Son Haberler
Anasayfa » Genel » 12 Nolu Karar (24.10.2016)

12 Nolu Karar (24.10.2016)

12-nolu-karar-24-10-2016

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 24 Ekim 2016 Karar No: 12

 Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Salih FİDAN, Sami ÇOMRUK, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 24 Ekim 2016 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1– 22-23 Ekim 2016 tarihlerinde oynanan müsabakaların hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 22.10.2016 09:30 U19A DUMLUPINARSPOR FİDANSPOR 0-1
2 BATIPARK 22.10.2016 11:30 U15B AS VEFA FİDANSPOR 1-1
3 BATIPARK 22.10.2016 13:00 U19B 1920 MARAŞSPOR AELSPOR 2-2
4 BATIPARK 22.10.2016 15:00 U17A MARAŞSPOR KÜMBETSPOR 5-1
5 BATIPARK 22.10.2016 16:45 U15B MARAŞGÜCÜSPOR MARAŞSPOR 1-0
6 SAİM ÇOTUR 22.10.2016 10:00 U19B MARAŞGÜCÜSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 6-1
7 SAİM ÇOTUR 22.10.2016 12:00 U19A ELMALARSPOR ARSAN SÜMERSPOR 3-5
8 SAİM ÇOTUR 22.10.2016 14:00 U15A ARSAN SÜMERSPOR 1920 MARAŞSPOR 0-6
9 SAİM ÇOTUR 22.10.2016 15:30 U17B FERHUŞ KARACASUSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 2-10
10 BELEDİYE 22.10.2016 15:00 U19A GÖKSUN BLD.SPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR 7-1
11 BATIPARK 23.10.2016 11:00 U19A MARAŞSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 2-1
12 SAİM ÇOTUR 23.10.2016 10:00 U17A ARSAN SÜMERSPOR BERTİZSPOR 16-4
13 SAİM ÇOTUR 23.10.2016 12:00 U19B BERTİZSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 2-4
14 SAİM ÇOTUR 23.10.2016 14:00 U15A AFŞİN BLD.SPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 3-3
15 SAİM ÇOTUR 23.10.2016 15:30 U17B MARAŞGÜCÜSPOR AS VEFA 4-0
16 SAİM ÇOTUR 23.10.2016 17:30 U19B ERKENEZ GENÇLİKSPOR ULUDAZSPOR 4-3
17 BELEDİYE 23.10.2016 13:00 U19B EDELERSPOR ONİKİŞUBAT İ.Y.SPOR 10-0
18 BELEDİYE 23.10.2016 15:00 U19A BÜYÜK SIRSPOR KÜMBETSPOR 3-2

2- 08.10.2018 tarihinde oynana 1920 Maraşspor-Ferhuş Karacasuspor müsabakasının İl Disiplin Kurulunun 2016/02 Nolu kararı gereği 1920 Maraşspor Kulübü lehine hükmen 5-0 tesciline;

3- Antrenör sözleşmesini yapmayan Kulüplerimizin 07.11.2016 tarihi mesai bitimine kadar Antrenör sözleşmesini yapmalarına;

4- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 MARAŞGÜCÜSPOR 6 1933932 19 OSMAN KARASU 1 Maç 24.10.2016
2 1920 MARAŞSPOR 3 1916470 19 FEVZİ SIĞINDIM 1 Maç 24.10.2016
3 ELMALARSPOR 1 1916786 19 MAHSUN ERKAN 1 Maç 24.10.2016
4 ELMALARSPOR 9 1938560 19 SAMET SOĞAN 1 Maç 24.10.2016
5 ARSAN SÜMER SPOR 4 1929229 19 MENDUH CAN DERİNKUYU 1 Maç 24.10.2016

5- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No LİG Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 MARAŞGÜCÜSPOR 6 1923161 15 SAMET BARMAN Disiplin 24.10.2016
2 HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞAN SPOR 4 1936844 19 HAKAN UZUN Disiplin 24.10.2016
3 PAZARCIK KARTALKAYA SPOR 7 1926962 19 METE CAKAŞ Disiplin 24.10.2016
4 GÖKSUN BLD. SPOR 3 1929522 19 EMRAH SOLAK Disiplin 24.10.2016
5 ELMALARSPOR Yönetici 48355 19 AKİF GÖNEN Disiplin 24.10.2016

6- 29-30 Ekim 2016 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 29.10.2016 10:00 U15A BÜYÜK SIRSPOR ARSAN SÜMERSPOR
2 BATIPARK 29.10.2016 11:30 U19A FİDANSPOR BÜYÜK SIRSPOR
3 BATIPARK 29.10.2016 13:30 U17B AS VEFA ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR
4 BATIPARK 29.10.2016 15:30 U19A ARSAN SÜMERSPOR PAZARCIK AKSUSPOR
5 SAİM ÇOTUR 29.10.2016 10:00 U17A BERTİZSPOR MARAŞSPOR
6 SAİM ÇOTUR 29.10.2016 12:00 U19A ANADOLU GENÇLİKSPOR GÖKSUN BLD.SPOR
7 SAİM ÇOTUR 29.10.2016 14:00 U15A 1920 MARAŞSPOR AFŞİN BLD.SPOR
8 SAİM ÇOTUR 29.10.2016 15:30 U17B FERHUŞ KARACASUSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
9 BELEDİYE 29.10.2016 11:00 AKADEMİ LİGİ AKADEMİ LİGİ
10 BELEDİYE 29.10.2016 13:00 AKADEMİ LİGİ AKADEMİ LİGİ
11 BELEDİYE 29.10.2016 15:00 U19B HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 1920 MARAŞSPOR
12 BATIPARK 30.10.2016 09:00 U15B KÜMBETSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
13 BATIPARK 30.10.2016 10:30 U19B ULUDAZSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
14 BATIPARK 30.10.2016 14:00 BAL FİDANSPOR YEŞİLYURT BLDSPOR
15 SAİM ÇOTUR 30.10.2016 10:00 U19B ONİKİŞUBAT İ.Y.SPOR BERTİZSPOR
16 SAİM ÇOTUR 30.10.2016 12:00 U17A 1920 MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR
17 SAİM ÇOTUR 30.10.2016 14:00 U17A KÜMBETSPOR DUMLUPINARSPOR
18 SAİM ÇOTUR 30.10.2016 16:00 U19A KÜMBETSPOR ELMALARSPOR
19 SAİM ÇOTUR 30.10.2016 18:00 U19B FERHUŞ KARACASUSPOR TÜRKOĞLU BLDSPOR
20 BELEDİYE 30.10.2016 11:00 AKADEMİ LİGİ AKADEMİ LİGİ
21 BELEDİYE 30.10.2016 13:00 U15B MARAŞSPOR AS VEFA
22 BELEDİYE 30.10.2016 14:30 U19B AELSPOR EDELERSPOR
23 PAZARCIK 30.10.2016 14:00 U19A PAZARCIK KARTALKAYASPOR PAZARCIKSPOR
24 MAHCİÇEK 30.10.2016 14:00 BAL 1920 MARAŞSPOR ELAZIĞ YOLSPOR

 

Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

 

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
Abdurrahman AKBABA Salih FİDAN Sami ÇOMRUK Ali AYTEMİZ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye

 

Hakkında admin

Check Also

Müsabaka Esame Listesi Kontrolü

Kulüp Yetkililerimiz müsabaka esame listelerini müsabaka başlama saatinden en az 15 dakika önce Hakem odasında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir