOR 1920 MARAŞSPOR
26 AFŞİN 04.12.2016 13:00 1. Küme A AFŞİN BLD.SPOR KAHRAMANSARAYSPOR

Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
Abdurrahman AKBABA Salih FİDAN Sami ÇOMRUK Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

2018-2019 Sezon Planlaması

1-2018-2019 Futbol Sezonu 1. Etabı Aşağıdaki Şekilde Planlanmaktadır. A) U13-U15-U17 Ligleri fikstür çekimi 14 Eylül ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir