Son Haberler
Anasayfa » Genel » 15 Nolu Karar (07.11.2016)

15 Nolu Karar (07.11.2016)

15-nolu-karar-07-11-2016

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 07 Kasım 2016 Karar No: 15

 Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Salih FİDAN, Sami ÇOMRUK, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 07 Kasım 2016 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 05-06 Kasım 2016 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 05.11.2016 10:00 U15B AS VEFA KÜMBETSPOR 9-0
2 BATIPARK 05.11.2016 11:30 U17A DUMLUPINARSPOR BERTİZSPOR 9-0
3 BATIPARK 05.11.2016 13:30 U19A PAZARCIK AKSUSPOR KÜMBETSPOR 2-1
4 BATIPARK 05.11.2016 15:30 U19B MARAŞGÜCÜSPOR ERKENEZ GENÇLİKSPOR 4-0
5 SAİM ÇOTUR 05.11.2016 10:00 U19B 1920 MARAŞSPOR ULUDAZSPOR 12-0
6 SAİM ÇOTUR 05.11.2016 12:00 U15A ANADOLU GENÇLİKSPOR 1920 MARAŞSPOR 1-6
7 SAİM ÇOTUR 05.11.2016 13:30 U15A AFŞİN BLD.SPOR BÜYÜK SIRSPOR Disiplin
8 SAİM ÇOTUR 05.11.2016 15:00 U19A PAZARCIKSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 0-13
9 BELEDİYE 05.11.2016 11:00 U15B FİDANSPOR MARAŞSPOR 0-4
10 BELEDİYE 05.11.2016 12:30 U19A ELMALARSPOR FİDANSPOR 2-2
11 BELEDİYE 05.11.2016 14:30 U19A MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR 2-0
12 BATIPARK 06.11.2016 10:00 U17A MARAŞSPOR 1920 MARAŞSPOR 1-2
13 BATIPARK 06.11.2016 16:00 U17B ANADOLU GENÇLİKSPOR AS VEFA 8-0
14 SAİM ÇOTUR 06.11.2016 10:00 U19A BÜYÜK SIRSPOR DUMLUPINARSPOR 0-3
15 SAİM ÇOTUR 06.11.2016 12:00 U15B MARAŞGÜCÜSPOR ULUDAZSPOR 5-0
16 SAİM ÇOTUR 06.11.2016 13:30 U17B ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 3-3
17 SAİM ÇOTUR 06.11.2016 15:30 U19B BERTİZSPOR AELSPOR 0-3
18 SAİM ÇOTUR 06.11.2016 17:30 U19B EDELERSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 5-1
19 BELEDİYE 06.11.2016 15:00 U19B TÜRKOĞLU BLDSPOR ONİKİŞUBAT İ.Y.SPOR 11-0

2- Büyükler 1. Küme fikstürünün ve Statüsünün onay için Türkiye Futbol Federasyonuna gönderilmesine;

3- 30.10.2016 tarihinde oynanan Kümbetspor-Elmalarspor U19 A müsabakasının müsabakasının İl Disiplin Kurulunun 2016/05 Nolu kararı gereği Elmalarspor Kulübü lehine hükmen 3-0 tesciline;

4- Antrenör sözleşmesini yapmayan Kulüplerimizin 14.11.2016 tarihi mesai bitimine kadar Antrenör sözleşmesini yapmalarına, anılan tarihe kadar Antrenör sözleşmesini yapmayan kulüplerin hükmen 3-0 mağlup sayılmasına;

5- 05.11.2016 tarihinde oynanan Afşin Bld.spor-Büyüksırspor U15 A müsabakasında Afşin Bld.spor Kulübünün 6 forma numaralı futbolcusuna itiraz eden Büyüksırspor Kulübünün 07.11.2016 tarihli dilekçesine istinaden dosyanın İl Disiplin Kuruluna sevkine;

6- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 BÜYÜKSIR 38 1921348 19 Samet Tuğran BİLGİÇ 1 Maç 07.11.2016
2 HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞAN 4 1919412 19 Mücahit Necmettin OĞUL 1 Maç 07.11.2016
3 BÜYÜKSIR 10 1919524 15 Mehmet ŞAHİN 1 Maç 07.11.2016

7- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 1920 MARAŞ 9 1917845 17 Mehmet Ali KEPEK Disiplin 07.11.2016
2 MARAŞ 3 1914754 19 Mehmet KAYAN Disiplin 07.11.2016
3 MARAŞ 11 2560318 19 Mücahit GÖĞÜS Disiplin 07.11.2016
4 ARSAN SÜMER 18 1924776 19 Turgay Emir ÖZTAŞ Disiplin 07.11.2016
5 ARSAN SÜMER 4 1929229 19 Memduhcan DERİNKUYU Disiplin 07.11.2016

8- 12-13 Kasım 2016 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 12.11.2016 11:00 U15B ULUDAZSPOR AS VEFA
2 BATIPARK 12.11.2016 13:00 U19B AELSPOR TÜRKOĞLU BLDSPOR
3 BATIPARK 12.11.2016 15:00 U19A ARSAN SÜMERSPOR GÖKSUN BLD.SPOR
4 SAİM ÇOTUR 12.11.2016 11:00 U17B MARAŞGÜCÜSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
5 SAİM ÇOTUR 12.11.2016 13:00 U15A BÜYÜK SIRSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
6 SAİM ÇOTUR 12.11.2016 14:30 U19A FİDANSPOR PAZARCIK AKSUSPOR
7 SAİM ÇOTUR 12.11.2016 16:30 U19B HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR BERTİZSPOR
8 BELEDİYE 12.11.2016 10:00 U19A KÜMBETSPOR MARAŞSPOR
9 BELEDİYE 12.11.2016 12:00   AKADEMİ LİGİ AKADEMİ LİGİ
10 BELEDİYE 12.11.2016 14:00   AKADEMİ LİGİ AKADEMİ LİGİ
11 BELEDİYE 12.11.2016 16:00 U17A 1920 MARAŞSPOR DUMLUPINARSPOR
12 BATIPARK 13.11.2016 10:30 Bayan MARAŞGÜCÜSPOR AĞRI BİRLİK
13 BATIPARK 13.11.2016 14:00 BAL FİDANSPOR SAKARYASPOR
14 BATIPARK 13.11.2016 16:00 U15B KÜMBETSPOR FİDANSPOR
15 SAİM ÇOTUR 13.11.2016 10:00 U19B ULUDAZSPOR EDELERSPOR
16 SAİM ÇOTUR 13.11.2016 12:00 Bayan ANADOLU GENÇLİKSPOR GÜNEŞSPOR
17 SAİM ÇOTUR 13.11.2016 14:00 U19A ANADOLU GENÇLİKSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
18 SAİM ÇOTUR 13.11.2016 16:00 U19A DUMLUPINARSPOR ELMALARSPOR
19 BELEDİYE 13.11.2016 10:00 U17A ARSAN SÜMERSPOR MARAŞSPOR
20 BELEDİYE 13.11.2016 11:45 U19B ERKENEZ GENÇLİKSPOR 1920 MARAŞSPOR
21 BELEDİYE 13.11.2016 13:30 U17B FERHUŞ KARACASUSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR
22 BELEDİYE 13.11.2016 15:30 U19B ONİKİŞUBAT İ.Y.SPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
23 MAHÇİÇEK 13.11.2016 14:00 BAL 1920 MARAŞSPOR 11 NİSANSPOR

Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
       
Abdurrahman AKBABA Salih FİDAN Sami ÇOMRUK Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

67 Nolu Karar (18.06.2018)

67 Nolu Karar (18.06.2018) TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ Karar Tarihi: 18 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir